Құрманғазы ауданының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімиятының 2006 жылғы 12 қазандағы N 245 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 343-ІІІ бірлескен шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 8 қаңтарда N 2476 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабына сәйкес, Құрманғазы аудандық әкімиятының 2006 жылғы 12 маусымдағы N 115 қаулысы мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2006 жылғы 14 шілдедегі N 246-ХХIХ шешімі негізінде облыстық мәслихат шешім етті және облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Құрманғазы ауданында Асан ауылдық округі құрылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 10.10.2014 № 315 және Атырау облыстық мәслихатының 10.10.2014 № 325-V бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Құрманғазы ауданы Азғыр ауылдық округінің шекарасы жалпы ауданы 85000 га (85,0 мың га) аумағы және Құрманғазы ауданы Сүйіндік ауылдық округінің шекарасы жалпы ауданы 64900 га (64,9 мың га) аумағы Асан ауылдық округіне беріле отырып өзгертілсін.
Ескерту. 2- тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 10.10.2014 № 315 және Атырау облыстық мәслихатының 10.10.2014 № 325-V бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім мен қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың
XXІІ сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О внесении изменений административно-территориальную единицу Курмангазинского района
Постановление акимата Атырауской области от 12 октября 2006 года N 245 и решение Атырауского областного Маслихата от 8 декабря 2006 года N 343-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 января 2007 года за N 2476
Сноска. В тексте совместного решения на государственном языке в пунктах 1 и 2 слово "селолық" заменено словом "ауылдық" совместным постановлением акимата Атырауской области от 10.10.2014 № 315 и решением Атырауского областного маслихата от 10.10.2014 № 325-V.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления акимата Курмангазинского района от 12 июня 2006 года N 115 и решения Курмангазинского районного маслихата от 14 июля 2006 года N 246-ХХІХ областной маслихат решил и акимат области постановил:
1. Образовать Асанский сельский округ Курмангазинского района.
2. Изменить границы Азгирского сельского округа Курмангазинского района с передачей территорий общей площадью 85000 га (85,0 тысяч га) и границы Суюндукского сельского округа Курмангазинского района с передачей территорий общей площадью 64900 га (64,9 тысяч га) Асанскому сельскому округу.
3. Данное решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации.
Аким области
Председатель XXІІ сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата