Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 мамырдағы N 13/09 қаулысы. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 мамырда N 8-9-133 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 21/13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 03.06.2016 № 21/13 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012.11.12 N 33/15 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмыспен қамтуға қатысуы мақсатында Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін меншік нысанына қарамастан, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012.11.12 N 33/15 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі
Е. Нашаров

Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 2 мая 2012 года N 13/09. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 11 мая 2012 года N 8-9-133. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 3 июня 2016 года № 21/13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 03.06.2016 № 21/13.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Абайского района Карагандинской области от 12.11.2012 N 33/15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" в целях обеспечения занятости несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в размере одного процента от общей численности рабочих мест независимо от формы собственности.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Абайского района Карагандинской области от 12.11.2012 N 33/15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района
Е. Нашаров