"Дербес шоттарды жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 622 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2010 жылғы 16 шілдедегі N 347 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 2 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6363 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 306 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 27.02.2018 № 306 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кедендік реттеу және салық салу мәселелері бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2010 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Дербес шоттарды жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 622 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда № 5446 болып тіркелген, 2009 ж. № 3 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, Қазақстан Республикасы Орталық атқарушы және өзге мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде 2009 ж., № 6, 345-құжатта (10-қосымшаға дейін қоса алғанда); 2009 ж., № 7, 345-құжатта (11-ден 54-қосымшаға дейін қоса алғанда); 2009 ж., № 8, 345-құжатта (55-тен 82-қосымшаға дейін қоса алғанда) жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Дербес шоттарды жүргізу ережелерінде:
8-тармақ мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) салық төлеушінің жанама салықтарды төлеу бойынша салық міндеттемелерін орындауына бақылауды жүзеге асыратын лауазымды тұлға – кеден одағына мүше мемлекеттердің аумақтарынан Қазақстан Республикасының аумағына тауарлар импорты кезінде салық төлеушінің жанама салықтарды төлеу бойынша салық міндеттемелерін орындауына бақылау функциясын орындайтын тұлға;";
22-тармақтың екінші абзацы мемлекеттік тілдегі мәтінінде өзгеріссіз қалдырылсын;
23-тармағында "Берешектің жоқ екендігі туралы анықтама және", "Берешектің жоқ екендігі туралы анықтама және" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 58-1-тармақпен толықтырылсын:
"58-1. Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдар мен өсімпұлдардың сомаларын есептеуге (кемітуге) тізілімді (бұдан әрі – Есептеуге тізілім) салық төлеушінің жанама салықтарды төлеу бойынша салық міндеттемелерін орындауына бақылауды жүзеге асыратын лауазымды тұлға:

О внесении дополнений и изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 622 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 июля 2010 года № 347. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2010 года № 6363. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2018 года № 306 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 27.02.2018 № 306 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам таможенного регулирования и налогообложения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 622 "Об утверждении Правил ведения лицевых счетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 декабря 2008 года под № 5446, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2009 г., № 3; Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, июнь 2009 г., № 6, ст. 345 (до приложения 10 включительно); 2009 г., № 7 ст. 345 (с 11 по 54 приложение включительно); 2009 г., № 8 ст. 345 (с 55 по 82 приложение включительно) следующие дополнения и изменения:
в Правилах ведения лицевых счетов, утвержденных указанным приказом:
пункт 8 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) должностное лицо, осуществляющее контроль за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов, - лицо, выполняющее функции контроля за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов при импорте товаров с территории государств-членов таможенного союза на территорию Республики Казахстан;";
в абзаце втором пункта 22 после слова "рабочих" дополнить словом "дней";
в пункте 23 слова "Справки об отсутствии задолженности и", "Справка об отсутствии задолженности и" исключить;
дополнить пунктом 58-1 следующего содержания:
"58-1. Реестр к начислению (уменьшению) сумм налогов и других обязательных платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений и пеней (далее - Реестр к начислению) составляется должностным лицом, осуществляющим контроль за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов, на основании:

1) жанама салықтардың сомаларын есептеу туралы салық органының қорытындысы;
2) кеден одағында уақытша әкелінген тауарларды, көлік құралдарын Қазақстан Республикасының аумағынан кейіннен әкету туралы міндеттеме;
3) кеден одағында уақытша әкелінген тауарларды, көлік құралдарын әкету бойынша міндеттеменің орындалуы туралы есеп;
4) қайта өңдеу өнімдерін әкелу туралы міндеттеме;
5) қайта өңдеу өнімдерін әкету туралы міндеттеме;
6) қайта өңдеу өнімдерін әкету туралы міндеттеменің орындалуы туралы есеп;
7) қайта өңдеу өнімдерін әкелу туралы міндеттеменің орындалуы туралы есеп;
8) уақытша әкелінген тауарлар, оның ішінде көлік құралдары туралы мәліметтер;
9) көрме-жәрмеңкелiк сауда өткізу туралы хабарлама;
10) көрме-жәрмеңкелiк сауда өткізу туралы хабарлама бойынша есеп негізінде жасайды.";
59-тармағының 3) тармақшасында "салық есептілігінің деректері бойынша" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 59-1, 59-2, 59-3, 59-4, 59-5, 59-6, 59-7, 59-8, 59-9-тармақтармен толықтырылсын:
"59-1. Кеден одағына мүше мемлекеттерге тауарлардың экспортын жүзеге асырған немесе алыс-беріс шикізатын қайта өңдеу бойынша жұмыстарын орындаған салық төлеуші Тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтінішті Салық кодексінің 276-21-бабы 1-тармағында белгіленген мерзімде тапсырмаған кезде жанама салықтардың есептелген сомалары бойынша дербес шотқа жазба Есептеуге тізілім негізінде жүргізіледі.
59-2. Есептеуге тізілімнің 9-бағанында оның негізінде дербес шотқа жазба жүргізілетін құжаттың атауы көрсетіледі – жанама салық сомаларын есептеу туралы туралы салық органының қорытындысы.
59-3. Есептеуге тізілімді оның жасалуына жауапты лауазымды тұлға жасайды және Салық кодексінің 276-21-бабы 1-тармағында көзделген өтінішті табыс ету мерзімі болғаннан кейін үш жұмыс күнінен кешіктірмей есептің жүргізілуіне жауапты лауазымды тұлғаға табыс етеді.
Есептің жүргізілуіне жауапты лауазымды тұлға Есептеуге тізілімді алған күні оның негізінде дербес шотқа жазба жүргізілген құжат - жанама салық сомаларын есептеу туралы салық органының қорытындысы көрсетіле отырып, тиісті бюджет жіктеуішінің коды бойынша дербес шоттың "Есептелді" кестесіне есептелген салық сомасын таратып жазады.
59-4. Тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініш Салық кодексінің 276-21-бабы 1-тармағында белгіленген мерзімнен кейін тапсырылған жағдайда салық төлеушінің жанама салықтарды төлеу бойынша салық міндеттемелерін орындауына бақылауды жүзеге асыратын лауазымды тұлға осындай Өтінішті салық төлеуші тапсырған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде есептің жүргізілуіне жауапты лауазымды тұлғаға бұрын "кемітуге" есептелген салық сомасы көрсетілетін жанама салық сомаларын есептеу туралы салық органының қорытындысы негізінде жасалған Есептеуге тізілімді жібереді. Есептің жүргізілуіне жауапты лауазымды тұлға Есептеуге тізілімді алған күні тиісті бюджет жіктеуішінің коды бойынша дербес шоттың "Кемітілді" кестесіне салық сомасын таратып жазады.

1) заключения налогового органа о начислении сумм косвенных налогов;
2) обязательства о последующем вывозе с территории Республики Казахстан временно ввезенных товаров, транспортных средств в таможенном союзе;
3) отчета об исполнении обязательства по вывозу временно ввезенных товаров, транспортных средств в таможенном союзе;
4) обязательства о ввозе продуктов переработки;
5) обязательства о вывозе продуктов переработки;
6) отчета об исполнении обязательства о вывозе продуктов переработки;
7) отчета об исполнении обязательства о ввозе продуктов переработки;
8) сведения о временно ввезенных товарах, в том числе транспортных средств;
9) уведомления о проведении выставочно-ярмарочной торговли;
10) отчета по уведомлению о проведении выставочно-ярмарочной
торговли.";
в подпункте 3) пункта 59 слова "по данным налоговой отчетности" исключить;
дополнить пунктами 59-1, 59-2, 59-3, 59-4, 59-5, 59-6, 59-7, 59-8, 59-9 следующего содержания:
"59-1. Запись в лицевой счет по начисленной сумме косвенных налогов при непредставлении налогоплательщиком, осуществившим экспорт товаров в государства-члены таможенного союза или выполнившим работы по переработке давальческого сырья, Заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов в срок, установленный пунктом 1 статьи 276-21 Налогового кодекса, производится на основании Реестра к начислению.
59-2. В графе 9 Реестра к начислению указывается наименование документа, на основании которого производится запись в лицевой счет - заключение налогового органа о начислении сумм косвенных налогов.
59-3. Реестр к начислению составляется и предоставляется должностным лицом, ответственным за его составление, должностному лицу, ответственному за ведение учета, не позднее трех рабочих дней после наступления срока представления заявления, предусмотренного пунктом 1 статьи 276-21 Налогового кодекса.
Должностное лицо, ответственное за ведение учета, в день получения Реестра к начислению производит разноску суммы начисленного налога в графу "Начислено" лицевого счета по соответствующему коду бюджетной классификации с указанием документа - заключения налогового органа о начислении сумм косвенных налогов, на основании которого произведена запись в лицевой счет.
59-4. В случае предоставления Заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов после срока, установленного пунктом 1 статьи 276-21 Налогового кодекса, должностное лицо, осуществляющее контроль за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов, в течение трех рабочих дней со дня представления налогоплательщиком такого Заявления направляет должностному лицу, ответственному за ведение учета, Реестр к начислению, составленный на основании заключения налогового органа о начислении сумм косвенных налогов, где указывает сумму ранее начисленного налога к "уменьшению". Должностное лицо, ответственное за ведение учета, в день получения Реестра к начислению производит разноску суммы налога в графу "Уменьшено" лицевого счета по соответствующему коду бюджетной классификации.

Бұл ретте салық төлеуші Тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтінішті Салық кодексінің 276-21-бабы 1-тармағында белгіленген мерзімде тапсырмаған кезде салық сомасына қоса есептелген өсімпұл дербес шоттан іріктеуге жатпайды.
59-5. Салық төлеуші орналасқан орны бойынша салық органына Уақытша әкелінген тауарларды, көлік құралдарын Қазақстан Республикасының аумағынан кейіннен әкету туралы міндеттемені және (немесе) Қайта өңдеу өнімдерін әкету туралы міндеттемені (Қайта өңдеу өнімдерін әкелу туралы міндеттемені) тапсырған кезде салық төлеушінің жанама салықтарды төлеу бойынша салық міндеттемелерін орындауына бақылауды жүзеге асыратын лауазымды тұлға оларды алған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде осы міндеттемелердің негізінде:
1) салық төлеу мерзімі көрсетіле отырып, Есептеуге тізілім;
2) Салықтарды, өсімпұлдарды төлеу бойынша салық міндеттемесінің орындалуын өзгерту (тоқтата тұру) бойынша тізілім жасайды.
Бұл ретте Салықтарды, өсімпұлдарды төлеу бойынша салық міндеттемесінің орындалуын өзгерту (тоқтата тұру) бойынша тізілімнің 7-бағанында көрсетілген мерзім:
Уақытша әкелінген тауарларды, көлік құралдарын Қазақстан Республикасының аумағынан кейіннен әкету туралы міндеттеме табыс етілген күннен бастап оларды әкеткен күнге дейін;
алыс-беріс шикізаты есепке қабылданған және (немесе) тиеп жөнелтілген күннен бастап қайта өңдеу өнімдерін Қазақстан Республикасының аумағынан әкеткен күнге дейін;
алыс-беріс шикізаты тиеп-жөнелтілген күннен бастап өңдеу өнімдерін Қазақстан Республикасының аумағынан әкелген күнге дейін екі жылдан аспауға тиіс.
Есептеуге тізілім мен Салықтарды, өсімпұлдарды төлеу бойынша салық міндеттемесінің орындалуын өзгерту (тоқтата тұру) бойынша тізілім жасалған күннен бастап бір жұмыс күнінен кешіктірмей есептің жүргізілуіне жауапты лауазымды тұлғаға жіберіледі.
59-6. Есептің жүргізілуіне жауапты лауазымды тұлға осы Ереженің 59-5-тармағында көрсетілген Есептеуге тізілім мен Салықтарды, өсімпұлдарды төлеу бойынша салық міндеттемесінің орындалуын өзгерту (тоқтата тұру) бойынша тізілімді алған күні бір мезгілде қосылған құн салығы бойынша дербес шоттың "Есептелді" және "Төлеу бойынша салық міндеттемесінің орындалуын өзгерту (тоқтата тұру) бойынша мәліметтер (салық сомасы)" бағандарында есептелген салық сомасын таратып жазады. Бұл ретте есептелген салық сомасы "Төлеу бойынша салық міндеттемесінің орындалуын өзгерту (тоқтата тұру) бойынша мәліметтер (салық сомасы)" бағанында мына күндердің бірі болғанға дейін көрсетіледі:
Уақытша әкелінген тауарларды, көлік құралдарын Қазақстан Республикасының аумағынан кейіннен әкету туралы міндеттеме бойынша - уақытша әкелінген тауарлар, көлік құралдары әкетілген күнге дейін;
Қайта өңдеу өнімдерін әкету туралы міндеттеме бойынша:
кеден одағына мүше мемлекеттердің аумақтарынан Қазақстан Республикасының аумағына қайта өңдеу үшін алыс-беріс шикізаты әкелінген кезде - қайта өңдеу өнімдері әкетілгенге дейін;
Қайта өңдеу өнімдерін әкелу туралы міндеттеме бойынша:
алыс-беріс шикізаты Қазақстан Республикасының аумағынан кеден одағына мүше мемлекеттің аумағына әкетілген кезде - қайта өңдеу өнімдері Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген күнге дейін.

При этом пеня, начисленная на сумму налога при не представлении налогоплательщиком Заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов в срок, установленный пунктом 1 статьи 276-21 Налогового кодекса, не подлежит сторнированию с лицевого счета.
59-5. При предоставлении налогоплательщиком в налоговый орган по месту нахождения Обязательства о последующем вывозе с территории Республики Казахстан временно ввезенных товаров, транспортных средств и (или) Обязательства о вывозе продуктов переработки (Обязательства о ввозе продуктов переработки) должностное лицо, осуществляющее контроль за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов, в течение трех рабочих дней со дня их получения на основании данных обязательств составляет:
1) Реестр к начислению с указанием срока уплаты налога;
2) Реестр по изменению (приостановлению) исполнения налогового
обязательства по уплате налогов, пеней.
При этом срок, указанный в графе 7 Реестра по изменению (приостановлению) исполнения налогового обязательства по уплате налогов, пеней не должен превышать два года:
с даты представления обязательства о последующем вывозе с территории Республики Казахстан временно ввезенных товаров, транспортных средств до даты их вывоза;
с даты принятия на учет и (или) отгрузки давальческого сырья до даты вывоза с территории Республики Казахстан продуктов переработки;
с даты отгрузки давальческого сырья до даты ввоза на территорию Республики Казахстан продуктов переработки.
Не позднее одного рабочего дня со дня составления Реестр к начислению и Реестр по изменению (приостановлению) исполнения налогового обязательства по уплате налогов, пеней направляются должностному лицу, ответственному за ведение учета.
59-6. Должностное лицо, ответственное за ведение учета, в день получения Реестра к начислению и Реестра по изменению (приостановлению) исполнения налогового обязательства по уплате налогов, пеней, указанных в пункте 59-5 настоящих Правил, производит разноску суммы исчисленного налога одновременно в графы "Начислено" и "Сведения по изменению (приостановлению) исполнения налогового обязательства по уплате (сумма налога)" лицевого счета по налогу на добавленную стоимость. При этом сумма исчисленного налога отражается в графе "Сведения по изменению (приостановлению) исполнения налогового обязательства по уплате (сумма налога)" до наступления одной из следующих дат:
по Обязательству о последующем вывозе с территории Республики Казахстан временно ввезенных товаров, транспортных средств - до даты вывоза временно ввезенных товаров, транспортных средств;
по Обязательству о вывозе продуктов переработки:
при ввозе давальческого сырья для переработки с территории государств-членов таможенного союза на территорию Республики Казахстан - до даты вывоза продуктов переработки;
по Обязательству о ввозе продуктов переработки:
при вывозе давальческого сырья с территории Республики Казахстан на территорию другого государства-члена таможенного союза - до даты ввоза на территорию Республики Казахстан продуктов переработки.

59-7. Салық төлеуші уақытша әкелінген тауарларды (көлік құралдарын) әкету жөніндегі Міндеттемені орындау туралы есепті, қайта өңдеу өнімдерін әкету жөніндегі Міндеттемені орындау туралы есепті (Қайта өңдеу өнімдерін әкелу жөніндегі Міндеттемені орындау туралы есепті) табыс етпеген жағдайда, салық төлеушінің жанама салықтар жөнінде салық міндеттемелерін орындауына бақылауды жүзеге асыратынлауазымды тұлға оны табыс еткен күннен бір жұмыс күні ішінде есепке алуды жүргізетін жауапты лауазымды тұлғаға есептеуге Тізілімді жібереді, онда кемітілуге есептелген салықтардың сомасын көрсетеді. Салық төлеуші көрсетілген есептерді тауарларды әкету, қайта өңдеу өнімдерін әкету (әкелу) мерзімі аяқталғанға дейін табыс еткен кезде салық төлеушінің жанама салықтар жөнінде салық міндеттемелерін орындауына бақылауды жүзеге асыратын лауазымды тұлға есептеуге Тізіліммен бір уақытта салықтарды, өсімпұлдарды төлеу бойынша күнін түзетумен, салық міндеттемелерін орындауларын өзгерту (тоқтата тұру) жөнінде Тізілімді жібереді:
уақытша әкелінген тауарларды (көлік құралдарын) әкету - уақытша әкелінген тауарларды, көлік құралдары Қазақстан Республикасының аумағынан кейіннен әкету туралы Міндеттемені орындау туралы есепті табыс еткен кезде;
қайта өңдеу өнімдерін әкету - қайта өңдеу өнімдерін әкету жөніндегі Міндеттемені орындау туралы есепті табыс еткен кезде;
қайта өңдеу өнімдерін әкелу - қайта өңдеу өнімдерін әкелу жөніндегі Міндеттемені орындау туралы есепті табыс еткен кезде;
есепке алуды жүргізетін жауапты лауазымды тұлғаға есептеуге Тізілімді, салықтарды, өсімпұлдарды төлеу бойынша салық міндеттемелерін орындауларын өзгерту (тоқтата тұру) жөнінде Тізілімді алған күні қосылған құн салығы бойынша дербес шоттың "Кемітілді" бағанына, сондай-ақ "Төлеу (өтеу кестесі) бойынша салық міндеттемелерін орындауларын өзгерту (тоқтата тұру) жөнінде мәліметтер" бағанына салықтың есептелген сомаларын таратып жазуды жүргізеді.
59-8. Көрме-жәрмеңкелік сауданы ұйымдастырушы Көрме-жәрмеңкелік сауданы өткізгені туралы хабарлама бойынша есепті табыс еткен кезде және көрме-жәрмеңкелік саудасына қатысушымен келісімнің (шарттың) болмаған жағдайда – кеден одағына қатысушы мемлекеттердің салық төлеуші (төлеуші) жанама салықтар жөнінде салық міндеттемелерін орындауына бақылауды жүзеге асыратын лауазымды тұлға оны алған күннен үш жұмыс күні ішінде есепке алуды жүргізетін жауапты лауазымды тұлғаға осы есептің негізінде есептеуге Тізілімді жасайды.
Есептеуге Тізілім оны жасаған күні есепке алуды жүргізетін жауапты лауазымды тұлғаға жіберіледі.
Есепке алуды жүргізетін жауапты лауазымды тұлға есептеуге Тізілімді алған күні көрме-жәрмеңкелік саудада өткізілген тауарлар бойынша бюджеттік сыныптаманың тиісті коды бойынша көрме-жәрмеңкелік сауданы ұйымдастырушының дербес шотындағы "Есептелді" деген бағанда есептеуге салықтың есептелген сомаларын таратып жазуды жүргізеді.
Көрме-жәрмеңкелік сауданы ұйымдастырушы көрме-жәрмеңкелік сауданы өткізгені туралы хабарлама негізінде көрме-жәрмеңкелік сауданы өткізгені туралы хабарлама бойынша есепті табыс еткен кезде, салық төлеушінің жанама салықтар жөнінде салық міндеттемелерін орындауына бақылауды жүзеге асыратын лауазымды тұлға есептеуге Тізілімді жасап және оны есепке алуды жүргізетін жауапты лауазымды тұлғаға береді. Осы Тізілімнің негізінде бюджеттік сыныптаманың тиісті коды бойынша көрме-жәрмеңкелік сауданы ұйымдастырушының дербес шотындағы "Есептелді" деген бағанына жазба жүргізіледі.

59-7. В случае представления налогоплательщиком Отчета об исполнении обязательства по вывозу временно ввезенных товаров (транспортных средств), Отчета об исполнении обязательства о вывозе продуктов переработки (Отчета об исполнении обязательства о ввозе продуктов переработки) должностное лицо, осуществляющее контроль за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов, в течение одного рабочего дня со дня его представления направляет должностному лицу, ответственному за ведение учета, Реестр к начислению, где указывает сумму исчисленного налога к уменьшению. При представлении налогоплательщиком указанных отчетов до наступления срока вывоза товаров, вывоза (ввоза) продуктов переработки должностное лицо, осуществляющее контроль за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов, одновременно с Реестром к начислению направляет Реестр по изменению (приостановлению) исполнения налогового обязательства по уплате налогов, пеней с корректировкой даты:
вывоза временно ввезенных товаров (транспортных средств) - при представлении Отчета об исполнении обязательства о последующем вывозе с территории Республики Казахстан временно ввезенных товаров, транспортных средств;
вывоза продуктов переработки - при представлении Отчета об исполнении обязательства о ввозе продуктов переработки;
ввоза продуктов переработки - при представлении Отчета об исполнении обязательства о вывозе продуктов переработки.
Должностное лицо, ответственное за ведение учета, в день получения Реестра к начислению и Реестра по изменению (приостановлению) исполнения налогового обязательства по уплате налогов, пеней производит разноску суммы исчисленного налога в графу "Уменьшено" лицевого счета по налогу на добавленную стоимость, а также в графу "Сведения по изменению (приостановлению) исполнения налогового обязательства по уплате (график погашения)".
59-8. При представлении организатором выставочно-ярмарочной торговли Отчета по уведомлению о проведении выставочно-ярмарочной торговли и в случае отсутствия договора (контракта) купли-продажи с участником выставочно-ярмарочной торговли - налогоплательщиком (плательщиком) государства-члена таможенного союза должностное лицо, осуществляющее контроль за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов, в течение трех рабочих дней со дня его получения на основании данного отчета составляет Реестр к начислению.
Реестр к начислению в день его составления направляется должностному лицу, ответственному за ведение учета.
Должностное лицо, ответственное за ведение учета, в день получения Реестра к начислению производит разноску суммы начисленного налога по товару, реализованному в выставочно-ярмарочной торговле, в графу "Начислено" лицевого счета организатора выставочно-ярмарочной торговли по соответствующему коду бюджетной классификации.
При непредставлении налогоплательщиком отчета по уведомлению о проведении выставочно-ярмарочной торговли, на основании уведомления о проведении выставочно-ярмарочной торговли должностное лицо, осуществляющее контроль за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов, составляет и передает должностному лицу, ответственному за ведение учета, Реестр к начислению. На основании данного реестра производится запись в графу "Начислено" лицевого счета организатора выставочно-ярмарочной торговли по соответствующему коду бюджетной классификации.

59-9. Қызметін тұрақты мекеме арқылы жүзеге асыратын резидент емес заңды тұлғалар Уақытша әкелген тауарлар, оның ішінде көлік құралдары жөнінде мәліметтер салық төлеушінің жанама салықтар жөнінде салық міндеттемелерін орындауына бақылауды жүзеге асыратын лауазымды тұлға оларды табыс еткен күннен бір жұмыс күні ішінде есепке алуды жүргізетін жауапты лауазымды тұлғаға осы мәліметтердің негізінде есептеуге Тізілімді жасайды. Есептеуге Тізілім оны жасаған күні есепке алуды жүргізетін жауапты лауазымды тұлғаға жіберіледі.
Есепке алуды жүргізетін жауапты лауазымды тұлғаға есептеуге Тізілімді алған күні бюджеттік сыныптаманың тиісті коды бойынша қызметін тұрақты мекеме арқылы жүзеге асыратын резидент емес заңды тұлғаның дербес шотының "Есептелді" бағанына кірісті алуға бағытталған қызметін жүзеге асыру мақсатында тауарларды уақытша әкелген кезде импортталатын тауарлардың есептелген қосылған құн салығының сомаларын таратып жазуды жүргізеді.
65-бапта:
бірінші абзац "салық салу объектілері және (немесе) салық салуға байланысты объектілерді есепке алуды, тіркеуді жүзеге асыратын" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзацта "екінші жақ бетіне" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 65-1-тармақпен толықтырылсын:
"65-1. Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, міндетті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдар, өсімақылар мен айыппұлдар сомаларын қоса есептеуге (кемітуге) тізілім көлік құралдарына салық сомаларын дербес шотта көрсету үшін салық төлеушілердің төлем құжаттарының негізінде толтырылады.";
146-тармақ алып тасталсын;
156-тармақта "және қайтару жүргізу үшін" деген сөздерден кейін "дербес шоттарды жүргізу орны бойынша салық органына" деген сөздермен толықтырылсын;
182-тармақтың он сегізінші абзацы мынадай мазмұндағы үшінші сөйлеммен толықтырылсын:
"егер құрылымдық бөлімшелердің салық берешегін өтеу есебіне есепке жатқызу жүргізілетін болса, құрылымдық бөлімшенің СТН-і (БСН/ЖСН) және атауы көрсетіледі.";
193-тармақтың 2) тармақшасында "(түпнұсқа немесе куәландырылған көшірме)" деген сөздер алып тасталсын;
260-тармақтың бірінші абзацында "салық тексеруі" деген сөздерден кейін "немесе Салық кодексінің 43-бабы 7-тармағына сәйкес жүргізілген камералдық бақылауы" деген сөздермен толықтырылсын;
268-тармақтың бірінші абзацында:
"өсімақыларды" деген сөзден кейін ", сондай-ақ салық тексерулерінің нәтижелері мен әкімшілік жазаларды қолдану туралы қаулылар бойынша Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, міндетті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдар, өсімақылар мен айыппұлдар сомаларын қоса есептеуге (кемітуге) тізілімді" деген сөйлеммен толықтырылсын;
"есептен шығарылған" деген сөздерден кейін "міндетті зейнетақы жарналарын, әлеуметтік аударымдар мен өсімақылар," деген сөздермен толықтырылсын;
363-тармақта "құрылған" деген сөз алып тасталсын;

59-9. При представлении юридическими лицами-нерезидентами, осуществляющими деятельность без образования постоянного учреждения, Сведений о временно ввезенных товарах, в том числе транспортных средств, должностное лицо, осуществляющее контроль за исполнением налогоплательщиком налоговых обязательств по уплате косвенных налогов, в течение трех рабочих дней со дня их получения на основании данных сведений составляет Реестр к начислению. Реестр к начислению в течение одного рабочего дня со дня составления передается должностному лицу, ответственному за ведение учета.
Должностное лицо, ответственное за ведение учета, в день получения Реестра к начислению производит разноску суммы начисленного налога на добавленную стоимость на импортированные товары при временном ввозе товаров в целях осуществления деятельности, направленной на получение дохода в графу "Начислено" лицевого счета юридического лица-нерезидента, осуществляющего деятельность без образования постоянного учреждения, по соответствующему коду бюджетной классификации.";
в пункте 65:
абзац первый дополнить словами ", осуществляющими учет, регистрацию объектов налогообложения и (или) объектов, связанных с налогообложением";
в абзаце втором слова "на оборотной стороне" исключить;
дополнить пунктом 65-1 следующего содержания:
"65-1. Реестр к начислению (уменьшению) сумм налогов и других обязательных платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений и пеней для отражения в лицевом счете суммы налога на транспортные средства заполняется на основании платежных документов налогоплательщиков.";
пункт 146 исключить;
в пункте 156 слово "уплаты" заменить словами "ведения лицевых счетов";
абзац восемнадцатый пункта 182 дополнить предложением третьим следующего содержания:
"В случае, если зачет производится в счет погашения налоговой задолженности структурного подразделения, указывается РНН (БИН/ИИН) и наименование структурного подразделения.";
в подпункте 2) пункта 193 слова "(подлинный или заверенная копия)" исключить;
в абзаце первом пункта 260 после слов "налоговой проверки" дополнить словами "или камерального контроля, проведенного в соответствии с пунктом 7 статьи 43 Налогового кодекса";
в абзаце первом пункта 268:
после слова "пеней" дополнить словами ", а также Реестр к начислению (уменьшению) сумм налогов и других обязательных платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений, пеней и штрафов по результатам налоговых проверок и постановлениям о наложении административных взысканий";
после слов "списанных налогов и других обязательных платежей в бюджет" дополнить словами ", обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений, пеней и штрафов";
в пункте 363 слово "образовавшейся" исключить;

мынадай мазмұндағы 380-1-тармақпен толықтырылсын:
"380-1. Қазақстан Республикасының салық салу саласындағы әкімшілік жазаларды қолдану туралы қаулылар бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру, міндетті әлеуметтік қамсыздандыру туралы заңнамаларына сәйкес Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген, қаулыны орындау мерзімінің бітуінен орындау мүмкіндігі жоқтықтан, айыппұл сомасын есептен шығару әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнамасына сәйкес шығарылған, салық органының шешімі негізінде салық төлеушінің (салық агентінің) дербес шотынан жүргізіледі.";
Дербес шоттарды жүргізу ережелеріне 1, 2, 23-қосымшалар тиісінше осы бұйрыққа 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының заңдарында көзделген тәртiппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 шілдеден бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Министр
Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 16 шілдедегі
№ 347 бұйрығына
1-Қосымша
__________________________________ бойынша
(атауы және салықтың коды (төлем)
ДЕРБЕС ШОТ
дербес шоттарды
жүргізу ережесіне
1-Қосымша
нысан 1
Салық төлеушінің (салық агентінің) атауы _______________
СТН ___________ Заңды тұлғаның СТН-ы _________________
Салық режимінің түрі ___________________________________
Ағымдағы күнтізбелік күннің күні
Операцияны жазған (енгізген) күн
Операцияның мазмұны және оның негізінде жазба (енгізу) жүргізілетін құжат
Төлеу мерзімі
Банктік шоттан есептен шығарған немесе ақшалай енгізген күні
Бюджетке төлемдерді есептеу күні
Салық және басқа да міндетті төлемдер бойынша есептер
есептелді
азайтылды
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Салық және басқа да міндетті төлемдер бойынша есептер
Өсімақы бойынша есептер
төленді
қайтарылды
Салық міндеттемесін орындау мерзімін өзгерту жөніндегі мәліметтер
есептер сальдосы (бересі -, асыра төлеу +)
Өсімпұл есептелді (кемітілді) (+, -)
салық (төлем) сомасы
салықты (төлем) өтеу кестесі
өсімпұл сомасы
кезең үшін
9
10
11
12
13
14
15
кестенің жалғасы
Өсімақы бойынша есептер
Айыппұлдар бойынша есептер
Өсімпұл төленді (қайтарылды) (+, -)
Салық міндеттемесін орындау мерзімін өзгерту жөніндегі мәліметтер
Өсімпұл сальдосы (+, -)
Айыппұл есептелді (кемітілді) (+, -)
Айыппұл төленді (қайтарылды) (+, -)
өсімпұлдар сомасы
өсімпұлды өтеу кестесі
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Айыппұлдар бойынша есептер
Қайтарымдарды шегере отырып жыл басынан енгізілді
Есепке жатқызуды және/немесе қайтаруды жүргізудің мерзімін бұзғаны үшін салық органына өсімақы есептелді
Өсімпұл салық төлеушіге есептеледі
Салық міндеттемесін орындау мерзімін өзгерту жөніндегі мәліметтер
Айыппұл сальдосы (+, -)
айыппұлдар сомасы
айыппұлды өтеу кестесі
22
23
24
25
26
27
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 16 шілдедегі
№ 347 бұйрығына
2-Қосымша
__________________________________ БЖК
ҚОСЫЛҒАН ҚҰН САЛЫҒЫНА АРНАЛҒАН ДЕРБЕС ШОТ
дербес шоттарды
жүргізу ережесіне
2-Қосымша
нысан 2
Салық төлеушінің (салық агентінің) атауы ____________________
СТН ___________ Заңды тұлғаның СТН-ы ________________________
Салық режимінің түрі ________________________________________
ҚҚС төлеуші ретінде есепке қою туралы куәлік нөмірі _________
ҚҚС төлеуші есебінен шығару күні: ___________________________
Ағымдағы күнтізбелік күннің күні
Операцияны жазған (енгізген) күн
Операцияның мазмұны және оның негізінде жазба (енгізу) жүргізілетін құжат
Төлеу мерзімі
Банктік шоттан есептен шығарған немесе ақшалай енгізген күні
Бюджетке төлемдерді есептеу күні
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Салық және басқа да міндетті төлемдер бойынша есептер
есептелді
азайтылды
төленді
қайтарылды
Қайтарылуға расталмаған және артып кеткен ҚҚС бюджеттен келтірілген сомасы
Салық міндеттемесін орындау мерзімін өзгерту жөніндегі мәліметтер
салық (төлем) сомасы
салықты (төлем) өтеу кестесі
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Салық міндеттемесін орындау мерзімін өзгерту жөніндегі мәліметтер
Өсімпұл бойынша есептер
Есептер сальдосы (бересі -, асыра төлеу+)
Есептелді (кемітілді) (+, -)
Өсімпұл төленді (қайтарылды) (+, -)
ҚҚС асып кеткен қайтарылуға жататын сомаға өсімпұл*
жанама салықтарды төлеуге және тауарларды кіргізу туралы Өтініш бермеуі бойынша өсімпұл**
Барлығы
оның ішінде
өсімпұл сомасы
кезең үшін
01.01.2009 ж. дейін
01.01.2009 ж. кейін
есептелді
төленді
4
15
16
17
18
19
20
21
22
кестенің жалғасы
Өсімпұл бойынша есептер
Айыппұлдар бойынша есептер
Салық міндеттемесін орындау мерзімін өзгерту жөніндегі мәліметтер
Өсімпұл сальдосы (+, -)
Айыппұл есептелді (кемітілді) (+, -)
Айыппұл төленді (қайтарылды) (+, -)
Салық міндеттемесін орындау мерзімін өзгерту жөніндегі мәліметтер
өсімпұлдар сомасы
өсімпұлды өтеу кестесі
өсімпұлдар сомасы
өсімпұлды өтеу кестесі
23
24
25
26
27
28
29
кестенің жалғасы
Айыппұлдар бойынша есептер
Қайтарымдарды шегере отырып жыл басынан енгізілді
есепке жатқызуды және/немесе қайтаруды жүргізудің мерзімін бұзғаны үшін салық органына өсімақы есептелді
салық төлеушіге қайтарылатын өсімақы сомасы
өсімақы салық төлеушіге есептелді
өсімақы салық төлеушіге қайтарылды
Өсімпұл сальдосы (+, -)
30
31
32
33
34
35
Ескерту: * Салық төлеушіге есептелген қайтарылуға расталмаған және артып кеткен ҚҚС бюджеттен келтірілген сомасының өсімпұлы көрсетіледі

дополнить пунктом 380-1 следующего содержания:
"380-1. Списание суммы штрафа по постановлению о наложении административного взыскания за правонарушения в области налогообложения, а также законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении, об обязательном социальном страховании, исполнение которого невозможно в силу истечения срока давности исполнения постановления, установленного законодательством Республики Казахстан, производится с лицевого счета налогоплательщика (налогового агента) на основании решения налогового органа, вынесенного в соответствии с законодательством об административных правонарушениях.";
приложения 1, 2, 23 к Правилам ведения лицевых счетов изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему приказу соответственно.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2010 года.
Министр
Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 июля 2010 года № 347
Приложение 1
к Правилам ведения
лицевых счетов
форма 1
ЛИЦЕВОЙ СЧЕТ
по ___________________________
(наименование и код налога (платы)
Наименование налогоплательщика (налогового агента) ____________
РНН ________________________ РНН юридического лица ____________
Вид налогового режима:
Дата
теку-
щего
кален-
дарого
дня
Дата
записи
(ввода)
опера-
ции
Содер-
жание
опера-
ции и
доку-
мент,
на
осно-
вании
кото-
рого
произ-
водит-
ся
запись
(ввод)
Срок
уплаты
Дата
списа-
ния с
банков-
ского
счета
или
внесе-
ния
налич-
ными
Дата
зачис-
ления
плате-
жей в
бюджет
Расчеты по налогам и другим обязательным
платежам
начис-
лено
умень-
шено
упла-
чено
возвра-
щено
Сведения
по
изменению
срока
исполне-
ния
налого-
вого
обяза-
тельства
Сальдо
расче-
тов
(недо-
имка,
пере-
плата
(пре-
выше-
ние)+)
сум-
ма
на-
лога
(пла-
тежа)
гра-
фик
пога-ше-
ния
нало-
га
(пла-
тежа)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
продолжение таблицы
Расчеы по пени
Расчеты по штрафам
Внесе-
но с
начала
года,
за
вычетом
возвра-
тов
Начис-
лено
пени
нало-
говому
органу
за
наруше-
ние
срока
прове-
дения
зачета
(воз-
врата)
Пере-
чис-
лено
пени
нало-
го-
пла-
тель-
шику
Начислено
(уменьшено)
(+, -)
Упла-
чено
(воз-
враще-
но)
пени
(+, -)
Сведения
по изме-
нению
срока
испол-
нения
налого-
вого
обяза-
тельства
Саль-
до
пени (+, -)
Начис-
лено
(умень-
шено)
штрафа
(+, -)
Упла-
чено
(воз-
враще-
но)
штрафа
(+, -)
Сведения
по
измене-
нию срока
испол-
нения
налого-
вого
обяза-
тельс-
тва
Сальдо
штрафа
(+, -)
сум-
ма
пени
за
пери-
од
сум-
ма
пени
гра-
фик
пога-
шения
пени
сум-
ма
штра-фа
гра-
фик
по-
гаше-
ния
штра-фа
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 июля 2010 года № 347
Приложение 2
к Правилам ведения
лицевых счетов
форма 2
ЛИЦЕВОЙ СЧЕТ ПО НАЛОГУ НА ДОБАВЛЕННУЮ СТОИМОСТЬ
КБК ___________________________
Наименование налогоплательщика (налогового агента) ____________
РНН ________________________ РНН юридического лица ____________
Вид налогового режима:
Номер свидетельства о постановке на учет в качестве плательщика
НДС _________
Дата снятия с учета плательщика НДС _________________
Дата
текущего
календарного
дня
Дата
записи
(ввода)
операции
Содержание
операции и
документ на
основании
которого
производится запись (ввод)
Срок
уплаты
Дата
списания с
банковского
счета или
внесения
наличными
Дата
зачисления
платежей в
бюджет
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Расчеты по налогам и другим обязательным платежам
начис-
лено
умень-
шено
упла-
чено
воз-
вра-
щено
сумма
превышения
НДС
возвращенная
из бюджета и
не
подтвержден-
ная к
возврату
Сведения по изменению
(приостановлению)
исполнения налогового
обязательства
Сальдо расчетов
(недоимка -,
переплата (превышение) +)
сумма
налога
(платежа)
график
погашения
налога
(платежа)
Всего
в том числе:
на
01.01.2009
г.
после
01.01.2009
г.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы
Расчеты по пени
Начислено
(уменьшено)
(+, -)
Уплачено
(возвращено)
пени
(+, -)
пеня,
приходящаяся на
возвращенную
сумму
превышения НДС*
пеня по
непредставленному
Заявлению о ввозе
товаров и уплате
косвенных
налого**
Сведения по
изменению срока
исполнения
налогового
обязательства
Сальдо
пени
(+, -)
сумма
пени
за
период
начислено
уплачено
сумма
пени
график
погашения
пени
17
18
19
20
21
22
23
24
25
продолжение таблицы
Расчеты по штрафам
Внесено
с начала
года, за
вычетом
возвратов
Начислено
пени
налоговому
органу за
нарушение
срока
проведения
зачета
(возврата)
Сумма
пени,
подлежа-
щая
возврату
налого-
платель-
щиком
Перечис-
лено
пени
налого-
платель-
щику
Возвра-
щено
пени
налого-
платель-
щиком
Начис-
лено
(умень-
шено)
штрафа
(+, -)
Упла-
чено
(возвра-
щено)
штрафа
(+, -)
Сведения по
изменению
срока
исполнения
налогового
обязательства
Сальдо
штрафа
(+, -)
сумма
штрафа
график
погаше-
ния
штрафа
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Примечание: *указывается пеня, перечисленная налогоплательщику, приходящаяся на возвращенную сумму превышения НДС и не подтвержденную к возврату

* бюджеттен қайтарылуға жатпайтын, Салық кодексінің 276-21-бабы 1-тармағымен белгіленген жанама салықтарды төлеуге және тауарларды кіргізу туралы өтінішті мерзімінде бермеген жағдайдағы есептелген және төленген өсімпұлдың сомасы көрсетіледі
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 16 шілдедегі
№ 347 бұйрығына
3-Қосымша
Дербес шоттарды
жүргізу ережесіне
23-Қосымша
_______________________
(салық органының атауы) нысан
Салықтар, өсімпұлдар төлеу бойынша салық міндеттемесін орындау (тоқтата тұру) өзгерту бойынша
Тізілім
__________________________________________________ бойынша
(салық төлеушінің атауы және СТН (БСН/ЖСН бар болса)
Жазу күні
БЖК
салық міндеттемесін орындау (тоқтата тұру) өзгерту бойынша, салықтық міндеттеменің түрі
Салық режимінің түрі
Орындау (тоқтата тұру) өзгерту үшін негіздеме
Салық міндеттемесін орындау (тоқтата тұру) өзгерту бойынша негіздеме құжаттың күні және №
Орындау (тоқтата тұру) өзгерту мерзімі (___ бастап __ дейін)
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Орындау (тоқтата тұру) өзгерту бойынша жалпы сома
Өтеу кестесі
Өсімпұл есептеу үшін шарттар
Күні
Сома (теңге)
Салық (төлем)
өсімпұл
салық (төлем)
өсімпұл
8
9
10
11
12
13
Тізілімді тапсырды:
____________________________________________ 20 ___ ж. "___" _____
(Тізілімді тапсырушының лауазымы Т.А.Ә.
және лауазымды тұлғаның қолы)
Тізілімді қабылдады:
____________________________________________ 20 ___ ж. "___" _____
(Тізілімді тапсырушының лауазымы Т.А.Ә.
және лауазымды тұлғаның қолы)

**указывается сумма пени, начисленная и уплаченная в случае не представления в срок, установленный пунктом 1 статьи 276-21 Налогового кодекса, Заявленная о ввозе товаров и уплате косвенных налогов, не подлежащая возврату из бюджета
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 июля 2010 года № 347
Приложение 23
к Правилам ведения
лицевых счетов
форма
_________________________________
(наименование налогового органа)
Реестр
по изменению (приостановлению) исполнения налогового
обязательства по уплате налогов, пеней
по __________________________________________________
(наименование и PHH (БИН/ИИН при наличии) налогоплательщика)
Дата
запи-
си
КБК
Вид
налого-
вого
обяза-
тель-
ства,
по
кото-
рому
изме-
нено
(приос-
танов-
лено)
испол-
нение
налого-
вого
обяза-
тель-
ства
Вид
нало-
гово-
го
режи-
ма
Основа-
ние
для
изме-
нения
(приос-
танов-
ления)
испол-
нения
Дата и №
докумен-
тов, на
осно-
вании
которых
изменено
(приоста-
новлено)
испол-
нение
налого-
вого
обяза-
тель-
ства
Срок
изменения
(приоста-
новления)
испол-
нения
(с ____
по ____)
Общая
сумма,
по которой
изменено
(приоста-
новлено)
исполнение
График тогашения
Усло-
вия
для
начис-
ления
пени
Налог
(платеж)
пеня
Дата
Сумма (тенге)
налог
(платеж)
пеня
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Реестр сдал:
_____________________________________________ "__" _______ 20__ г.
(Ф.И.О., должность и подпись должностного лица, сдавшего Реестр)
Реестр принял:
_____________________________________________ "__" _______ 20__ г.
(Ф.И.О., должность и подпись должностного лица, сдавшего Реестр)