Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 ақпандағы "Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына 2011 жылға әлеуметтік көмек туралы" N 101/1 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 13 мамырдағы N 355/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 08 маусымда N 12-3-298 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 24/1-23/88 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 29.01.2013 N 24/1-23/88 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына37-бабының 1, 7-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20-тармағына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы (IV шақырылған кезектен тыс XXХI сессиясы) "Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XXVII сессиясы) " 2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 309/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 342/31 шешімі негізінде, азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 ақпандағы "Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына 2011 жылға әлеуметтік көмек туралы" N 101/1 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-292 тіркелген, 2011 жылғы 3 наурыздағы N 9 "Отарқа" және 2011 жылғы 4 наурыздағы N 10 "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған), келесі толықтырулар енгізілсін:
3-тармағының 5) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Чернобыль атом электр станциясының апатты салдарын жоюға қатысқандар үшін Чернобыль АЭС апатының 25 жылдығына орай қосымша біржолғы материалдық көмек;";
4-тармағының 3) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Чернобыль атом электр станциясының апатты салдарын жоюға қатысқандарға Чернобыль АЭС апатының 25 жылдығына орай 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О внесении дополнений в постановление акимата города Экибастуза от 11 февраля 2011 года N 101/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2011 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 мая 2011 года N 355/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 июня 2011 года N 12-3-298. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29 января 2013 года N 24/1-23/88)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29.01.2013 N 24/1-23/88).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31, пунктами 17 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, на основании решения Экибастузского городского маслихата (внеочередная XXXI сессия, IV созыв) от 31 марта 2011 года N 342/31 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 11 февраля 2011 года N 101/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-292, опубликовано в газетах "Отарқа" от 3 марта 2011 года N 9 и "Голос Экибастуза" от 4 марта 2011 года N 10), следующие дополнения:
подпункт 5) пункта 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"для участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС дополнительно единовременная материальная помощь к 25-летию аварии на Чернобыльской АЭС;";
подпункт 3) пункта 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"единовременная материальная помощь к 25-летию аварии на Чернобыльской АЭС участникам ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в размере 5 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Ғ.А. Оспанқұловқа жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк

3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Оспанкулова Г.А.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк