Ақжар ауданының кәсіпорындары, мекемелері және ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 20 мамырдағы N 135 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 маусымда N 13-4-123 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 04.04.2013 N 118 қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңының 31-бабы 1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжар ауданының кәсіпорындарында, мекемелерінде және ұйымдарында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз көлемінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. «2010 жылға Ақжар ауданның кәсіпорындары, мекемелері және ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы» Ақжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 122 қаулысының (2010 жылғы 30 сәуірде № 13-4-102 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде тіркелді, 2010 жылғы 1 мамырда № 19 «Дала дидары» және № 19 «Акжар-хабар» газеттерінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Айтмұхаметовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бұқаралық ақпараттық құралдар баспасөзінде алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі                                А. Тастеміров

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях, учреждениях и в организациях Акжарского района
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 20 мая 2011 года N 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 июня 2011 года N 13-4-123. Утратило силу - постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 4 апреля 2013 года N 118
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 04.04.2013 N 118
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», подпункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях, учреждениях и организациях Акжарского района.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акжарского района от 30 апреля 2010 года № 122 «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях, учреждениях и в организациях Акжарского района на 2010 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-4-102 от 30 апреля 2010 года, опубликовано 1 мая 2010 года в газетах «Дала дидары» № 19 и «Акжар-хабар» №19).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухаметова Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                А.Тастемиров