Көптоғай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай округі әкімінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қазанда № 3-11-94 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "аульного", "аула" сөздері тиісінше "сельского", "села" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 30.07.2015 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабының 4-тармақшасына және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Көптоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Көптоғай ауылының көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) Қазақстан көшесі;
2) Ардагер көшесі;
3) Достық көшесі;
4) Жеңіс көшесі;
5) Тәуелсіздік көшесі;
6) Мектеп көшесі;
7) Астанаға 10 жыл көшесі;
8) Тұрғын үй-91 көшесі;
9) Наурыз көшесі;
10) Тамдыкөл көшесі;
11) Құрман көшесі;
12) Сапы көшесі;
13) Бейбітшілік көшесі.
2. Амангелді ауылының көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) Жаңақадам көшесі;
2) Алғабас көшесі;
3) Ынтымақ көшесі;
4) Бейбітшілік көшесі;
5) Астана көшесі.
3. Қарасу ауылының көшелеріне төмендегі атаулар берілсін::
1)Тамдыкөл көшесі;
2) Мақпалкөл көшесі;
3) Алашорда көшесі;
4) Ойыл көшесі.
4. Шұбарши ауылының көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) Ақсай көшесі;
2) Желтоқсан көшесі;
3) Тәуелсіздік көшесі;
4) Достық көшесі.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі: Ғ. Амирова

О присвоении наименований улицам населенных пунктов Коптогайского сельского округа
Решение акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 12 сентября 2011 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 10 октября 2011 года № 3-11-94
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "аульного", "аула" заменины соответственно словами "сельского", "села" решением акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 30.07.2015 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения Аким Коптогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Коптогай:
1) улица Казахстан;
2) улица Ардагер;
3) улица Достык;
4) улица Женис;
5) улица Тауелсиздик;
6) улица Мектеп;
7) улица Астанага 10 жыл;
8) улица Тургын уй-91;
9) улица Наурыз;
10) улица Тамдыкол;
11) улица Курман;
12) улица Сапы
13) улица Бейбитшилик.
2. Присвоить следующие наименования улицам села Амангелды:
1) улица Жанакадам;
2) улица Алгабас;
3) улица Ынтымак;
4) улица Бейбитшилик.
5) улица Астана
3. Присвоить следующие наименования улицам села Карасу:
1) улица Тамдыкол;
2) улица Макпалкол;
3) улица Алашорда;
4) улица Ойыл.
4. Присвоить следующие наименования улицам села Шубарши:
1) улица Аксай;
2) улица Желтоксан;
3) улица Тауелсиздик;
4) улица Достык.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа: Г. Амирова