"Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының "С" желісінің құрылысын жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 қазандағы № 297 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 қарашада № 1835 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 02.11.2015 № 265 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының "С" желісі бөлігінің құрылысын жүргізу үшін жер учаскелерін жердің меншік иелері және жер пайдаланушылардан алып қоймай екі жыл мерзімге 1 қосымшаға сәйкес қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Азиялық Газқұбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ауыл шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарға пайдалану үшін ауыл шаруашылығы алқаптарын алып қоюдан туындаған ауыл шаруашылығы өндірісіндегі шығасы 2 қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттің кірісіне өтесін.

Об установлении публичного сервитута для ведения строительства линии "С" магистрального трубопровода "Казахстан-Китай"
Постановление акимата Жамбылской области от 2 октября 2012 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 5 ноября 2012 года № 1835. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 2 ноября 2015 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 02.11.2015 № 265
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на два года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для ведения строительства линейной части "С" магистрального трубопровода "Казахстан-Китай" согласно приложения 1.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Азиатский Газопровод" возместить в доход республиканского бюджета потери сельскохозяйственного производства, вызванные изъятием сельскохозяйственных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением сельского хозяйства согласно приложения 2.

3. "Азиялық Газқұбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша) жер учаскелерінің меншік иелеріне және жер пайдаланушыларына келтірілген шығынның өтемақысын өтесін.
4. "Азиялық Газқұбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының "С" желісі бөлігінің құрылысы аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді жаңғырту жүргізсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

3. Товариществу с ограниченной ответственностью "Азиатский Газопровод" (по согласованию) возместить компенсацию за причиненные убытки землепользователям и собственникам земельных участков.
4. Товариществу с ограниченной ответственностью "Азиатский Газопровод" после завершения строительства линейной части "С" магистрального трубопровода "Казахстан-Китай" провести рекультивацию нарушенных земель.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.

291,6943
23 804 174
Барлығы:
1891,0266
513 832 170
*Ескертпе: Ауыл шаруашылығы өндірісінің шығасасы "Ауыл және орман шаруашылығын жүргiзуге байланысты емес мақсаттарға оларды пайдалану үшiн ауыл шаруашылығы және орман алқаптарын алып қоюдан туындаған ауыл шаруашылығы мен орман шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын өтеу нормативтерiн және Алқаптарды қалпына келтiруге жұмсалатын сома есепке алынып, ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын өтеу, сондай-ақ орман шаруашылығы өндірісінің шығындары мен залалдарын өтеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 қазандағы № 1037 қаулысы негізінде ала отырып есептелген.

291,6943
23 804 174
Всего:
1891,0266
513 832 170
*Примечание: Потери сельскохозяйственного производства рассчитаны на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2003 года № 1037 "Об утверждении нормативов возмещения потерь сельскохозяйственного и лесохозяйственного производства, вызванных изъятием сельскохозяйственных и лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением сельского и лесного хозяйства, и Правил возмещения потерь сельскохозяйственного производства с зачетом сумм, затрачиваемых на восстановление угодий, а также возмещения потерь и убытков лесохозяйственного производства.