И. Құрманов атындағы ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы И.Құрманов атындағы ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 12 шілдедегі № 22 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 3-7-119 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда ауданы И.Құрманов атындағы ауылдық округі әкімінің 30.12.2014 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелеріне өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Қобда ауданы И.Құрманов атындағы ауылдық округі әкімінің 03.04.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және И.Құрманов атындағы ауылдық округі тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 3 маусымдағы № 1 хаттамасы негізінде, Қобда ауданының И.Құрманов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы И.Құрманов атындағы ауылдық округі әкімінің 03.04.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Бегалы ауылының көшелеріне осы шешімге қоса тіркелген сызба картаға сәйкес төмендегі атаулар берілсін:
1) Ынтымақ көшесі;
2) Исламғали Құрманов көшесі;
3) Төле би көшесі;
4) Абай Құнанбаев көшесі;
5) Әлия Молдағұлова көшесі.
2. Егіндібұлақ ауылының көшелеріне осы шешімге қоса тіркелген сызба картаға сәйкес төмендегі атаулар берілсін:
1) Тәуелсіздік көшесі
2) Астана көшесі
3. Бегалы ауылының келесі көшелерінің атауы өзгертілсін:
1) Қызыл әскер көшесі – Бейбітшілік көшесі;
2) Мира көшесі – Жеңіс көшесі;
3) Комсомол көшесі – Әйтеке би көшесі;
4) Щербак көшесі – Достық көшесі.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Қ.Әмірғалиев

О наименовании и переименовании улиц населенных пунктов сельского округа имени И.Курманова
Решение акима сельского округа имени И.Курманова Кобдинского района Актюбинской области от 12 июля 2011 года № 22. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 9 августа 2011 года № 3-7-119.
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения акима сельского округа имени И.Курманова Хобдинского района Актюбинской области от 30.12.2014 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. По всему тексту решения слова "аульного", "аула" заменены соответственно словами "сельского", "села" решением акима сельского округа имени И.Курманова Хобдинского района Актюбинской области от 30.12.2014 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Реквизиты с изменением, внесенным решением акима сельского округа имени И.Курманова Кобдинского района Актюбинской области от 03.04.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей сельского округа имени И.Курманова от 3 июня 2011 года № 1, аким сельского округа имени И.Курманова Кобдинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима сельского округа имени И.Курманова Кобдинского района Актюбинской области от 03.04.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования улицам села Бегалы, расположенным в соответствии с прилагаемой к настоящему решению схематической картой:
1) улица Ынтымак;
2) улица Исламгалия Курманова;
3) улица Толе би;
4) улица Абая Кунанбаева;
5) улица Алии Молдагуловой.
2. Присвоить наименование улицам села Егиндибулак, расположенным в соответствии с прилагаемой к настоящему решению схематической картой:
1) улица Тауелсиздик;
2) улица Астана;
3. Переименовать следующие улицы села Бегалы:
1) улицу Кызыл аскер – в улицу Бейбитшилик;
2) улицу Мира – в улицу Женис;
3) улицу Комсомола – в улицу Әйтеке би;
4) улицу Щербак – в улицу Достык.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа К.Амиргалиев