Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орманды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы N 304-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 17 ақпанында N 2560 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 506 бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі № 477 Орман кодексінің 14 бабына сәйкес, ІV шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс XX cессиясында ШЕШТІ:
1. Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орман пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Орман пайдаланғаны үшін төлемдерден түскен қаржылар жергілікті бюджет пайдасына жіберілсін.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткізілген күнінен бастап күшіне енеді.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтүзбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Шырдабаев) жүктелсін.
Облыстық мәслихаттың
XX сессиясының төрағасы
М. Шырдабаев
Облыстық мәслихат хатшысы
Ж. Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихаттың
2010 жылғы 27 қаңтардағы
№ 304-ІV шешіміне 1 қосымша
Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда жанама орман пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары мыналарды құрайды:
№ р/с
Жанама орман пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы ставкасы, теңге
1
Шөп шабу, соның ішінде шабындық жерлердің сапалық жай-күйінің топтары бойынша:
1.1
Жақсы
га

Об утверждении ставок платежей за лесные пользования на участках государственного лесного фонда и особоохраняемых природных территориях
Решение Атырауского областного маслихата от 27 января 2010 года N 304-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 февраля 2010 года за N 2560. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 506 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-ІV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговой кодекс) и статьей 14 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 477, областной маслихат IV созыва на внеочередной XX сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платежей за лесные пользования на участках государственного лесного фонда и особоохраняемых природных территории в соответствии с приложениями 1, 2 к настоящему решению.
2. Средства, поступившие от платежей за лесные пользования, направлять в доход местного бюджета.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (М. Чердабаев).
Председатель XX сессии
областного маслихата
М. Чердабаев
Секретарь областного маслихата
Ж. Дюсенгалиев
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 27 января 2010 года № 304-ІV
Ставки платы
за побочные лесные пользования участками государственного лесного фонда и особоохраняемых территории составляют:
п/п
Виды побочных лесных пользований
Единица измерения
Ставки платы,
тенге
1
Сенокошение, в том числе по группам качественного состояния сенокосных угодий:
1.1
хорошее
га