Кәсіптік балық аулау жүргізу үшін балық шаруашылық су тоғандарын (телімдерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 9 қарашадағы N А-10/387 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 20 қарашада N 3201 тіркелді
Ескерту. 1-тармақты және қосымшаны қоспағанда, қаулының күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 23.10.2015 № А-11/494 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы""Қазақстан Республикасының Заңына, "Балық аулау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 наурыздағы N 246 қаулысына, "Балық шаруашылығы су тоғандарын (телімдерін) бекітіп беру бойынша конкурс өткізу ережесін және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102 қаулысына сәйкес, әлеуетті табиғат пайдаланушыларға балық шаруашылығы су тоғандарын (телімдерін) бекітіп беру және кәсіптік, спорттық п-п әуесқой балық аулау және басқа да су жануарларын өндіру құқығын беру жөніндегі конкурстық комиссияның N 14 хаттамасы негізінде облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіптік балық аулау жүргізу үшін Ақмола облысының балық шаруашылығы су тоғандары (телімдерін) пайдаланушыларға қосымшаға сәйкес 10 жыл мерзімге бекітіліп берілсін.
2. Осы қаулының күші 2006 жылдың 11 қазан айынан бастап қалыптасқан құқықтық қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М.Отаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді, және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Ақмола облысы әкімдігінің
2006 жылғы 9 қарашадағы
N а-10/387 қаулысына
1 ҚОСЫМША
Кәсіптік балық аулау жүргізу үшін пайдаланушыларға
10 жыл мерзімге бекітіліп берілетін Ақмола облысы бойынша
балық шаруашылығы су тоғандарының (телімдерінің)
ТІЗІМІ
р/с
Табиғат пайдаланушылардың атауы
Су тоғандарының атаулары
Ақкөл ауданы
1
ЖК "Салова""
Камышное N 2 к.
2
ЖК "Борилко""
Ақкөл к. телімі
Аршалы ауданы
1
"Жасмин-Астана құрылыс""ЖШС
Вячеславское су тоғанның N№2 телімі
Астрахан ауданы
1
"Хмелевка" ШҚ"
Жалтыркөл к., N 14 (Лысое) әуіті
Буланды ауданы
1
ЖК "Музыкин""
Прохороколоколовское к.
2
ЖК "Чистяков""
Шушкунбай к., Таубай к.
3
ЖК "Рахимов""
Қыстау-Қарағай бөгеті
Жақсы ауданы
1
ЖК "Ковач""
Қалмақ-көл к. телімі.,
Байжігіт к.
Жарқайың ауданы
1
"АБС Жаркөл" ЖШС"
Жаркөл к.
2
ЖК "Ковач""
Сарыоба к., Сантас бөгеті
Егіндікөл ауданы
1
"Юго - восток 8" ЖШС"
Ұзынкөл к., Садырбай к., Қоскөл к.
2
"Арман" ШҚ"
Самарбай к.
Еңбекшілдер ауданы
1
"Базарбеков" ШҚ"
Намазгүл к.
Ерейментау ауданы
1
ЖК "Рыков В.В.""
Қоржынкөл к. уч., Ащикөл к. телімі., Майкөл к. телімі
2
"Центр - металл мокша" ЖШС"
Қоржынкөл N 1телімі
Зеренді ауданы
1
"Кіші-Түкті" ЖШС"
Мало - Тюктинское к., Пухальское к. (Бірқыз)
2
"Гринвуд ЛТД" ЖШС"
Семфиропольская әуіті
3
ЖК "Борилко""
Мырзакөлсор к., Ахметжансор к.
4
ЖК "Кериков""
Қылкөл к.
5
ЖК "Спиглазов""
Айдабол к.
Қорғалжын ауданы
1
"Балык ЗС" ЖШС"
Шалқар к. N 6 телімі
Целиноград ауданы
1
"Центр - металл мокша" ЖШС"
Острый Камень к.
2
ЖК "Мырзаханов М.С.""
Шұбар бөгеті
Шортанды ауданы
1
ЖК "Майка А.А."
("Золотая Нива" ШҚ)
Қаражар бөгеті
2
"Жасмин - Астана құрылыс" ЖШС"
Дамсина бөгеті
3
ЖК "Жапаров Д.М.""
Заимка ә., Матушкино ә.
Щучье ауданы
1
"Арай" ШҚ"
Жөкей к.
2
ЖК "Борилко""
Балықты к. телімі

О закреплении за пользователями рыбохозяйственных водоемов (участков) для осуществления промыслового рыболовства
Постановление Акимата Акмолинской области от 9 ноября 2006 года N А-10/387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2006 года N 3201
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23.10.2015 № А-11/494, за исключением пункта 1 и приложения (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года № 102 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года N 246 "Об утверждении Правил рыболовства", на основании протокола N 14 заседания конкурсной комиссии по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) за потенциальными природопользователями акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Закрепить за пользователями сроком на 10 лет рыбохозяйственные водоемы (участки) Акмолинской области для осуществления промыслового рыболовства согласно приложению.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 11 октября 2006 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области
Приложение
к постановлению
акимата Акмолинской области
от 09.11. 2006 года N a-10/387
Перечень
рыбохозяйственных водоемов (участков) Акмолинской области, закрепленных за пользователями сроком на 10 лет для осуществления промыслового рыболовства
п/п
Наименование природопользователей
Наименование водоемов
Аккольский район
1
ИП "Салова""
оз. Камышное N 2
2
ИП "Борилко""
уч. оз. Акколь
Аршалынский район
1
ТОО "Жасмин-Астана строй""
Вячеславское вдх. уч. N№2
Астраханский район
1
КХ "Хмелевка""
оз. Жалтырколь, пруд
N 14 (Лысое)
Буландынский район
1
ИП "Музыкин""
оз. Прохороколоколовское
2
ИП "Чистяков""
оз. Шушкунбай, оз. Таубай
3
ИП "Рахимов""
пл. Кыстау-Карагайская
Жаксынский район
1
ИП "Ковач""
уч. оз. Калмакколь,
оз. Байжигит
Жаркаинский район
1
ТОО "АБС Жарколь""
оз. Жарколь
2
ИП "Ковач""
оз. Сарыоба, пл. Сантас
Егиндыкольский район
1
ТОО "Юго - восток 8""
оз. Узынколь, оз. Косколь
2
КХ "Арман""
оз. Барсен
Енбекшильдерский район
1
КХ "Базарбеков""
оз. Намазгуль
Ерейментауский район
1
ИП "Рыков В.В.""
уч. N 3 оз. Коржынколь, уч. оз. Ащиколь, уч. оз. Майколь
2
ТОО "Центр - металл мокша""
уч. N№1 оз. Коржынколь
Зерендинский район
1
ТОО "Кіші-Тукті""
оз. Мало - Тюктинское, оз. Пухальское (Быргыз)
2
ТОО "Гринвуд ЛТД""
пл. Семфиропольская
3
ИП "Борилко""
оз. Мырзакольсор, оз. Ахметжансор
4
ИП "Кериков""
оз. Кылколь
5
ИП "Спиглазов""
оз. Айдабол
Коргалжынский район
1
ТОО "Балык ЗС""
уч. N 6 оз. Шалкар
Целиноградский район
1
ТОО "Центр - металл мокша""
оз. Острый Камень
2
ИП "Мырзаханов М.С.""
пл. Шубар
Шортандинский район
1
ИП "Майка А.А." (КХ "Золотая Нива")
пл. Каражарская
2
ТОО "Жасмин - Астана строй""
пл.Дамсинская
3
ИП "Жапаров Д.М.""
пр. Заимка, пр. Матушкина
Щучинский район
1
КХ "Арай""
уч. оз. Джукей
2
ИП "Борилко""
уч. оз. Балыкты