"Аз қамтамасыз етілген азаматтарға пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 11 қазанда N 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 6 қарашада N 13-1-85 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 18.01.2016 N 6 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148 Заңының 6 бабына 1 тармағына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" N 6 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Аз қамтамасыз етілген азаматтарға пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелерінде:
3 тармақтағы:
Бірінші абзацтағы "Петропавл қаласының тұрғындары үшін 15 % мөлшерінде, ал Терізауыты мен Заречный кенттерінің тұрғындары үшін 10 % мөлшерінде" сөздері "Петропавл қаласының тұрғындарын үшін 20 % мөлшерінде, ал Терізауыты мен Заречный кенттерінің тұрғындары үшін 15 % мөлшерінде" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші жарияланған күннен соң он күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Қалалық мәслихаты
сесиясының төрағасы
Қалалық мәслихат
хатшысы

О внесении изменений и дополнений в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 октября 2007 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 6 ноября 2007 года N 13-1-85. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 6
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" следующее изменение:
В Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг, утвержденных указанным решением:
в пункте 3:
в абзаце первом слова "в размере 15 % для жителей г. Петропавловска, в размере 10 % для поселков Кожзавод и Заречный" заменить словами "в размере 20% для жителей города Петропавловска, в размере 15 % для поселков Кожзавод и Заречный".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель
сессии городского маслихата
Секретарь
городского маслихата