Мұғалжар ауданы Қайыңды ауылдық округі Алтынды ауылының көше атауын қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 тамызда № 3-9-148 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "поселка", "аульного" сөздері "села", "сельского" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 24.11.2014 № 17 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Алтынды ауылы тұрғындары конференциясының хаттамасы негізінде, Мұғалжар ауданы Қайыңды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 24.05.2017 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алтынды ауылының көше атаулары:
Набережная көшесі, Құндызды көшесіне
Строителей көшесі, Ынтымақ көшесіне
Космонавтов көшесі, Қазақстан көшесіне
Почтовая көшесі, Астана көшесіне
Мира көшесі, Бейбітшілік көшесіне
Горняков көшесі, Мәншүк Мәметова көшесіне
Парковая көшесі, Тәуелсіздікке - 20 жыл көшесіне
Школьная көшесі, Абай Құнанбаев көшесіне
Геологов көшесі, Қаныш Сәтбаев көшесіне
Юбилейное көшесі, Алтынды көшесіне деп қайта аталсын.
Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық округінің әкімі І.Ниязова

О переименовании улиц села Алтынды Кайындинского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Кайындинского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 22 июля 2011 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 24 августа 2011 года № 3-9-148
Сноска. В реквизитах, заголовке и в тексте слова "аульного", "Каиндинского" заменено словами "сельского", "Кайындинского" - решением акима Кайындинского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 24.05.2017 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке решения по всему тексту слова "поселка", "аульного" заменено словами "села", "сельского" - решением акима Кайындинского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 24.11.2014 № 17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей села Алтынды, аким Кайындинского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения акима Кайындинского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 24.05.2017 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Переименовать улицы села Алтынды:
улица Набережная в улицу Құндызды
улица Строителей в улицу Ынтымақ
улица Космонавтов в улицу Қазақстан
улица Почтовая в улицу Астана
улица Мира в улицу Бейбітшілік
улица Горняков в улицу Мәншүк Мәметова
улица Парковая в улицу Тәуелсіздікке - 20 жыл
улица Школьная в улицу Абай Құнанбаев
улица Геологов в улицу Қаныш Сәтбаев
улица Юбилейное в улицу Алтынды.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Кайындинского сельского округа И.Ниязова