Қазақстан Республикасының 1993 жылы туған азаматтарын 2010 жылы Лебяжі ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімнің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 83 шешімі. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 қаңтарда N 12-9-102 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8)-тармақшасына, 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік пен әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы Ережені  бекіту туралы" N 371 қаулысына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙМЫН:
1. Қазақстан Республикасының 1993 жылы туған және бұрын тіркеуден өтпеген үлкен жастағы азаматтарды Лебяжі ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеу 2010 жылғы қаңтардан наурызға дейінгі аралығында қосымшаға сәйкес ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Аудан әкімінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "Лебяжі ауданының шақыру учаскесінде 1992 жылы туған азаматтарды тізімге алуды жүргізу туралы" N 37 (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуіндегі тізілімінде 2009 жылғы 19 қаңтарда N 12-9-84 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 ақпанда аудандық "Аққу үні" газетінің N 11 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Бұл шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө.Сағандықовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Әпсалықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғаныс істер жөніндегі
бөлімінің бастығы

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан 1993 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Лебяжинского района в 2010 году
Решение акима Лебяжинского района Павлодарской области от 31 декабря 2009 года N 83. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 26 января 2010 года N 12-9-102. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31, подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан Республики Казахстан 1993 года рождения и старших возрастов, не прошедших ранее приписку, к призывному участку отдела по делам обороны Лебяжинского района с января по март 2010 года согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима района от 23 декабря 2008 года N 37 "О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку Лебяжинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 января 2009 года N 12-9-84, опубликовано в газете "Аққу үні" 7 февраля 2009 года N 11).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                С. Апсаликов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник отдела по
делам обороны района                       Н. Науразбеков