Әкімдіктің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 26 "Әулиекөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 "Әулиекөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімін іске асыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 96 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 сәуірде № 9-7-117 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 56-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 1-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 16-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 5-бабының 11) тармақшасына сәйкес және Әулиекөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 "Әулиекөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-109 тіркелген) шешімін іске асыру мақсатында Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 26 "Әулиекөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 159 "Әулиекөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімін іске асыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-114 тіркелген, 2010 жылғы 4 наурызда № 10 "Әулиекөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында "500" сандары "2000" сандарымен алмастырылсын;
1-тармақтың 8) тармақшасында "25000" сандары "35000 сандарымен алмастырылсын;
1-тармақ келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) жергілікті бюджет қаражаты есебінен оқытылатын жастарға техникалық, кәсіби, орта білімнен кейінгі және жоғары білім алуға байланысты шығындарды өтеу үшін әлеуметтік көмек:
тұрғындардың әлеуметтік қорғалатын тобына жататын;
табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен";
жоғарыда көрсетілген қаулыға қосымшаның 2 тармағы келесі мазмұндағы 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) халықтың әлеуметтік қорғалатын тобына жататын жергілікті бюджет қаражаты есебінен оқытылатын жастарға әлеуметтік көмек:
оқу орнын және оқу жылында оқығаны үшін төлем ақы мөлшерін растайтын құжат;
өтініш берушінің (отбасының) әлеуметтік қорғалатын азаматтарға жататынын растайтын құжаттың көшірмесі;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 25 января 2010 года № 26 "О реализации решения Аулиекольского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 159 "О бюджете Аулиекольского района на 2010-2012 годы"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 1 апреля 2010 года № 96. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 19 апреля 2010 года № 9-7-117
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 11) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" и в целях реализации решения Аулиекольского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 159 "О бюджете Аулиекольского района на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-7-109), акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О реализации решения Аулиекольского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 159 "О бюджете Аулиекольского района на 2010-2012 годы"" от 25 января 2010 года № 26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-7-114, опубликовано 4 марта 2010 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1 цифры "500" заменить цифрами "2000";
в подпункте 8) пункта 1 цифры "25000" заменить цифрами "35000";
пункт 1 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) социальную помощь молодежи обучающейся за счет средств местного бюджета, для оплаты расходов, связанных с получением технического, профессионального, послесреднего и высшего образования:
относящейся к социально защищаемым слоям населения;
с доходом ниже прожиточного минимума";
пункт 2 приложения к вышеуказанному постановлению дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) социальную помощь молодежи обучающейся за счет средств местного бюджета относящейся к социально защищаемым слоям населения:
документ, подтверждающий место учебы и размер оплаты за обучение на учебный год;
копия документа, подтверждающего принадлежность заявителя (семьи) к социально защищаемым гражданам;

"10) табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен жергілікті бюджет қаражаты есебінен оқытылатын жастарға әлеуметтік көмек:
оқу орнын және оқу жылында оқығаны үшін төлем ақы мөлшерін растайтын құжат;
отбасының жиынтық табысын растайтын құжаттар".
2. Осы қаулы 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл
ауданының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
Әулиекөл аудандық
мәслихатының хатшысы
__________ Бондаренко А.И.
Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
"Әулиекөл аудандық орталық
ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналы
кәсіпорнының бас дәрігері
________________ Шульгин С.В.
Әулиекөл селосының әкімі
________________ Лыфарь А.В.
"Әулиекөл ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________________ Оспанов С.Ә.
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Печникова Т.И.
"Әулиекөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Төребаева З.Ш.

10) социальную помощь молодежи обучающейся за счет средств местного бюджета с доходом ниже прожиточного минимума:
документ, подтверждающий место учебы и размер оплаты за обучение на учебный год;
документы, подтверждающие совокупный доход семьи".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2010 года.
Аким
Аулиекольского района                      Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Аулиекольского
районного маслихата
________ Бондаренко А.И.
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия Аулиекольская
центральная районная
больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области
_______________ Шульгин С.В.
Аким села Аулиеколь
________ Лыфарь А.В.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Аулиекольского района"
_____________ Оспанов С.А.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Аулиекольского
района"
______________ Печникова Т.И.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов Аулиекольского
района"
______________ Туребаева З.Ш.