"Шығыс Қазақстан облысының аумағында Батыс Алтай мемлекеттік табиғи қорығының қорғау аймағын белгілеу туралы" 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 385 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 682 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 қаңтарда N 2542 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 123-бабына, «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 11) тармақшасына және 18-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің «Батыс Алтай мемлекеттік табиғи қорығы» мемлекеттік мекемесіне тұрақты жер пайдалануға жер телімдерін беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 қарашадағы № 1054 қаулысына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Шығыс Қазақстан облысының аумағында Батыс Алтай мемлекеттік табиғи қорығының қорғау аймағын белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылы 27 желтоқсандағы № 385, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2472, 2008 жылғы 16 ақпанда № 21-22 (15937) «Дидар», № 25-26 (18459) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесіндегі «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» деген сөздер «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулының 1 қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
Келісілді:
Шығыс Қазақстан облыстық
орман және аңшылық
шаруашылығы аумақтық инспекциясы
бастығының міндетін атқарушы               Е. Упобаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 682 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2007 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 385 қаулысына 1 қосымша
Батыс Алтай мемлекеттік табиғи қорығының қорғау аймағының
өлшемдері мен шекаралары
1. Қорғау аймағының жалпы ауданы 22021 гектар, оның ішінде Риддер қаласының жерлерінде – 10667 гектар, Зырян ауданының жерлерінде – 11354 гектар.

О внесении изменений в постановление от 27 декабря 2007 года № 385 "Об установлении охранной зоны Западно-Алтайского государственного природного заповедника на территории Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 декабря 2010 года N 682. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2011 года за N 2542
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 123 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 11) пункта 2 статьи 10 и статьей 18 Закона Республики Казахстан «Об особо охраняемых природных территориях», пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2007 года № 1054 «О предоставлении земельных участков в постоянное землепользование государственному учреждению «Западно-Алтайский государственный природный заповедник» Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении охранной зоны Западно-Алтайского государственного природного заповедника на территории Восточно-Казахстанской области» от 27 декабря 2007 года № 385, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2472, опубликованное 16 февраля 2008 года в газетах «Дидар» № 21-22 (15931), «Рудный Алтай» № 25-26 (18459), следующие изменения:
в преамбуле слова «О местном государственном управлении» заменить словами «О местном государственном управлении и самоуправлении»;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
Согласовано:
Исполняющий обязанности начальника
Восточно-Казахстанской
областной территориальной инспекции
лесного и охотничьего хозяйства            Е. Упобаев
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 30 декабря 2010 года N 682
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 27 декабря 2007 года N 385
Размеры и границы охранной зоны Западно-Алтайского
государственного природного заповедника
1. Общая площадь охранной зоны - 22021 гектар, в том числе на землях города Риддер - 10667 гектар, Зыряновского района - 11354 гектар.

2. Риддер қаласының жерлерінде қорғау аймағы ені екі шақырымнан кем емес, жаппай жолақ түрінде Қорықтың солтүстік - батыс шекарасын бойлай орналасқан. Қорғау аймағына «Риддер орман шаруашылығының мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік мекемесіне тиісті - 6554 гектар, шаруа қожалықтарына тиісті - 485,1 гектар, «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі Көлік инфрақұрылымын дамыту комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық басқармасы» мемлекеттік мекемесіне («Өскемен – Риддер – РФ шекарасы» А-9 автожолы, 163 шақырымнан 191 шақырымға дейін) тиісті – 101 гектар, «Самырсын орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік мекемесіне тиісті – 3102 гектар, қосалқы жерлерге тиісті – 425 гектар жерлер кіреді.
3. Зырян ауданының жерлерінде қорғау аймағы ені екі шақырымнан кем емес, жаппай жолақ түрінде Қорықтың оңтүстік шекарасын бойлай орналасқан. Қорғау аймағына «Өскемен орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік мекемесіне тиісті – 610 гектар, «Зырян орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік мекемесіне тиісті – 10744 гектар жерлер кіреді.
Шығыс Қазақстан облыстық
орман және аңшылық
шаруашылығы аумақтық инспекциясы
бастығының міндетін атқарушы               Е. Упобаев

2. На землях города Риддер охранная зона расположена вдоль северо-западной границы Заповедника сплошной полосой, шириной не менее двух километров. В охранную зону входят земли, принадлежащие государственному учреждению "Риддерское государственное учреждение лесного хозяйства" - 6554 гектар, крестьянским хозяйствам - 485,1 гектара, государственному учреждению "Восточно-Казахстанское областное управление Комитета развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (автодорога А-9 "Усть-Каменогорск - Риддер - граница РФ", с 163 по 191 километр) - 101 гектар, государственному учреждению "Пихтовское государственное учреждение лесного хозяйства" - 3102 гектара, землям запаса - 425 гектар.
3. На землях Зыряновского района охранная зона расположена вдоль южной границы Заповедника сплошной полосой, шириной не менее двух километров. В охранную зону входят земли, принадлежащие государственному учреждению "Усть-Каменогорское государственное учреждение лесного хозяйства" - 610 гектар, государственному учреждению "Зыряновское государственное учреждение лесного хозяйства" - 10744 гектар.
Исполняющий обязанности начальника
Восточно-Казахстанской
областной территориальной инспекции
лесного и охотничьего хозяйства            Е. Упобаев