Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 231 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 11 ақпандағы N 735 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 958 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.03.19 № 958 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Yкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексі 122-бабының 2-тармағына және "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" 2006 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ETEMIH:
1. "Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 231 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 47, 499-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасында :
"Халықаралық маңызы бар "белсенді" жобаларды icкe асыру" деген 5.9-бөлімінің "Астана қаласын және Ақмола облысын дамыту" деген 2-кіші бөлімі мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Ақмола облысының Щучье ауданында "Бурабай" арнайы экономикалық аймағының шекарасында туристік ойын-сауық кешенін салу.".
2. Қазақстан Республикасының Yкіметі осы Жарлықты icкe асыру үшін қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 231
Указ Президента Республики Kазахстан от 11 февраля 2009 года № 735. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 958
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 19.03.2010 № 958.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В соответствии с пунктом 2 статьи 122 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и пунктом 2 статьи 23 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 231 "О Государственной программе развития туризма в Республике Казахстан на 2007 - 2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 47, ст. 499) следующее дополнение:
в Государственной программе развития туризма в Республике Казахстан на 2007 - 2011 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
подраздел 2. "Развитие города Астаны и Акмолинской области" раздела 5.9. "Реализация "прорывных" проектов международного значения" дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"строительство туристско-развлекательного комплекса в границах специальной экономической зоны "Бурабай" в Щучинском районе Акмолинской области.".
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры для реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев