Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 30 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 7 қаңтар N 1013 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 360 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2012.07.30 N 360 Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының 17-1-бабына сәйкес және Республикалық ұланның құрылымын одан әрі жетілдіру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Республикалық ұланның ұйымдық құрылымын және әскери қызметшілерінің, жұмысшылары мен қызметшілерінің жалпы штат санын айқындау туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 30 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықтың қосымшасында:
"Әскери бөлімдер" деген жолда "1442" деген сан "1634" деген санмен ауыстырылсын;
"Соның ішінде мерзімді қызметтің әскери қызметшілері" деген жолда "401" деген сан "580" деген санмен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолда "1558" деген сан "1750" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 30
Указ Президента Республики Казахстан от 7 января 2003 года № 1013. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 360
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 30.07.2012 № 360.
В соответствии со статьей 17-1 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" и в целях дальнейшего совершенствования структуры Республиканской гвардии постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 30 "Об определении организационной структуры и общей штатной численности военнослужащих, рабочих и служащих Республиканской гвардии" следующие изменения:
в приложении к вышеназванному Указу:
в строке "Воинские части" цифру "1442" заменить цифрой "1634";
в строке "В том числе военнослужащие срочной службы" цифру "401" заменить цифрой "580";
в строке "Итого" цифру "1558" заменить цифрой "1750".
2. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2003 года.
Президент
Республики Казахстан