Әлімбет ауылдық округіне қарасты елді мекендердің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Әлімбет ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 маусымда № 3-6-143 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Әлімбет ауылдық округінің әкімінің 24.03.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес және тұрғындардың пікірін ескере отырып, Әлімбет ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Әлімбет ауылдық округінің Әлімбет ауылының көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
Қазақстан көшесі;
Абай көшесі;
Теміржолшылар көшесі.
2. Әлімбет ауылдық округінің Шандыаша ауылының көшесіне "Орталық" атауы берілсін.
3. Әлімбет ауылдық округінің Қызылсай ауылының көшесіне "Орталық" атауы берілсін.
4. Әлімбет ауылдық округінің Богенбай ауылының көшесіне "Орталық" атауы берілсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әлімбет ауылдық
округі әкімінің м.а. Н. Әбдірахманова

О наименовании улиц населенных пунктов Алимбетовского сельского округа
Решение акима Алимбетовского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 28 мая 2012 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 5 июня 2012 года № 3-6-143
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық" заменено словами "ауылдық" текст на русском языке без изменений решением акима Алимбетовского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 24.03.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, исполняющий обязанности акима Алимбетовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Алимбетовка Алимбетовского сельского округа:
Қазақстан көшесі;
Абай көшесі;
Теміржолшылар көшесі.
2. Присвоить наименование "Орталық" улице села Шандыаша Алимбетовского сельского округа.
3. Присвоить наименование "Орталық" улице села Кызылсай Алимбетовского сельского округа.
4. Присвоить наименование "Орталық" улице села Богенбай Алимбетовского сельского округа.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о.акима Алимбетовского
сельского округа Н. Абдрахманова