Тасқала ауданы Қосшы ауылдық округінің Оян ауылына шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 37 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 наурыздағы № 7-11-134 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 353 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2011.12.30 № 353 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына, "Адам және жануарлар үшін ортақ (бруцеллез) ауруларды алдын-алу және күресу жөнiндегi ветеринариялық-санитарлық және санитарлық-эпидемиологиялық ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң 2004 жылғы 5 қарашадағы N 632 бұйрығына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі "Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы N 1-15-010 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала ауданы Қосшы ауылдық округінің Оян ауылына мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. "Тасқала ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Мусинге жүктелсін.
Аудан әкімі                      Ө. Мырзағалиев

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе Оян Косщинского аульного округа Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2011 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 марта 2011 года № 7-11-134. Утратило силу - постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2011 года № 353
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30.12.2011 № 353
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 ноября 2004 года № 632 "Об утверждении ветеринарно-санитарных и санитарно-эпидемиологических Правил по профилактике и борьбе с заразными болезнями, общими для человека и животных (бруцеллез)", на основании представления от 17 января 2011 года № 1-15-010 государственного учреждения "Таскалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе Оян Косщинского аульного округа Таскалинского района в связи с возникновением заболевания бруццелез крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии" принять необходимые меры вытекающие, из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Мусина.
Аким района                      О. Мырзагалиев