Қопа ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 1 желтоқсандағы N 6 шешімі. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық әділет басқармасында 2008 жылдың 15 желтоқсанда N 3-12-68 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округінің әкімінің 12.11.2018 № 19 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округінің әкімінің 14.07.2015 № 20 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округінің әкімінің 14.07.2015 № 20 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округінің әкімінің 12.11.2018 № 19 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Атауы жоқ көшелерге:
1) Қопа ауылының атауы жоқ көшелеріне – Ор көшесі, Байсеркеш Нұрлыбаев көшесі, Мухамбетқали Ділманов көшесі, Мырзагерей Елкеев көшесі, Достық көшесі, Мәншүк Мәметова көшесі;
2) Тамды ауылының атауы жоқ көшелеріне - Әйтеке би көшесі, Ардагерлер көшесі, Әлия Молдағұлова көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Ақтөбе көшесі, Қуандық Шаңғытбаев көшесі;
3) Амангелді ауылының атауы жоқ көшесіне – Амангелді Иманов деген атау берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қопа ауылдық округ
әкімінің м.а. И.А.Беловод

О присвоении наименований улицам населенных пунктов Копинского сельского округа
Решение акима Копинского селького округа Хромтауского района Актюбинской области от 1 декабря 2008 года N 6. Зарегистрировано управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 15 декабря 2008 года за N 3-12-68.
Сноска. Заголовок в редакции решения акима Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 12.11.2018 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Копинского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения акима Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 12.11.2018 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить:
1) безымянным улицам села Копа – улица Орь, улица имени Байсеркеша Нурлыбаева, улица имени Мухамбеткалия Дильманова, улица имени Мурзагерея Елькеева, улица Дружбы, улица имени Маншук Маметовой;
2) безымянным улицам села Тамды – улица Айтеке би, улица Ветеранов, улица имени Алии Молдагуловой, улица Независимости, улица Актобе, улица имени Куандыка Шангытбаева;
3) безымянной улице села Амангельды - улица имени Амангельды Иманова.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о. Акима Копинского
сельского округа И.А.Беловод