"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 5 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 26-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 138-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 5 желтоқсандағы Қазақстан РеспубликасыныңЗаңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 26-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 5 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 138-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования" и внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 26-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 декабря 2015 года № 138-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования" (далее - перечень).
2. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 26-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения"" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 4, исключить.
3. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 декабря 2015 года № 138-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 26.12.2016 № 132-ө; 30.01.2018 № 9-ө; 29.11.2018 № 151-ө өкімдерімен.
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімi
Нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің сапасына, әзірлеу мен енгізудің уақтылығына жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.

нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования"
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 26.12.2016 № 132-р; от 30.01.2018 № 9-р; от 29.11.2018 № 151-р.
№ п/п Наименование нормативного правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых и правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.

"Салық төлеушінің (салық агентінің) билік етуі шектелген мүлкін салық берешегі есебіне, төлеушінің - кедендік төлемдер бойынша берешектің есебіне өткізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 маусымдағы № 618 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
2.
Этил спирті, алкоголь өнімінің және мұнай өнiмдерiнiң өндірісі, сондай-ақ мұнай өнiмдерi айналымының саласында есептеуіш бақылау аспаптары деректерінің операторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
3.
"Қайта өңдеу өнімдерін әкету (әкелу) туралы міндеттемені табыс ету және оны орындау қағидалары мен нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1712 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
4.
"Консулдық алым ставкаларының, сондай-ақ жеделдігі үшін консулдық алым ставкасының ең төменгі және ең жоғары базалық мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы № 197 қаулысының өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ ҰЭМ Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
Р. С. Жошыбаев
5.
"Ауыл шаруашылығы өнімін, акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімін өндіруші заңды тұлғалар, сондай-ақ шаруа немесе фермер қожалығының басшысы және (немесе) мүшелері көлік құралдарына салық төлеуші болып табылмайтын мамандандырылған ауыл шаруашылығы техникаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 316 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ Қаржымині ҰЭМ
2015 жылғы 18 желтоқсан
А. К. Евниев
6.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінде (Салық кодексі) көзделген құжаттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1238 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2016 жылғы ақпан
А.М. Теңгебаев
7.
Мемлекеттік кірістер органдарына мәліметтер ұсынатын, олардың негізінде жеке тұлғаның тұрғын үйінің және саяжай құрылысының (оның ішінде жаңадан салынған); салқын жапсаржайдың, шаруашылық (қызметтік) құрылыстың, шығыңқы ірге қабатының, тұрғын үй жертөлесінің, гараждың салық салынатын объектісінің құнын анықтайтын орталық мемлекеттік органдар құрамынан уәкілетті мемлекеттік органды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2016 жылғы қазан
8.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2011 года № 618 "Об утверждении Правил реализации ограниченного в распоряжении имущества налогоплательщика (налогового агента) в счет налоговой задолженности, плательщика - в счет задолженности по таможенным платежам"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
2.
Об определении оператора данных контрольных приборов учета в сфере производства этилового спирта, алкогольной продукции и нефтепродуктов, а также оборота нефтепродуктов
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
3.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1712 "Об утверждении Правил и форм представления обязательства о вывозе (ввозе) продуктов переработки и его исполнения"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
4.
О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 197 "Об утверждении базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульских сборов, а также ставки консульского сбора за срочность"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
МНЭ
МФ
18 декабря 2015 года
Жошыбаев Р.С.
5.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 316 "Об утверждении перечня специализированной сельскохозяйственной техники, по которым юридические лица - производители сельскохозяйственной продукции, продукции аквакультуры (рыбоводства), а также глава и (или) члены крестьянского или фермерского хозяйства не являются плательщиками налога на транспортные средства"
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
МФ
МНЭ
18 декабря 2015 года
Евниев А.К.
6.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1238 "Об утверждении форм документов, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль
2016 года
Тенгебаев А. М.
7.
Об определении уполномоченного государственного органа из числа центральных государственных органов, представляющего в органы государственных доходов сведения, на основании которых определяется стоимость объектов налогообложения физических лиц - жилищ и дачных построек (в том числе вновь возведенных); холодной пристройки, хозяйственной (служебной) постройки, цокольного этажа, подвала жилища, гаража
постановление Правительства Республики Казахстан
МИР
октябрь
2016 года
8.

Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 30.01.2018 № 9-ө өкімімен
9.
"Қазақстан Республикасында экспорттық-импорттық валюталық бақылауды жүзеге асыру және резиденттердің экспорт және импорт бойынша келісімшарттардың есептік нөмірлерін алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк басқармасының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 42 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк басқармасының қаулысы
ҰБ
2016 жылғы сәуір
О. А. Смоляков
10.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің түсуін, сондай-ақ бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдардың толық және уақтылы аударылуын мемлекеттік бақылау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын бекіту туралы"
бірлескен бұйрық
Қаржымині ҰЭМ
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
11.
Салық төлеушінің (салық агентінің) салық жүктемесi коэффициентін есептеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
12.
"Дербес шоттарды жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 622 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
13.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінде көзделген өтініштердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
14.
"Кедендік баждардың, салықтардың, кедендік алымдардың және өсімпұлдардың түсімдерін аудару мен есепке алудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 257 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
15.
"Этил спиртіне және (немесе) алкоголь өніміне ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу мен пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 35 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
16.
"Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині

Исключена распоряжением Премьер-Министра РК от 30.01.2018 № 9-р.
9.
О внесении изменений и дополнений в постановление правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 февраля 2012 года № 42 "Об утверждении Правил осуществления экспортно-импортного валютного контроля в Республике Казахстан и получения резидентами учетных номеров контрактов по экспорту и импорту"
постановление правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ
апрель
2016 года
Смоляков О.А.
10.
Об утверждении критериев оценки степени риска в сфере государственного контроля за поступлением налогов и других обязательных платежей в бюджет, а также полнотой и своевременным перечислением обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов в единый накопительный пенсионный фонд и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования
совместный приказ
МФ
МНЭ
январь
2016 года
Тенгебаев А. М.
11.
Об утверждении правил расчета коэффициента налоговой нагрузки налогоплательщика (налогового агента)
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
12.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 622 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
13.
Об утверждении форм заявлений, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
14.
О внесение изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 257 "О некоторых вопросах перечисления и учета поступлений таможенных пошлин, налогов, таможенных сборов и пеней"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
15.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 января 2015 года № 35 "Об утверждении Правил оформления и использования сопроводительных накладных на этиловый спирт и (или) алкогольную продукцию"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
16.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ

2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
17.
"Кедендік төлемдер, салықтар және өсімпұлдар бойынша берешекті өтеу туралы хабарлама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушы 2010 жылғы 17 шілдедегі № 357 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
18.
"Кедендік тексеру құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № 383 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
19.
Кеден органы кедендік бақылаудағы халықаралық тасымалдың тауарлары мен көлік құралдарына қатысты кедендік бақылауды жүзеге асыратын, кеден ісі саласындағы қызмет аймақтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
20.
Кәсiпкерлiк қызмет мақсатында тауарларды импортталатындарға жатқызу өлшемшарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
21.
Акциздік бекеттердің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
22.
Дербес сәйкестендіру нөмір-кодтарын беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
23.
"Шарап материалы мен сыраны қоспағанда, алкоголь өнімін есепке алу-бақылау таңбаларымен және темекі бұйымдарын акциздік таңбалармен таңбалау (қайта таңбалау) қағидаларын, сондай-ақ акциздік және есепке алу-бақылау таңбаларының нысанын, мазмұнын және қорғау элементтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 144 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
24.
"Шарап материалы, сондай-ақ өндiрiстiк қуаты жылына төрт жүз мың декалитрден төмен сыра өндiрiсiнен басқа, этил спиртiн және (немесе) алкоголь өнiмiн өндiрудiң технологиялық желiлерiн есепке алудың бақылау аспаптарымен жарақтандыру, олардың жұмыс iстеу және есепке алынуын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 498 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
25.
"Салық тіркелімінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 271 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
26.
Объектілер салуға арналған тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасын бұза отырып пайдаланатын жер учаскелерін айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
Қ.А. Өскенбаев
27.
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық төлеуші, оның ішінде дара кәсіпкер, жеке нотариус, жеке сот орындаушысы, адвокат, кәсіби медиатор ретінде тіркеу есебінде тұрған жеке тұлғалар туралы ақпараттарды беру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині ҰБ
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
28.

18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
17.
О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 17 июля 2010 года № 357 "Об утверждении формы уведомления о погашении задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
18.
О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 29 июля 2010 года № 383 "Об утверждении форм документов таможенной проверки"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
19.
Об утверждении зон деятельности, в пределах которых осуществляется таможенный контроль в отношении товаров и транспортных средств международной перевозки, находящихся под таможенным контролем
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
20.
Об утверждении критериев отнесения товаров к импортируемым в целях предпринимательской деятельности
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
21.
Об утверждении правил организации деятельности акцизных постов
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
22.
Об утверждении правил присвоения персональных идентификационных номеров-кодов
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
23.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 144 "Об утверждении Правил маркировки (перемаркировки) алкогольной продукции, за исключением виноматериала и пива, учетно-контрольными марками и табачных изделий акцизными марками, а также формы, содержания и элементов защиты акцизных и учетно-контрольных марок"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
24.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года № 498 "Об утверждении Правил оснащения технологических линий производства этилового спирта и (или) алкогольной продукции контрольными приборами учета, их функционирования и осуществления учета, кроме производства виноматериала, а также пива, производственные мощности которых ниже четырехсот тысяч декалитров в год"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
25.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 271 "Об утверждении форм налоговых регистров и правил их составления"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
26.
Об утверждении Правил выявления земельных участков предназначенных для строительства объектов, не используемых в соответствующих целях или используемых с нарушением законодательства Республики Казахстан
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
МФ
18 декабря 2015 года
Ускенбаев К.А.
27.
Об утверждении правил представления банкам и организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, информации о налогоплательщиках, в том числе физических лицах, состоящих на регистрационном учете в качестве индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
НБ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
28.

"Уәкілетті мемлекеттік органдардың тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасын бұза отырып пайдаланылатын жер учаскелерін айқындау және мемлекеттік кірістер органдарына осындай жер учаскелері бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 223 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині ҰЭМ
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
29.
Ауыл шаруашылығы техникасы өндірісінде пайдаланылатын қосалқы бөлшектердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ ҰЭМ Қаржымині ИДМ
2015 жылғы 18 желтоқсан
А. К. Евниев
30.
"Консулдық іс-әрекеттерді жасау үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының, сонымен қатар жеделдік үшін консулдық алым ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2010 жылғы 14 шілдедегі № 08-1-1-1/249 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ
2015 жылғы 18 желтоқсан
Р. С. Жошыбаев
31.
"Тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарламаларды ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 24 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
32.
"Қайта өңдеу өнімдерін әкету (әкелу) жөнінде міндеттемені табыс ету және оны орындау қағидаларын, қайта өңдеу өнімдерін әкету (әкелу) жөнінде міндеттемені табыс ету нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 240 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
33.
"Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы 18 желтоқсан
А.М. Теңгебаев
34.
Мемлекеттік кірістер органдарына бейне ақпараттарына уақытша сақтау қоймаларының иелерінің қол жетімділігін қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы сәуір
А.М. Теңгебаев
35.
"Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу, алу, беру, есепке алу, сақтау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 138 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы сәуір
А.М. Теңгебаев
36.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 223 "Об утверждении Правил выявления земельных участков, не используемых в соответствующих целях или используемых с нарушением законодательства Республики Казахстан, и представления сведений по таким земельным участкам уполномоченными государственными органами в органы государственных доходов"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
МНЭ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
29.
Об утверждении перечня запасных частей, используемых в производстве сельскохозяйственной техники
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
МНЭ
МФ
МИР
18 декабря 2015 года
Евниев А.К.
30.
О внесении изменений в приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 июля 2010 года № 08-1-1-1/249 "Об утверждении размеров ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий, а также ставок консульского сбора за срочность"
приказ
Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД
18 декабря 2015 года
Жошыбаев Р.С.
31.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 января 2015 года № 24 "Об утверждении Правил представления уведомления о ввозе (вывозе) товаров"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
32.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 240 "Об утверждении Правил представления обязательства о вывозе (ввозе) продуктов переработки и его исполнения, формы представления обязательства о вывозе (ввозе) продуктов переработки"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
33.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604 "Об утверждении форм налоговых заявлений"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
18 декабря 2015 года
Тенгебаев А. М.
34.
Об утверждении правил обеспечения владельцем склада временного хранения доступа к видеоинформации органам государственных доходов
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
апрель
2016 года
Тенгебаев А. М.
35.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 138 "Об утверждении Правил оформления, получения, выдачи, учета, хранения и представления сопроводительных накладных"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
апрель
2016 года
Тенгебаев А. М.
36.

"Электрондық түрде жазып берілетін шот-фактуралардың құжат айналымының қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 77 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
37.
Темекі бұйымдарына ілеспе жүк құжатын ресімдеу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
38.
"Салық есептілігі нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 587 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
39.
Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 29.11.2018 № 151-ө өкімімен.
40.
Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 29.11.2018 № 151-ө өкімімен.
41.
"Дербес шоттарды жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 622 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2017 жылғы сәуір
А.М. Теңгебаев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы
АШМ
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгі
Әділетмині
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
ИДМ
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қаржымині
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
СІМ
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ҰБ
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 77 "Правила документооборота счетов-фактур, выписываемых в электронной форме"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
октябрь
2016 года
Тенгебаев А. М.
37.
Об утверждении правил оформления и использования сопроводительных накладных на табачные изделия
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
октябрь
2016 года
Тенгебаев А. М.
38.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2014 года № 587 "Об утверждении форм налоговой отчетности и правил их составления"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
октябрь
2016 года
Тенгебаев А. М.
39.
Исключена распоряжением Премьер-Министра РК от 29.11.2018 № 151-р.
40.
Исключена распоряжением Премьер-Министра РК от 29.11.2018 № 151-р.
41.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 622 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
апрель
2017 года
Тенгебаев А. М.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ
-
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ
-
Министерство юстиции Республики Казахстан
МИР
-
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МФ
-
Министерство финансов Республики Казахстан
МИД
-
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
НБ
-
Национальный Банк Республики Казахстан
МНЭ
-
Министерство национальной экономики Республики Казахстан