"Жылу энергиясын тұтыну нормасын бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 5 тамыздағы N 295 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 518 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 қаңтарда N 13-11-163 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 09.01.2013 N 8 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына сәйкес және жылу энергиясын тұтыну нормасын анықтау үшін ұсынылған есептеулер негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жылу энергиясын тұтыну нормасын бекіту туралы» Тайынша ауданы әкімдігінің 2009 жыл 5 тамыздағы № 295 қаулысына (мемлекеттік тіркеу реестрінде 2009 жыл 4 қыркүйекте № 13-11-154 тіркелді, 2009 жылдың 18 қыркүйегіндегі «Тайынша таңы» газетінде, 2009 жылдың 18 қыркүйегіндегі «Тайыншинские вести» газетінде жарияланды) келесі толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулы 2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын: «Теплоком-норд» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жылытатын Тайынша қаласының тұрғын үйлер үшін жалпы алаңының бір шаршы метрге жылу энергиясын тұтыну мөлшері айына, жылыту мезгіліне 0,0388 гекоколори/м2 көлемінде бекітілсін».
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Маковский

О внесении дополнения в постановление акимата района от 5 августа 2009 года N 295 "Об утверждении нормы потребления тепловой энергии"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2009 года N 518. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 25 января 2010 года N 13-11-163. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 января 2013 года N 8
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 09.01.2013 N 8
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» и на основании предоставленных расчетов для определения норм потребления тепловой энергии, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тайыншинского района от 5 августа 2009 года № 295 «Об утверждении нормы потребления тепловой энергии», (зарегистрировано в реестре государственной регистрации № 13-11-154 от 4 сентября 2009 года, опубликовано в газетах «Тайынша таны» от 18 сентября 2009 года, «Тайыншинские вести» от 18 сентября 2009 года) следующие дополнения:
Указанное постановление дополнить пунктом 2 следующего содержания: «Утвердить норму потребления тепловой энергии на один квадратный метр общей площади для жилых домов города Тайынша, отапливаемых товариществом с ограниченной ответственностью «Теплоком-норд» в размере 0,0388 гекокалорий/м2 в месяц, на отопительный сезон».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Маковский