Есіл ауданы бойынша жұмыс орындары жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектерге жұмыс орны квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 27 қарашадағы N а-11/274 қаулысы. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 қаңтарда N 1-11-96 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № а-2/39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 01.02.2016 № а-2/39 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» 2005 жылғы 13 сәуірдегі, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, жұмыс іздеп қиналып жүрген мүгедектерді әлеуметтік қорғау, оларды жұмыспен қамту мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 29.06.2015 № а-6/274 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Есіл ауданы бойынша жұмыс орындары жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектерге жұмыс орны квотасы белгіленсін.
2. Есіл қаласы, Красногорский кенті, село және селолық округ әкімдері «Есіл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен тығыз байланыса отырып құрылған жұмыс орындарына мүгедектерді жіберуді жүзеге асырсын.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
4. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми бірінші жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       С.Ерин

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Есильскому району
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 27 ноября 2008 года N а-11/274. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 6 января 2009 года N 1-11-96. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 1 февраля 2016 года № а-2/39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 01.02.2016 № а-2/39 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости акимат района постановляет:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 29.06.2015 № а-6/274 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Акимам города Есиль, поселка Красногорский, сельских округов, сел по взаимодействию с государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ» осуществлять направление инвалидов на создаваемые рабочие места.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима района Агымбаеву С.К.
4. Настоящее постановление Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района и вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Есильского района                     С.Ерин