И.Білтабанов атындағы ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы И.Білтабанов атындағы ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 12 шілдедегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 3-7-117 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі атауында және бүкіл мәтін бойынша "аульного", "аульном", "аула" деген сөздер тиісінше "сельского", "сельском", "села" деген сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы И.Білтабанов атындағы ауылдық округі әкімінің 12.12.2014 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы И.Білтабанов атындағы ауылдық округі әкімінің 15.05.2017 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі деректемелеріндегі "аульного" сөзі "сельского" сөзімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Қобда ауданы И.Білтабанов атындағы ауылдық округі әкімінің 15.05.2017 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және И.Білтабанов атындағы ауылдық округі тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 20 мамырдағы № 1 хаттамасы негізінде, Қобда ауданы И.Білтабанов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы И.Білтабанов атындағы ауылдық округі әкімінің 15.05.2017 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Иманғали Білтабанов ауылының көшесіне төмендегі атау берілсін:
1) Иманғали Білтабанов көшесі.
2. Қосөткел ауылының көшесіне төмендегі атау берілсін:
1) Абай Құнанбаев көшесі.
3. Қазақай ауылының көшесіне төмендегі атау берілсін:
1) Михаил Семенович Прохоров көшесі
4. И.Білтабанов ауылының келесі көшелерінің атауы өзгертілсін:
1) Молодежная көшесі – Жастар көшесі;
2) Владимир Ильич Ленин көшесі – Астана көшесі;
5. Байтақ ауылының келесі көшелерінің атауы өзгертілсін:
1) көшесі Набережная –Бейбітшілік көшесі;
2) көшесі Сергей Миронович Киров – Ынтымақ көшесі.

О присвоении наименований и переименовании улиц некоторых населенных пунктов сельского округа имени И.Билтабанова
Решение акима сельского округа имени И.Билтабанова Кобдинского района Актюбинской области от 12 июля 2011 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 9 августа 2011 года № 3-7-117
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "аульного", "аульном", "аула" заменены соответственно словами "сельского", "сельском", "села" решением акима сельского округа имени И.Билтабанова Хобдинского района Актюбинской области от 12.12.2014 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции решения акима сельского округа имени И.Билтабанова Хобдинского района Актюбинской области от 15.05.2017 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах решения на русском языке слово "аульного" заменено словом "сельского", текст на казахском языке не меняется решением акима сельского округа имени И.Билтабанова Хобдинского района Актюбинской области от 15.05.2017 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей сельского округа имени И.Билтабанова от 20 мая 2011 года № 1, аким сельского округа имени И.Билтабанова Кобдинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима сельского округа имени И.Билтабанова Хобдинского района Актюбинской области от 15.05.2017 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименование улице села Имангали Билтабанова:
1) улица Имангали Билтабанова.
2. Присвоить наименование улице села Косоткел:
1) улица Абая Кунанбаева.
3. Присвоить наименование улице села Казакай:
1) улица Михаила Семеновича Прохорова.
4. Переименовать следующие улицы села Имангали Билтабанова:
1) улицу Молодежная – в улицу Жастар;
2) улицу Владимира Ильича Ленина– в улицу Астана.
5. Переименовать следующие улицы села Байтак:
1) улицу Набережная – в улицу Бейбитшилик;
2) улицу Сергея Мироновича Кирова – в улицу Ынтымак.

6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі І. Қобланов

6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого его официального опубликования.
Аким сельского округа: И. Кубланов