"Маңғыстау облысының жетекші спортшыларын ай сайын ақшалай қамтуды белгілеу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 171 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2009 жылғы 13 қазандағы № 2787 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 24 қарашада № 2059 тіркелді. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 08 мамырдағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Манғыстау облысы әкімдігінің 2012.05.08  № 85 қаулысымен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы,  «Дене шынықтыру және спорт туралы»1999 жылғы 2 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Маңғыстау облысының жетекші спортшыларын ай сайын ақшалай қамтуды белгілеу туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 171 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2008 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2008 жылғы 8 сәуірде № 55 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3 – тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының сапына кіретін, халықаралық дәрежедегі ресми жарыстарда жоғары спорт жетістіктеріне қол жеткізген облыстың 10 спортшысына ай сайын ақшалай қамту (бұдан әрі – ақшалай қамту) белгіленеді.»;
көрсетілген қаулының 4 – тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 7 – тармағындағы «тұрақты» деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
жұмыс тобының құрамына:
Купенов                   спорт ардагері,
Жақсылық Қайыркенұлы      жұмыс тобының мүшесі;
Коломиец                  спорт ардагері,
Анатолий Константинович   жұмыс тобының мүшесі болып енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж.А. Қараевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Көшербаев

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 11 марта 2008 года № 171 "Об установлении ежемесячного денежного содержания ведущим спортсменам Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 13 октября 2009 года № 2787. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 ноября 2009 года № 2059. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 08 мая 2012 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 08.05.2012 № 85
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 2 декабря 1999 года «О физической культуре и спорте», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 11 марта 2008 года № 171 «Об установлении ежемесячного денежного содержания ведущим спортсменам Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2008, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 8 апреля 2008 года № 57) следующие изменения и дополнения:
пункт 3 указанного постановления изложить в следующей редакции:
«3. Ежемесячное денежное содержание (далее - содержание) устанавливается 10 спортсменам области, входящих в состав сборных Республики Казахстан по различным видам спорта, показывающим высокие спортивные результаты на официальных соревнованиях международного уровня.»;
пункт 4 указанного постановления исключить;
в пункте 7 указанного постановления исключить слово «стабильных»;
в приложении указанного постановления:
ввести в состав рабочей группы:
Купенова                  ветерана спорта,
Жаксылыка Каиркеновича    членом рабочей группы;
Коломиец                  ветерана спорта,
Анатолия Константиновича  членом рабочей группы.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Караева Ж.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
_____________ Нургалиева Х.Х.
«___»_____________2009 г.
Начальник управления
туризма, физической культуры и спорта
Мангистауской области
_____________ Пахомов С.И.
«____» ____________2009 г.