Ақтау қаласы аумағында кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақтау қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 1510 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 желтоқсанда № 11-1-167 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 2438 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 11.12.2017 № 2438 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы бойынша барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй - жайлар тізбесі 1 қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Кандидаттардың Ақтау қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ақтау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы № 205 "Ақтау қаласы аумағында сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй - жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-1-150 болып тіркелген, 2011 жылғы 02 наурыздағы № 9 "Ақтау ақпарат" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р. Елтизаровқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а.
М. Молдағұлов
Ақтау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 25 қарашадағы
№ 1510 қаулысына
1 қосымша
Ақтау қаласы бойынша барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру тізбесі
Қала мен елді мекендердің атауы
Кездесулер өтетін орындар
Ақтау қаласы
1. "Абай" атындағы мәдени-демалыс кешені, 2. "Астана" алаңы
3. М. Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясы
4. И. Жантөрин атындағы Маңғыстау облыстық музыкалық драма театры,
5. Маңғыстау облыстық "Жастар" орталығы
Ақтау қаласы әкімдігінің
25 қараша 2011 жылғы
№ 1510 қаулысына
2 қосымша
Кандидаттардың Ақтау қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындардың тізбесі
Қала және елді мекеннің атауы
Орналасу орны
Ақтау қаласы
14 шағын аудан, "Астана" сауда орталығы жанында орналасқан билборд конструкциясы (№ 27 тақта)

О предоставлении помещений на договорной основе и определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Актау для встреч кандидатов с избирателями
Постановление акимата города Актау от 25 ноября 2011 года № 1510. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 декабря 2011 года № 11-1-167. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 11 декабря 2017 года № 2438
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 11.12.2017 № 2438 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить всем кандидатам на договорной основе помещение для проведения встреч с избирателями по городу Актау, согласно приложению 1.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов на территории города Актау, согласно приложению 2.
3. Постановление акимата города Актау № 205 от 01 марта 2011 года "Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-150, опубликовано в газете "Ақтау ақпарат" № 9 от 02 марта 2011 года) считать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением ностоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Р.Т. Елтизарова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города
М. Молдагулов
Приложение 1
к постановлению акимата города Актау
от 25 ноября 2011 года № 1510
Список предоставленных всем кандидатам на договорной основе помещение для проведения встреч с избирателями по городу Актау
Наименование городов и населенных пунктов
Места проведения встреч
Город Актау
1. Культурно – досуговый комплекс имени Абая 2. Площадь "Астана"
3. Областная филармония имени М. Ускинбаева
4. Областной музыкальный драматический театр имени Н. Жанторина
5. Областной молодежный центр "Жастар"
Приложение 2
к постановлению акимата города Актау
от 25 ноября 2011 года № 1510
Список мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Актау
Наименование города и населенного пункта
Место размещения
14 микрорайон, билбордная конструкция расположенная рядом с торговым центром "Астана", (№ 17 щит)

14 шағын аудан, 19-үйге қарама-қарсы (№ 18 тақта)
5 шағын аудан, Ж. Мыңбаев ескерткішіне қарама-қарсы (№ 20 тақта)
4 шағын аудан, "Рибок" дүкенінің жаны (№ 29 тақта)
7 шағын аудан, қалалық емханаға қарама-қарсы аялдаманың жаны (№ 22 тақта)
7 шағын аудан, 12-үйге қарама-қарсы (№ 21 тақта)
11 шағын аудан, "Ынтымақ" алаңы, "Звезда Актау" бизнес орталығына қарама-қарсы (№ 36 тақта)
14 шағын аудан, "Қазақтелеком" ғимаратының жаны (№ 5 тақта)
13 шағын аудан, "Тамшалы" үйіне қарама-қарсы (№ 56 тақта)
27 шағын аудан, мешітке қарама-қарсы (№ 72 тақта)
26 шағын аудан, "Достық" сауда орталығының алдында (№ 46 тақта)
12 шағын аудан, "Ақтау" сауда ойын-сауық кешенінің алдында (№ 40 тақта)
30 шағын аудан, Сары базарға қарама-қарсы (№ 52 тақта)
"Асар-С" базары, "Айби" жанар-жағармай станциясына қарама-қарсы (№ 13 тақта)
8 шағын аудан, 8-үй, "Тұрмыс үйі" ғимаратына қарама-қарсы (№ 7 тақта)
1 шағын аудан, облыстық ғылыми-әдістемелік орталығы ғимаратының алдында (1 тумба)
Маңғыстау гуманитарлық колледжі жанындағы аялдама (1 тумба)
8 шағын аудан, 20-үйдің жанындағы аялдама (1 тумба)
8 шағын аудан, "Каспий құрылыс басқармасы" ғимаратының жанында (1 тумба)
8 шағын аудан "Біраңғай есептеу орталығы" ғимаратының жанында (1 тумба)
11 шағын аудан, "Юность" сауда орталығының жанындағы аялдама (1 тумба)
26 шағын аудан, "Достық" сауда орталығының жанындағы аялдама (1 тумба)
12 шағын аудан, "Жас қанат" спорт кешенінің жаны (1 тумба)
5 шағын аудан, облыстық филармония ғимаратының жанында (1 тумба)
Әуежай жолы (№ 28 тақта)
Әуежай жолы (№ 26 тақта)
"Достық" сауда орталығына қарама-қарсы (№ 13-200-027-206 тақта)
11 шағын аудан, 22-үйдің алды (№ 13-200-011-268 тақта)
8 шағын аудан, Н. Жантөрин атындағы облыстық музыкалық драма театрдың алды (№ 13-200-008-232 тақта)
8 шағын аудан, "Қазақ ғылыми зерттеу және мұнай мен газ жобалау институты" ғимаратының алды (№ 13-200-008-229 тақта)
1 шағын аудан, "Тойота орталығы" жанында (№ 17 тақта)
Өмірзақ селосы
Монтаждық басқарма-3, "Рауан" және "Приморский", Приозерный-1, Приозерный-2, Приозерный-3 орталық көшелеріндегі аялдамалар

14 микрорайон, напротив дома № 19 (№ 18 щит)
5 микрорайон, напротив памятника Ж. Мынбаева (№ 20 щит)
4 микрорайон, возле магазина "Рибок" (№ 29 щит)
7 микрорайон, возле остановки напротив городской поликлиники (№ 22 щит)
7 микрорайон, напротив дома № 12 (№ 21 щит)
11 микрорайон, площадь "Ынтымак", напротив бизнес центра "Звезда Актау" (№ 36 щит)
14 микрорайон, возле здания "Казахтелеком" (№ 5 щит)
13 микрорайон, напротив дома "Тамшалы" (№ 56 щит)
27 микрорайон, напротив мечети (№ 72 щит)
26 микрорайон, перед торговым центром "Достык" (№ 46 щит)
12 микрорайон, перед торгово-развлекательным комплексом "Актау" (№ 40 щит)
30 микрорайон, напротив Желтого рынка (№ 52 щит)
Рынок "Асар-С", напротив заправочной станции "Айби" (№ 13 щит)
8 микрорайон, 8 дом, напротив здания "Дом быта" (№ 7 щит)
1 микрорайон, перед зданием областного научно-методического центра (1 тумба)
2 микрорайон, остановка у Мангистауского гуманитарного колледжа (1 тумба)
8 микрорайон, остановка у дома № 20 (1 тумба)
8 микрорайон, возле здания "Прикаспийское управление строительства" (1 тумба)
8 микрорайон, возле здания "Кустарно- вычислительный центр" (1 тумба)
11 микрорайон, остановка у торгового центра "Юность" (1 тумба)
26 микрорайон, остановка у торгового центра "Достык" (1 тумба)
12 микрорайон, возле здания спортивного комплекса "Жас канат" (1 тумба)
5 микрорайон, возле здания областной филармонии (1 тумба)
Дорога в аэропорт (№ 28 щит)
Дорога в аэропорт (№ 26 щит)
Напротив торгового центра "Достык" (№ 13-200-027-206 щит)
11 микрорайон перед 22 домом (№ 13-200-011-268 щит)
8 микрорайон, перед областным музыкальным драматическим театром имени Н. Жанторина (№ 13-200-008-232 щит)
8 микрорайон, перед зданием "Казахский научно- исследовательский проектный институт нефти и газа" (№ 13-200-008-229 щит)
1 микрорайон, возле "Тойота центр" (№ 17 щит)
Село Умирзак
На остановках центральных улиц Монтажное управление-3, жилых массивов "Рауан" и "Приморский", Приозерный-1, Приозерный-2, Приозерный-3.