Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілерді Мемлекеттік реестрге енгізу және шығару Ережелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитеті Төрағасының 2006 жылғы 24 наурыздағы N 90 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 24 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4205. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Үзінді:

Об утверждении Правил включения и исключения из Государственного реестра субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках
Приказ Председателя Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан от 24 марта 2006 года N 90. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 апреля 2006 года N 4205. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 179.
Извлечение из приказа
Министра финансов РК
от 15.04.2008 N 179

"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның  27-бабы  1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы хабарласын.

"В соответствии с пунктом 1  статьи 27  Закона "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан.

19. ........ .
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілерді Мемлекеттік реестрге енгізу және шығару Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитеті төрағасының 2006 жылғы 24 наурыздағы N 90 бұйрығы, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4205 болып тіркелді,»Заң газеті» газетінде 2006 жылғы 26 мамырда N 97-98 (901) жарияланды).

19. ........ .
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. Приказ Председателя Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан от 24 марта 2006 года N 90 "Об утверждении Правил включения и исключения из Государственного реестра субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4205, опубликован в "Юридической газете" от 26 мая 2006 года, N 94-95 (1074-1075).

28. ........ ."
_____________________________________
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  6-1-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілерді Мемлекеттік реестрге енгізу және шығару тәртібін жетiлдiру үшін  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілерді Мемлекеттік реестрге енгізу және шығару  Ережелері  бекітілсін.
2. Мемлекеттік сатып алуды үйлестіру және заң жұмысы басқармасы (Г.К.Кәкімова) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде белгіленген тәртіп бойынша осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуін және ресми түрде жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитеті Төрағасының орынбасарына (Н.Е.Оспановқа)жүктелсін.
4. "Қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілерді Мемлекеттік реестрге енгізу және шығару Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитеті Төрағасының 2005 жылғы 22 ақпандағы N 32  бұйрығының  күші жойылған деп танылсын (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 18 наурызда N 3500 тіркелген, "Заң газеті" 2005 жылғы 30 наурыз N 26 (650) жарияланған).
5. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданылуға енгізіледі
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Қаржылық бақылау
және мемлекеттік сатып алу
комитеті Төрағасының
2006 жылғы 24 наурыздағы N 90
бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай
қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және
қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілерді
Мемлекеттік реестрге енгізу және шығару
Ережелері
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілерді Мемлекеттік реестрге енгізу және шығару Ережелері (бұдан әрі - Ережелер) "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңы  (бұдан әрі - Заң), "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1134  қаулысына  сәйкес әзірленген.

28. ........ ."
__________________________________________________________________________
В соответствии со  статьей 6-1  Закона Республики Казахстан "О государственных закупках", в целях совершенствования порядка включения и исключения из Государственного реестра субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые  Правила  включения и исключения из Государственного реестра субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках.
2. Управлению координации государственных закупок и правовой работы (Какимова Г.К.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан Оспанова Н.Е.
4. Признать утратившим силу  приказ  Председателя Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 32 "Об утверждении Правил включения и исключения из Государственного реестра субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3500, опубликован: "Юридическая газета" от 29 марта 2005 года N 52 (786).
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Утверждены
приказом Председателя Комитета финансового
контроля и государственных закупок
Министерства финансов Республики Казахстан
от 24 марта 2006 года N 90
Правила
включения и исключения из Государственного реестра
субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров,
работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег
в соответствии с законодательством Республики Казахстан
о государственных закупках
1. Общие положения
1. Настоящие Правила включения и исключения из Государственного реестра субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках (далее - Правила) разработаны в соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О государственных закупках" (далее - Закон),  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1134 "Некоторые вопросы Комитета финансового контроля и государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан".

2. Ережелер мемлекеттік органдар, мемлекеттік мекемелер сонымен қатар мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарналарының) елу және елуден артық пайызы немесе акциялық бақылау пакеті мемлекеттің меншігінде болатын заңды тұлғалардың және олармен аффилиирленген тұлғалардың (бұдан әрі - субъектілер) Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілерді Мемлекеттік реестрге (бұдан әрі - Мемлекеттік реестр) енгізу және шығару тәртібін белгілейді.
3. Мемлекеттік реестр субъектілер туралы ақпараты бар мемлекеттік ақпараттық қор болып табылады.
2. Субъектілерді Мемлекеттік реестрге
енгізу және шығару тәртібі
4. Мемлекеттік сатып алу процесін реттейтін уәкілетті орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) Заңға және Ережелерге сәйкес субъектілерді Мемлекеттік реестрге енгізу және шығару туралы шешімді қабылдайды.
5. Мемлекеттік реестрге енгізу үшін  Ережелерге   қосымшаға  сәйкес формамен жазылған, бірінші басқарушының (немесе оның орнындағы тұлғаның) қолы қойылған, субъектінің мөрімен куәландырылған, енгізудің негіздемелерін растайтын құжаттарды қосып Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілерді Мемлекеттік реестрге енгізу туралы өтінішті (бұдан әрі - өтініш) субъект уәкілетті органға ұсынады.
1) әділет органдарында заңды тұлғаның (субъектінің) мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлігінің нотариалды куәландырылған көшірмесі;
2) Қазақстан Республикасы салық төлеушілері куәліктерінің нотариалды куәландырылған көшірмелері:
субъектінің;
субъектінің бірінші басшысының;
субъектінің акцияларының (жарналарының) бір және бірден артық пайызы меншігінде болатын құрылтайшыларының, акционерлерінің (қатысушыларының);
3) субъектінің статистикалық карточкасының нотариалды куәландырылған көшірмесі;
4)акционерлік қоғамы болып табылатын субъект өтінішті берген жағдайда уәкілетті орган өтінішті алған күніне алдын ала 30 күнтізбелік күн кешiктiрмей берілген акция ұстаушылардың тізілімінен түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшірмесі;
5) бірінші басшысының міндетін атқаруды жүктеу туралы актінің көшірмесі немесе өтінішке бірінші басшысының орнындағы тұлғаның қол қойылған жағдайда бірінші басшысының орнындағы тұлғаға құжаттарға субъект атынан қол қоюға өкілеттік беретін басқа құжаттың көшірмелері.

2. Правила определяют порядок включения и исключения из Государственного реестра субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках (далее - Государственный реестр), государственных органов, государственных учреждений, а также государственных предприятий, юридических лиц, пятьдесят и более процентов акций (долей) или контрольный пакет акций которых принадлежат государству, и аффилиированных с ними юридических лиц (далее - субъекты).
3. Государственный реестр является государственным информационным ресурсом, содержащим информацию о субъектах.
2. Порядок включения и исключения
субъектов из Государственного реестра
4. Уполномоченный орган по регулированию процесса государственных закупок (далее - уполномоченный орган) в соответствии с Законом и Правилами принимает решение о включении и исключении субъектов из Государственного реестра.
5. Для включения в Государственный реестр субъект представляет в уполномоченный орган заявление о включении в Государственный реестр субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках (далее - заявление) по форме согласно  приложению  к  Правилам , подписанное первым руководителем (или лицом, его замещающим), заверенное печатью субъекта, с приложением документов, подтверждающих наличие оснований для включения:
1) нотариально засвидетельствованной копии свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица (субъекта) в органах юстиции;
2) нотариально засвидетельствованных копий свидетельств налогоплательщиков Республики Казахстан:
субъекта;
первого руководителя субъекта;
учредителей, акционеров (участников), которым принадлежат один и более процентов акций (долей) субъекта;
3) нотариально засвидетельствованной копии статистической карточки субъекта;
4) оригинала или нотариально засвидетельствованной выписки из реестра держателей акций, выданной не позднее 30 календарных дней, предшествующих дате получения заявления субъекта уполномоченным органом, в случае если заявление подано субъектом, являющимся акционерным обществом;
5) копии акта о возложении исполнения обязанностей первого руководителя или другого документа, уполномочивающего лицо, замещающее первого руководителя, от имени субъекта подписывать документы, в случае если заявление подписано лицом, замещающим первого руководителя.

6. Субъекті осы Ережелер қолданысқа енгізілгеннен кейін 30 (отыз) күні аралығында, егер Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға субъектілердің міндеті пайда болса - 30 (отыз) күні аралығында осындай міндеттеме туғаннан кейін уәкілетті органға өтінішті ұсынады.
7. Мемлекеттік реестрден шығару келесі жағдайларда жүргізіледі:
1) егер субъект жойылса;
2) егер субъект Қазақстан Республикасы мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетін жоғалтса.
8. Мемлекеттік реестрден шығу үшін субъект Ережелердің  7-тармағында  көзделген жағдайы келуінен кейін 10 (он) күн аралығында уәкілетті органға бірінші басқарушының (оның орнындағы тұлғаның) қолы қойылған аталған жағдайының пайда болғаның растайтын құжаттардың көшірмелері қосылған өтінішті ұсынады.
9. Уәкілетті орган он күндік мерзім ішінде уәкілетті органның WEB-сайтында субъектілерді Мемлекеттік реестрге енгізу және шығару туралы ақпаратты орналастырады.
10. Мемлекеттік реестрге өзгерістер мен толықтырулар автоматты түрде, субъекті өтініште ұсынған және мемлекеттік ақпараттық қорлары мен ақпараттық жүйелерінде мазмұндалған ақпарат жаңарту арқылы жүргiзiледi.
Қазақстан Республикасының
мемлекеттік сатып алу туралы
заңнамасына сәйкес қарамағындағы
ақшалай қаражаттардың есебінен
тауарлар, жұмыстар және
қызметтерді сатып алуға міндетті
субъектілерді Мемлекеттік
реестрге енгізу және шығару
Ережелеріне қосымша
Қазақстан Республикасының мемлекеттік
сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы
ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар,
жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті
субъектілердің Мемлекеттік реестрге
енгізу үшін өтініші
Осымен Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес қарамағындағы ақшалай қаражаттардың есебінен тауарлар, жұмыстар және қызметтерді сатып алуға міндетті субъектілердің Мемлекеттік реестріне енгізуді cұраймын
____________________________________________________________________
___________________________________________________________________.
(мемлекеттік және орыс тілдерінде субъекттің толық  атауы)
Субъект туралы ақпарат
Субъектінің салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН)
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
Субъектінің статистика органдарымен берілген кәсіпорындар мен ұйымдарды жалпы мемлекеттік жіктеушінің коды (КҰЖЖ)
_  _  _  _  _  _  _  _ |_||_||_||_||_||_||_||_|
Ұйымдық-құқықтық форма (нұсқалардың біреуін белгілеу керек)
_
|_| - акционерлік қоғамы,
_
|_| - мемлекеттік қазыналық    кәсіпорын,
_
|_| -шаруашылық қызметі құқығындағы мемлекеттік кәсіпорын,
_
|_| - мемлекеттік мекеме,
_
|_| - мемлекеттік қор,
_
|_| - жауапкершілігі шектеулі серіктестік,
_
|_| - басқа формасы:_____________
Субъектінің толық заңды мекен-жайы
Субъектінің телефон нөмірі
Субъектінің факс нөмірі
Субъектінің электрондық пошта мекен-жайы
Әділет органдарында субъектінің мемлекеттік тіркеу
(қайта тіркеу) туралы мәліметтер
Субъектінің тіркеу нөмірі (қайта тіркеу нөмірі)
Субъектінің тіркеу (қайта тіркеу) күні
Субъектінің бірінші басшысы туралы мәліметтер
Субъектінің бірінші басшысының тегін, аты-жөнін толық көрсету
______________________________
(тегі)
______________________________
(аты)
______________________________
(жөні)
Субъектінің бірінші басшысының салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН)
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
Субъектінің құрылтайшылары, акционерлер
(қатысушылар) құрамы туралы мәліметтер
Субъектінің акцияларының (жарналарының) бір және бірден артық пайызы меншігінде болатын заңды тұлғалар
Субъектінің құрылтайшылар, акционерлер (қатысушылар) құрамына кіретін заңды тұлғаның толық атауы
Субъектінің құрылтайшылар, акционерлер (қатысушылар) құрамына кіретін заңды тұлғаның салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) (егер жеке тұлға салық төлеуші ретінде тіркелмеген болса және Қазақстан Республикасының резиденті болмаса, оның салық есебінде тұрмайтыны туралы Қазақстан Республикасы салық органының анықтамасының түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшірмесі қосылады)
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
Субъектінің құрылтайшылар, акционерлер (қатысушылар) құрамына кіретін заңды тұлғаның жарғылық капиталының үлесі (акцияларының саны)
___________________________
(пайызында)
Субъектінің акцияларының (жарналарының) бір және бірден артық пайызы меншігінде болатын жеке тұлғалар
Субъектінің құрылтайшылар, акционерлер (қатысушылар) құрамына кіретін жеке тұлғаның тегін, аты-жөнін толық көрсету
Субъектінің құрылтайшылар, акционерлер (қатысушылар) құрамына кіретін жеке тұлғаның салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) (егер жеке тұлға салық төлеуші ретінде тіркелмеген болса және Қазақстан Республикасының резиденті болмаса, оның салық есебінде тұрмайтыны туралы Қазақстан Республикасы салық органының анықтамасының түпнұсқасы немесе нотариалды куәландырылған көшірмесі қосылады)
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
Субъектінің құрылтайшылар, акционерлер (қатысушылар) құрамына кіретін жеке тұлғаның жарғылық капиталының үлесі (акцияларының саны)
___________________________
(пайызында)
Осымен жоғарыда аталған ақпарат уәкілетті органмен тексерілуіне келісемін.
Осы өтініште _________________________________________________
(тапсырысшының атауы)
туралы ұсынған және мемлекеттік ақпараттық қорлары мен ақпараттық жүйелерінде мазмұндалған ақпаратты жаңартуға қарсылықты білдірмеймін.
Осы өтініштегі ақпараттың толықтығы мен дұрыстығына кепілдімін.
___________________________                 __________________
(бірінші басшысының                           (қолы)
немесе оның орнындағы
тұлғаның тегі, а.ж.)
М.О.

6. Субъект представляет в уполномоченный орган заявление в течение 30 (тридцати) дней после введения в действие Правил, а при наступлении обязанности осуществлять государственные закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в его распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках - в течение 30 (тридцати) дней после наступления такой обязанности.
7. Исключение из Государственного реестра осуществляется в случаях:
1) ликвидации субъекта;
2) утраты субъектом обязанности осуществлять государственные закупки товаров, работ и услуг за счет имеющихся в его распоряжении денег в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках.
8. Для исключения из Государственного реестра субъект представляет в уполномоченный орган в течение 10 (десяти) дней со дня наступления случая, предусмотренного пунктом 7 Правил, заявление за подписью первого руководителя (лица, его замещающего) с приложением нотариально заверенных копий документов, подтверждающих наступление указанного случая.
9. Уполномоченный орган в десятидневный срок размещает на WEB-сайте уполномоченного органа информацию о включении и исключении субъектов из Государственного реестра.
10. Изменения и дополнения в Государственном реестре производятся автоматически, посредством обновления информации, представленной субъектом в заявлении и содержащейся в государственных информационных ресурсах и информационных системах.
Приложение
к Правилам включения и исключения из
Государственного реестра субъектов,
обязанных осуществлять закупки товаров,
работ и услуг за счет имеющихся в их
распоряжении денег в соответствии с
законодательством Республики Казахстан
о государственных закупках
Заявление о включении в Государственный реестр
субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ
и услуг за счет имеющихся в их распоряжении денег в
соответствии с законодательством Республики Казахстан
о государственных закупках
Настоящим прошу включить в Государственный реестр
субъектов, обязанных осуществлять закупки товаров, работ и услуг
за счет имеющихся в их распоряжении денег в соответствии с
законодательством Республики Казахстан о государственных закупках
________________________________________________________________
(полное наименование субъекта на
________________________________________________________________
государственном и русском языках)
Информация о субъекте
Регистрационный номер
налогоплательщика
(РНН) субъекта
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Код общего классификатора
предприятий и организаций
(ОКПО) субъекта,
присвоенного органами
статистики
_ _ _ _ _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|
Организационно-правовая
форма субъекта (отметить
один из вариантов)
_
|_| - акционерное общество,
_
|_| - государственное
казенное предприятие,
_
|_| - государственное
предприятие на праве
хозяйственного ведения,
_
|_| - государственное
учреждение,
_
|_| - государственный фонд,
_
|_| - товарищество с
ограниченной
ответственностью,
_
|_| - иная форма:_____________
Полный юридический
адрес субъекта
Номер телефона субъекта
Номер факса субъекта
Адрес электронной
почты субъекта
Сведения о государственной регистрации
(перерегистрации) субъекта в органах юстиции
Регистрационный номер
(номер перерегистрации)
субъекта
Дата регистрации
(перерегистрации) субъекта
Сведения  о первом руководителе субъекта
Полное указание фамилии,
имени и отчества первого
руководителя субъекта
__________________________
(фамилия)
__________________________
(имя)
__________________________
(отчество)
Регистрационный номер
налогоплательщика (РНН)
первого руководителя
субъекта
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Сведения о составе  учредителей,
акционеров (участников) субъекта
Юридические лица, которым принадлежат один
и более процентов   акций (долей) субъекта
Полное наименование
юридического лица,
входящего в состав
учредителей, акционеров
(участников) субъекта
Регистрационный номер
налогоплательщика (РНН)
юридического лица,
входящего в состав
учредителей, акционеров
(участников) субъекта (в
случае, если юридическое
лицо - нерезидент, не
зарегистрированный в
качестве налогоплательщика
Республики Казахстан, то
прилагается оригинал или
нотариально заверенная
копия справки налогового
органа Республики
Казахстан о том, что
данный нерезидент не
состоит на налоговом учете)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Доля уставного капитала
(количество акций)
юридического лица,
входящего в состав
учредителей, акционеров
(участников) субъекта
___________________________
(в процентах)
Физические лица, которым принадлежат один
и более процентов акций (долей) субъекта
Полное указание фамилии,
имени и отчества
физического лица,
входящего в состав
учредителей, акционеров
(участников) субъекта
Регистрационный номер
налогоплательщика
(РНН) физического лица,
входящего в состав
учредителей, акционеров
(участников) субъекта
(в случае, если физическое
лицо - нерезидент, не
зарегистрированный в
качестве налогоплательщика
Республики Казахстан, то
прилагается оригинал или
нотариально заверенная
копия справки налогового
органа Республики Казахстан
о том, что данный нерезидент не состоит на
налоговом учете)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Доля уставного капитала
(количество акций)
физического лица,
входящего в состав
учредителей, акционеров
(участников) субъекта
__________________________
(в процентах)
Настоящим соглашаюсь с тем, что вышеизложенная информация
может быть проверена уполномоченным органом.
Не возражаю против обновления информации, представленной о
_______________________________________________________________,
(наименование заказчика)
указанной в настоящем заявлении, содержащейся в государственных
информационных ресурсах и информационных системах и составляющей
налоговую тайну.
Полноту и достоверность указанной в настоящем заявлении
информации гарантирую.
________________________               ___________________
(фамилия, и.о. первого                     (подпись)
руководителя или лица,
его замещающего)
М.П.