"Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 24 тамыздағы № 196 қаулыға өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы N 327 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда N 2844 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 тамыздағы N 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.08.2013 N 212 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 1223 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 196 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2679, 2012 жылғы 6 қазанда № 117 (16746), 2012 жылғы 9 қазанда № 118 (16747), 2012 жылғы 11 қазанда № 119 (16748) «Дидар», 2012 жылғы 15 қазанда № 121 (19261) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланды) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
«4) «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызмет регламенті.»;
аталған қаулымен бекітілген «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламенті осы қаулыға 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызмет регламентімен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 327
қаулысына 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 24 тамыздағы № 196
қаулысымен бекітілді
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет регламенті

О внесении изменения и дополнений в постановление от 24 августа 2012 года № 196 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области сельского хозяйства"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 декабря 2012 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 января 2013 года N 2844. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 августа 2013 года № 212
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12.08.2013 № 212.
Примечание РЦПИ
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2012 года № 1223 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата «Об утверждении регламентов государственных услуг в области сельского хозяйства» от 24 августа 2012 года № 196 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2679, опубликовано в газетах «Дидар» от 6 октября 2012 года № 117 (16746), 9 октября 2012 года № 118 (16747), 11 октября 2012 года № 119 (16748), «Рудный Алтай» от 15 октября 2012 года № 121 (19261)) следующие изменение и дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
«4) регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное».»;
регламент государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить регламентом государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
Приложение 1
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 25 декабря 2012 года № 327
Утвержден
постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 24 августа 2012 года № 196
Регламент
государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства»

1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы» 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулыларына сәйкес әзірленді.
2. «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтер әкімінің аппараты, облыстық маңызы бар қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – ЖАО), сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – Орталықтар) көрсетеді.
Шалғай елді мекендер тұрғындарының мемлекеттік қызметтерге қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызметті Мобильді Орталықтар арқылы көрсетуге рұқсат етіледі.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша) олардың мекенжайлары және байланысу деректері осы регламентке 1 және  2 қосымшаларда көрсетілген ЖАО немесе Орталықтарға жүгінуі қажет.
8. Мемлекеттік қызметті ЖАО, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден бастап жұманы қоса есептегенде белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетеді, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз, кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
Орталықтарда мемлекеттік қызмет, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын дүйсенбіден бастап сенбіні қоса есептегенде белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз көрсетіледі. Қабылдау жедел қызмет көрсетусіз, «электрондық» кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
Мобильді Орталықтар құжаттарды қабылдауды Орталық бекіткен кестеге сәйкес, бір елді мекенде аптасына 1 рет алты жұмыс сағатынан кем емес уақытта жүзеге асырады.

1. Общие положения
1. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства», от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
2. Государственную услугу «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» (далее – государственная услуга) оказывают аппарат акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельских) округов, отделы сельского хозяйства городов областного значения (далее – МИО), а также центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее – Центры).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственной услуги через Мобильные Центры.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 3) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «О государственной адресной социальной помощи».
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги либо его представителю (по нотариально удостоверенной доверенности) необходимо обратиться в МИО или в Центры, адреса и контактные данные которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту.
8. Государственная услуга оказывается МИО ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
В Центрах государственная услуга оказывается ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 20.00 часов без перерыва. Прием осуществляется в порядке «электронной» очереди, без ускоренного обслуживания.
Мобильные Центры осуществляют прием документов согласно утвержденному Центром графику, не менее шести рабочих часов в одном населенном пункте 1 раз в неделю.

9. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша, оның ішінде мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мемлекеттік қызметті алушы:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің (www.minagri.gov.kz) және ЖАО-ның осы регламентке 1 қосымшада көрсетілген интернет-ресурстарынан;
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру жөніндегі комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының (бұдан әрі – «Орталық» РМК) интернет-ресурстарынан: www.con.gov.kz;
3) «электрондық үкіметтің» www.e.gov.kz веб-порталынан;
4) ресми ақпарат көздерінен және осы регламентке 2 қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша Орталықтардың ғимараттарында орналасқан стенділерден;
5) call-орталығы ақпараттық-анықтама қызметінен (1414) ала алады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
ЖАО-ға жүгіну кезінде:
1) мемлекеттік қызмет жүгінген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
2) жүгінген күні жергілікті жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтуге рұқсат етілген ең көп уақыт - 10 (он) минуттан артық емес;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетуге рұқсат етілген ең көп уақыт - 10 (он) минуттан артық емес;
Орталықтарға жүгіну кезінде:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 16-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі - 2 (екі) жұмыс күнінен артық емес;
2) өтініш беруші жүгінген күні жергілікті жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтуге рұқсат етілген ең көп уақыт - 20 (жиырма) минуттан артық емес;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетуге рұқсат етілген ең көп уақыт - 20 (жиырма) минуттан артық емес.
11. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға мыналар негіз болып табылады:
1) осы регламенттің 16-тармағында көрсетілген қажетті құжаттар пакетін толық ұсынбау;
2) ЖАО шаруашылық жүргізу кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректердің болмауы;
3) Орталықтарда қызмет көрсету кезінде «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 40-бабында көзделген негіздер бойынша.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
ЖАО-ға жүгіну кезінде:
1) ЖАО жауапты орындаушысының мемлекеттік қызметті алушының ауызша өтінішін қабылдауы;
2) ЖАО жауапты орындаушысы ЖАО шаруашылық жүргізу кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректерді тексереді, анықтаманы ресімдейді немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды және мемлекеттік қызметті алушыға береді;
Орталықтарға жүгіну кезінде:

9. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, в том числе о ходе оказания государственной услуги, получатель государственной услуги может получить:
1) на интернет-ресурсах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (www.minagri.gov.kz) и МИО, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту;
2) на интернет-ресурсах Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – РГП «Центр»): www.con.gov.kz;
3) на веб-портале «электронного правительства» www.e.gov.kz;
4) в официальных источниках информации и стендах, расположенных в зданиях Центров по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему регламенту;
5) в информационно-справочной службе call-центра (1414).
10. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в МИО:
1) государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2-х (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения - не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
при обращении в Центры:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов получателем государственной услуги, указанных в пункте 16 настоящего регламента – не более 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 20 (двадцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 20 (двадцати) минут.
11. Государственная услуга оказывается бесплатно.
12. Основанием для отказа в оказании государственной услуги является:
1) предоставление неполного пакета документов, указанных в пункте 16 настоящего регламента;
2) отсутствие данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО;
3) при обслуживании в Центрах по основаниям, предусмотренным статьей 40 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации».
13. Этапы оказания государственной услуги:
при обращении в МИО:
1) прием устного обращения получателя государственной услуги ответственным исполнителем МИО;
2) ответственный исполнитель МИО проверяет данные о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО, оформляет справку либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги и выдает получателю государственной услуги;
при обращении в Центры:

1) мемлекеттік қызметті алушы өтінішті осы регламентке 3 қосымшаға сәйкес нысанда Орталықтың инспекторына береді, Орталықтың инспекторы өтінішті Орталықтың жинақтау бөліміне береді;
2) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы өтінішті ЖАО-ға береді;
3) ЖАО құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің маманы құжаттарды Орталықтан қабылдайды және тіркейді және ЖАО жауапты орындаушысына береді;
4) ЖАО жауапты орындаушысы ұсынылған өтінішті қарауды жүзеге асырады, анықтаманы ресімдейді немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды;
5) ЖАО құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің маманы анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты Орталыққа береді;
6) Орталықтың инспекторы мемлекеттік қызметті алушыға анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
14. ЖАО-да және Орталықта мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы іс-әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
15. Құжаттардың Орталыққа тапсырылғанының айғағы мыналарды көрсете отырып, құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат болып табылады:
1) сұрау салудың қабылдау нөмірін және күнін;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызметтің түрін;
3) қоса берілген құжаттардың санын және атауын;
4) мемлекеттік қызметтің нәтижелері берілген күнін (уақытын) және орнын;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің атын (болған жағдайда);
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің атын (болған жағдайда), уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің атын және байланыс телефондарын.
Орталықтарда құжаттарды қабылдау «кедергісіз» қызмет көрсету арқылы операциялық залда жүзеге асырылады.
16. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша) мынадай құжаттарды ұсынады:
1) ЖАО-ға жүгіну кезінде мемлекеттік қызметті алушы жеке басын растайтын құжаттың түпнұсқасын және оның көшірмесін ұсына отырып, ауызша түрде жүгінеді (жеке басын растайтын құжаттың түпнұсқасы салыстырудан кейін қайтарылады);
2) Орталыққа жүгіну кезінде мемлекеттік қызметті алушы осы регламентке 3 қосымшаға сәйкес нысанда өтінішті және жеке басын растайтын құжатты ұсынады.
Мемлекеттік қызметті алушының жеке басын растайтын құжат туралы мемлекеттік ақпараттық жүйелерде бар мәліметті Орталық қызметкері уәкілетті тұлғаның ЭЦҚ-мен расталған электрондық құжаттар нысанында Орталықтың ақпараттық жүйесі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Осы регламенттің 16-тармағында көрсетілген құжатты қабылдау кезінде Орталықтың және уәкілетті органның қызметкері мемлекеттік қызметті алушының жеке басын растайтын құжаттардың түпнұсқасының түпнұсқалығын, сенімхаттарды мемлекеттік органдардың тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерінен берілген мәліметтермен салыстырып тексереді, осыдан кейін түпнұсқалары алушыға қайтарылады.

1) получатель государственной услуги подает заявление по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту инспектору Центра, инспектор Центра передает заявление в накопительный отдел Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра передает заявление в МИО;
3) специалист отдела документационного обеспечения МИО принимает и регистрирует документы от Центра и передает ответственному исполнителю МИО;
4) ответственный исполнитель МИО осуществляет рассмотрение представленного заявления, оформляет справку либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
5) специалист отдела документационного обеспечения МИО передает справку либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в Центр;
6) инспектор Центра выдает получателю государственной услуги справку либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
14. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в МИО и Центре, составляет один сотрудник.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
15. Подтверждением сдачи документов в Центр является расписка о приеме документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи результатов государственной услуги;
5) фамилии, имени, (при наличии) отчества работника принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, (при наличии) отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактных телефонов.
Прием документов в Центрах осуществляется в операционном зале посредством «безбарьерного» обслуживания.
16. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги либо его представитель (по нотариально удостоверенной доверенности) представляют следующие документы:
1) при обращении в МИО получатель государственной услуги обращается в устной форме с предоставлением оригинала документа, удостоверяющего личность и его копии (после сверки оригинал документа, удостоверяющего личность, возвращается);
2) при обращении в Центры получатель государственной услуги предоставляет заявление по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту и оригинал документа, удостоверяющего личность.
Сведения о документе, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, содержащиеся в государственных информационных системах, работник Центра получает из соответствующих государственных информационных систем посредством информационной системы Центра в форме электронных документов, удостоверенных ЭЦП уполномоченного лица.
При приеме документа, указанного в пункте 16 настоящего регламента работник Центра и уполномоченного органа сверяют подлинность оригинала документа, удостоверяющего личность получателя государственной услуги, доверенности со сведениями, предоставленными из соответствующих государственных информационных систем государственных органов, после чего оригинал документа возвращается получателю.

17. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатыстырылды:
ЖАО-ға жүгіну кезінде:
ЖАО жауапты орындаушысы;
Орталыққа жүгіну кезінде:
1) Орталықтың инспекторы;
2) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы;
3) ЖАО құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің маманы;
4) ЖАО жауапты орындаушысы.
18. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімдеудің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттері (рәсімдеулері) дәйектілігінің және өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 4 қосымшада көрсетілген.
19. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 5 қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетуші лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет регламентіне
1 қосымша
Шығыс Қазақстан облысының қалалары, аудандары әкімдіктерінің
тізбесі және байланысу деректері
1
«Өскемен қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Пермитин көшесі, 17
тел. 8 (7232) 24-12-38, е-mail: uprEconomika@oskemen.kz
2
«Семей қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Интернационал көшесі, 8
тел. 8 (7222) 52-27-63, е-mail: economsemey@mail.ru
3
«Риддер қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қаласы, Семенов көшесі, 19
тел. 8 (72336) 4-62-26, е-mail: есо@ridder.kz
4
«Курчатов қаласы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Курчатов қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 4
тел. 8(72251) 2-36-01, e-mail: Kurchatov.vko.gov.kz
5
«Абай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбай көшесі, 5
тел. 8 (72252) 9-15-59, е-mail: Abay_ekonom@mail.kz
6
«Аягөз ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Абай Бульвары, 14
тел. 8 (72237) 3-03-31, е-mail: ekonom_agz@mail.kz
7
«Бесқарағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Сейфуллин көшесі, 144
тел. (72236) 9-03-45, е-mail: beskaragay1_ekon@mail.ru
8
«Бородулиха ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Тәуелсiздiк көшесі, 69
тел. 8 (72351) 2-15-57, е-mail: economica-bor2007@mail.kz
9
«Глубокое ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 11а

17. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
при обращении в МИО:
ответственный исполнитель МИО;
при обращении в Центры:
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) специалист отдела документационного обеспечения МИО;
4) ответственный исполнитель МИО.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 4 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 5 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
20. Должностные лица, оказывающие государственные услуги, несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействие) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Перечень и контактные данные акиматов городов, районов
Восточно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование МИО
Адреса расположения
Телефоны для справок и электронный адрес
1
ГУ «Аппарат акима г. Усть-Каменогорска»
Восточно-Казахстанская область, г. Усть-Каменогорск, ул. Пермитина, 17
тел. 8 (7232) 24-12-38,
e-mail: uprEconomika@oskemen.kz
2
ГУ «Аппарат акима г. Семей»
Восточно-Казахстанская область, г. Семей, ул. Интернациональная, 8
тел. 8 (7222) 52-27-63,
e-mail: economsemey@mail.ru
3
ГУ «Аппарат акима г. Риддера»
Восточно-Казахстанская область, г. Риддер, ул. Семенова, 19
тел. 8 (72336) 4-62-26,
e-mail: есо@ridder.kz
4
ГУ «Аппарат акима г. Курчатова»
Восточно-Казахстанская область, г. Курчатов, ул. Тәуелсіздік, 4
тел. 8(72251) 2-36-01
e-mail: Kurchatov.vko.gov.kz
5
ГУ «Аппарат акима Абайского района»
Восточно-Казахстанская область, Абайский район, с. Карауыл, ул. Кунанбая, 5
тел. 8 (72252) 9-15-59,
e-mail: Abay_ekonom@mail.kz
6
ГУ «Аппарат акима Аягозского района»
Восточно-Казахстанская область, Аягозский
район, г. Аягоз, Бульвар Абая, 14
тел. 8 (72237) 3-03-31,
e-mail: ekonom_agz@mail.kz
7
ГУ «Аппарат акима Бескарагайского района»
Восточно-Казахстанская область, Бескарагайский район, с. Бескарагай, ул. Сейфуллина, 144
тел. (72236) 9-03-45,
e-mail: beskaragay1_ekon@mail.ru
8
ГУ «Аппарат акима Бородулихинского района»
Восточно-Казахстанская область, Бородулихинский район, с. Бородулиха, ул. Тәуелсiздiк, 69
тел. 8 (72351) 2-15-57,
e-mail: economica-bor2007@mail.kz
9
ГУ «Аппарат акима Глубоковского района»
Восточно-Казахстанская область, Глубоковский район, п. Глубокое, ул. Поповича, 11 а

тел. 8 (72331) 2-30-60, е-mail: glubokoe_ekonom@mail.ru
10
«Жарма ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 105
тел. 8 (72347) 6-53-93, е-mail: zharma_ekonom@mail.ru
11
«Зайсан ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Жангелдин көшесі, 54
тел. (72340) 2-16-06, е-mail: ecoplan-zaisan@mail.ru
12
«Зырян ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Зырян ауданы, Зырян қаласы, Совет көшесі, 20
тел. 8 (72335) 4-03-20, е-mail: Zur_Economica@mail.ru
13
«Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Катонқарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 102
тел. 8 (72341) 2-95-31, е-mail: economica_katon@mail.ru
14
«Көкпекті ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы Көкпекті ауылы, Ш. Фахрутдинов көшесі, 44 а
тел. 8 (72348) 2-12-83, е-mail: Kok_econom@mail.ru
15
«Күршім ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Күршім ауылы, Ибежанов көшесі, 23
тел. 8 (72339) 2-22-06, е-mail: doszakup_kurchum@mail.ru
16
«Тарбағатай ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 13
тел. 8 (72346) 2-20-54, е-mail: tarbag_econ@mail.ru
17
«Ұлан ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, Молодежный кенті, 1 үй
тел. 8 (72338) 2-71-56, е-mail: ulan_econom@mail.ru
18
«Үржар ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан көшесі, 122
тел. 8 (72230) 3-53-03, е-mail: urdzharecon@list.ru
19
«Шемонаиха ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласы, Совет көшесі, 59
тел. 8 (72332) 3-32-93, е-mail: economicshem@mail.kz
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет регламентіне
2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысының халыққа қызмет
көрсету орталықтарының тізбесі
р/с №
Орталықтар атауы
(филиалдар, бөлімдер, бөлімшелер)
Орналасқан мекенжайы
Байланыс деректері
1
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы
Өскемен қаласы, Белинский көшесі, 37 а
8 (7232) 78-42-90
8 (7232) 22-48-03
2
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының № 1 Өскемен бөлімі
Өскемен қаласы, Сәтпаев даңғылы, 20/1
8 (7232) 60-39-22
3
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының № 2 Өскемен бөлімі

тел. 8 (72331) 2-30-60,
e-mail: glubokoe_ekonom@mail.ru
10
ГУ «Аппарат акима Жарминского района»
Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, с. Калбатау, ул. Достык, 105
тел. 8 (72347) 6-53-93,
e-mail: zharma_ekonom@mail.ru
11
ГУ «Аппарат акима Зайсанского района»
Восточно-Казахстанская область, Зайсанский район, г. Зайсан, ул. Жангельдина, 54
тел. (72340) 2-16-06,
e-mail: ecoplan-zaisan@mail.ru
12
ГУ «Аппарат акима Зыряновского района»
Восточно-Казахстанская область, Зыряновский район, г. Зыряновск, ул. Советская, 20
тел. 8 (72335) 4-03-20,
e-mail: Zur_Economica@mail.ru
13
ГУ «Аппарат акима Катон-Карагайского района»
Восточно-Казахстанская область, Катон-Карагайский район, с. Улкен Нарын, ул. Абылайхана, 102
тел. 8 (72341) 2-95-31,
e-mail: economica_katon@mail.ru
14
ГУ «Аппарат акима Кокпектинского района»
Восточно-Казахстанская область, Кокпектинский район, с. Кокпекты, ул. Ш. Фахрутдинова, 44 а
тел. 8 (72348) 2-12-83,
e-mail: Kok_econom@mail.ru
15
ГУ «Аппарат акима Курчумского района»
Восточно-Казахстанская область, Курчумский район, с. Курчум, ул. Ибежанова, 23
тел. 8 (72339) 2-22-06,
e-mail: doszakup_kurchum@mail.ru
16
ГУ «Аппарат акима Тарбагатайского района»
Восточно-Казахстанская область, Тарбагатайский район, с. Аксуат, ул. Абылайхана, 13
тел. 8 (72346) 2-20-54,
e-mail: tarbag_econ@mail.ru
17
ГУ «Аппарат акима Уланского района»
Восточно-Казахстанская область, Уланский
район, п. Молодежный, дом 1
тел. 8 (72338) 2-71-56,
e-mail: ulan_econom@mail.ru
18
ГУ «Аппарат акима Урджарского района»
Восточно-Казахстанская область, Урджарский район, с. Урджар, ул. Абылайхана, 122
тел. 8 (72230) 3-53-03,
e-mail: urdzharecon@list.ru
19
ГУ «Аппарат акима Шемонаихинского района»
Восточно-Казахстанская область, Шемонаихинский район, г. Шемонаиха, ул. Советская, 59
тел. 8 (72332) 3-32-93,
e-mail: economicshem@mail.kz
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Перечень центров обслуживания населения
Восточно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование Центров
(филиалы, отделы, отделения)
Адрес месторасположения
Контактные данные
1
Филиал Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
г. Усть-Каменогорск, ул. Белинского, 37 а
8 (7232) 78-42-90
8 (7232) 22-48-03
2
Усть-Каменогорский отдел № 1 филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
г. Усть-Каменогорск, пр. Сатпаева, 20/1
8 (7232) 60-39-22
3
Усть-Каменогорский отдел № 2 филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области

Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
4
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Глубокое бөлімі
Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, 22
8 (72331) 2-23-35
5
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Зайсан бөлімі
Зайсан ауданы, Зайсан қаласы, Жангелдин көшесі, 52 а
8 (72340) 2-67-81
6
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Зырян бөлімі
Зырян ауданы, Зырян қаласы, Стаханов көшесі, 39
8 (72335) 6-02-39
7
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Катонқарағай бөлімі
Катонқарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 96
8 (72341) 2-23-60
8
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Күршім бөлімі
Күршім ауданы, Күршім ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 77
8 (72339) 2-13-10
9
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Риддер бөлімі
Риддер қаласы, Семипалатинская көшесі, 12
8 (72336) 4-62-62
10
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Тарбағатай бөлімі
Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Көбеков көшесі, 8
8 (72346) 2-24-96
11
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Ұлан бөлімі
Ұлан ауданы, Қасым Қайсенов кенті, 9 үй
8 (72338) 2-78-96
12
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Шемонаиха бөлімі
Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласы, 3-шағын аудан, 12 үй
8 (72332) 3-41-00
13
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының № 1 Семей бөлімі
Семей қаласы, 408 квартал, 21 үй
8 (7222) 33-57-97 8 (7222) 33-55-93
14
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының № 2 Семей бөлімі
Семей қаласы, Найманбаев көшесі, 161 а
8 (7222) 52-69-29
15
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Абай бөлімі
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбай көшесі, 12
8 (72252) 2-22-64
16
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Аягөз бөлімі
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Ақтанберді көшесі, 28 А/Б

г. Усть-Каменогорск, ул. Казахстан, 99/1
8 (7232) 57-83-88
8 (7232) 22-81-37
4
Глубоковский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Глубоковский район, п. Глубокое, ул. Поповича, 22
8 (72331) 2-23-35
5
Зайсанский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Зайсанский район, г. Зайсан, ул. Жангельдина, 52 а
8 (72340) 2-67-81
6
Зыряновский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Зыряновский район, г. Зыряновск, ул. Стахановская, 39
8 (72335) 6-02-39
7
Катон-Карагайский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Катон-Карагайский район, с. Улкен Нарын, ул. Абылайхана, 96
8 (72341) 2-23-60
8
Курчумский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Курчумский район, с. Курчум, ул. Б. Момышулы, 77
8 (72339) 2-13-10
9
Риддерский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
г. Риддер, ул. Семипалатинская, 12
8 (72336) 4-62-62
10
Тарбагатайский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Тарбагатайский район, с. Аксуат, ул. Кобекова, 8
8 (72346) 2-24-96
11
Уланский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Уланский район, п. Касым Кайсенова, дом 9
8 (72338) 2-78-96
12
Шемонаихинский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Шемонаихинский район, г. Шемонаиха, микрорайон 3, дом 12
8 (72332) 3-41-00
13
Семейский отдел № 1 филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
г. Семей, 408 квартал, дом 21
8 (7222) 33-57-97
8 (7222) 33-55-93
14
Семейский отдел № 2 филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
г. Семей, ул. Найманбаева, 161 а
8 (7222) 52-69-29
15
Абайский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Абайский район, с. Карауыл, ул. Кунанбая, 12
8 (72252) 2-22-64
16
Аягозский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Аягозский район, г. Аягоз, ул. Актанберды, 28 А/Б

8 (72237) 5-24-32
17
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Бесқарағай бөлімі
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2 а
8 (72236) 9-06-30
18
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Бородулиха бөлімі
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25
8 (72351) 2-20-48
19
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Жарма бөлімі
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі, 98
8 (72347) 6-54-00
20
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Курчатов бөлімі
Курчатов қаласы, Абай көшесі, 12
8 (72251) 2-21-66
21
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Көкпекті бөлімі
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы, Шериаздан көшесі, 38
8 (72348) 2-21-71
22
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалының Үржар бөлімі
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан көшесі, 116
8 (72230) 2-19-85
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет регламентіне
3 қосымша
Нысан
Өтініш
Мен,_____________________________________________________
(Т.А.Ә., төлқұжат деректері (жеке тұлғаның жеке
_________________________________________________________
куәлігінің деректері және тұрғылықты жері)
__________________________________________________ әрекет
ететін___________________________________________________
(уәкілетті өкіл толтырады)
________________________________________________ негізінде
(өкілеттілікті куәландыратын құжаттың деректемелері)
маған жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беруді
сұраймын.
Мына құжаттарды қоса беремін: ___________________________
_________________________________________________________
Күні _____________________________________/______________
(өтініш берушінің/уәкілетті өкілдің Т.А.Ә. және қолы)
__________________________________________/______________
(сұранымды қабылдаған маманның Т.А.Ә. және қолы)
Сұранымды орындау /қарау/ нәтижесі: _____________________
тексерілді: күні 20__ ж. _____________
_________________________________________________________
(маманның Т.А.Ә. және қолы)
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет регламентіне
4 қосымша

8 (72237) 5-24-32
17
Бескарагайский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Бескарагайский район, с. Бескарагай, ул. Пушкина, 2 а
8 (72236) 9-06-30
18
Бородулихинский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Бородулихинский район, с. Бородулиха, ул. Молодежная, 25
8 (72351) 2-20-48
19
Жарминский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Жарминский район, с. Калбатау, ул. Достык, 98
8 (72347) 6-54-00
20
Курчатовский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
г. Курчатов, ул. Абая,12
8 (72251) 2-21-66
21
Кокпектинский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Кокпектинский район, с. Кокпекты, ул. Шериаздана, 38
8 (72348) 2-21-71
22
Урджарский отдел филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Восточно-Казахстанской области
Урджарский район, с. Урджар, ул. Абылайхана, 116
8 (72230) 2-19-85
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Форма
Заявление
Я,___________________________________________________
(Ф.И.О., паспортные данные (данные удостоверения личности
___________________________________________________________
и место жительства физического лица)
___________________________________________________________
___________________________________________________________
действующий от имени_______________________________________
(заполняется уполномоченным представителем)
на основании ______________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
прошу предоставить мне справку о наличии личного подсобного
хозяйства.
Прилагаю следующие документы:______________________________
___________________________________________________________
Дата_______________________________________/_______________
(Ф.И.О. и подпись заявителя/уполномоченного представителя)
______________________________________________________/____
(Ф.И.О. и подпись специалиста, принявшего запрос)
Результат выполнения/рассмотрения/запроса:
___________________________________________________________
___________________________________________________________
проверено: дата ______________ 2012 г.
________________________________________________/__________
(Ф.И.О. и подпись специалиста)
Приложение 4 к регламенту
государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»

1.1 кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы.
ЖАО-ға жүгіну кезінде
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
2
ҚФБ атауы
ЖАО жауапты орындаушысы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушының ауызша өтінішін қабылдау
ЖАО шаруашылық жүргізу кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректерді тексеру, анықтаманы ресімдеу немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Мемлекеттік қызметті алушыға анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-басқару шешімі)
Ресімделген анықтама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дайындалған дәлелді жауап
Шығыс хат-хабар журналында белгілеу
5
Орындау мерзімдері
10 (он) минуттан артық емес
2 (екі) жұмыс күні ішінде
10 (он) минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
-
1.2 кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы.
Орталыққа жүгіну кезінде
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ атауы
Орталықтың инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы
ЖАО құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің маманы
ЖАО жауапты орындаушысы
ЖАО құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің маманы
Орталықтың инспекторы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау және тіркеу
Тізілімді қалыптастыру
Орталықтан құжаттарды қабылдау және тіркеу
ЖАО шаруашылық жүргізу кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректерді тексеру. Анықтаманы ресімдеу немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты Орталыққа беру
Мемлекеттік қызметті алушыға анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-басқару шешімі)
Өтінішті Орталықтың жинақтау бөліміне беру
Өтінішті ЖАО-ға беру
Құжаттарды жауапты орындаушыға беру
Анықтама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Шығыс хат-хабарлар журналында белгілеу
Журналда белгілеу
5
Орындау мерзімдері
20 (жиырма) минуттан артық емес
20 (жиырма) минуттан артық емес
20 (жиырма) минуттан артық емес
2 (екі) жұмыс күні ішінде
20 (жиырма) минуттан артық емес
20 (жиырма) минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
-
2.1 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
ЖАО-ға жүгіну кезінде
Негізгі үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны)
ЖАО жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушының ауызша өтінішін қабылдау (10 (он) минуттан артық емес)
№ 2 іс-әрекет
ЖАО шаруашылық жүргізу кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректерді тексеру, жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтаманы ресімдеу (2 (екі) жұмыс күні ішінде)
№ 3 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушыға жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтаманы беру (10 (он) минуттан артық емес)

Таблица 1.1. Описание действий СФЕ.
При обращении в МИО
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель МИО
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием устного обращения получателя государственной услуги
Проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО, оформление справки либо подготовка мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Выдача получателю государственной услуги справки либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-
распорядительное решение)
Оформленная справка либо подготовленный мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
Отметка в журнале исходящей корреспонденции
5
Сроки исполнения
Не более 10 (десяти) минут
В течение 2 (двух) рабочих дней
Не более 10 (десяти) минут
6
Номер следующего действия
2
3
Таблица 1.2. Описание действий СФЕ.
При обращении в Центр
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Инспектор Центра
Инспектор накопительного отдела Центра
Специалист отдела документационного обеспечения МИО
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация заявления
Формирование реестра
Прием и регистрация документов от Центра
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-
распорядительное решение)
Передача заявления в накопительный отдел Центра
Передача заявления в МИО
Передача документов ответственному исполнителю
5
Сроки исполнения
Не более 20 (двадцати) минут
Не более 20 (двадцати) минут
Не более 20 (двадцати) минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
продолжение таблицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
4
5
6
2
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель МИО
Специалист отдела документационного обеспечения МИО
Инспектор Центра
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО. Оформление справки либо подготовка мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Передача справки либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги в Центр
Выдача получателю государственной услуги справки либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-
распорядительное решение)
Справка либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
Отметка в журнале исходящей корреспонденции
Отметка в журнале
5
Сроки исполнения
Не более 2 (двух) рабочих дней
Не более 20 (двадцати) минут
Не более 20 (двадцати) минут
6
Номер следующего действия
5
6
Таблица 2.1. Варианты использования. Основной процесс.
При обращении в МИО
Основной процесс (ход, поток работ)
Ответственный исполнитель МИО
Действие № 1
Прием устного обращения получателя государственной услуги (не более 10 (десяти) минут)
Действие № 2
Проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО, оформление справки о наличии личного подсобного хозяйства (в течение 2 (двух) рабочих дней)
Действие № 3
Выдача получателю государственной услуги справки о наличии личного подсобного хозяйства (не более 10 (десяти) минут)

2.2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
Орталыққа жүгіну кезінде
Негізгі үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны)
Орталықтың инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы
ЖАО құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің маманы
ЖАО жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Өтінішті қабылдау және тіркеу
(20 (жиырма) минуттан артық емес)
№ 2 іс-әрекет
Тізілімді қалыптастыру
(20 (жиырма) минуттан артық емес)
№ 3 іс-әрекет
Орталықтан құжаттарды қабылдау және тіркеу (20 (жиырма) минуттан артық емес)
№ 4 іс-әрекет
ЖАО шаруашылық жүргізу кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректерді тексеру, анықтаманы ресімдеу (2 (екі) жұмыс күні ішінде)
№ 6 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушыға жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтаманы беру (20 (жиырма) минуттан артық емес)
№ 5 іс-әрекет
Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтаманы Орталыққа беру (20 (жиырма) минуттан артық емес)
3.1 кесте. Пайдалану нұсқалары. Балама үдеріс – мемлекеттік
қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз бар болған жағдайда.
ЖАО-ға жүгіну кезінде
Балама үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны)
ЖАО жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушының ауызша өтінішін қабылдау (10 (он) минуттан артық емес)
№ 2 іс-әрекет
ЖАО шаруашылық жүргізу кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректерді тексеру, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау (2 (екі) жұмыс күні ішінде)
№ 3 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру (10 (он) минуттан артық емес)
3.2. кесте. Пайдалану нұсқалары. Балама үдеріс – мемлекеттік
қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз бар болған жағдайда.
Орталыққа жүгіну кезінде
Балама үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны)
Орталықтың инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы
ЖАО құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің маманы
ЖАО жауапты орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Өтінішті қабылдау және тіркеу (20 (жиырма) минуттан артық емес)
№ 2 іс-әрекет Тізілімді қалыптастыру (20 (жиырма) минуттан артық емес)
№ 3 іс-әрекет Орталықтан құжаттарды қабылдау және тіркеу (20 (жиырма) минуттан артық емес)
№ 4 іс-әрекет ЖАО шаруашылық жүргізу кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректерді тексеру, мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау (2 (екі) жұмыс күні ішінде)
№ 6 іс-әрекет Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру (20 (жиырма) минуттан артық емес)
№ 5 іс-әрекет Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты Орталыққа беру (20 (жиырма) минуттан артық емес)
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру» мемлекеттік
қызмет регламентіне
5 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік
іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара
байланысты көрсететін сызба
ЖАО-ға жүгіну кезінде
Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік
іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара
байланысты көрсететін сызба
Орталыққа жүгіну кезінде
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің

Таблица 2.2. Варианты использования. Основной процесс.
При обращении в Центр
Основной процесс (ход, поток работ)
Инспектор Центра
Инспектор накопительного отдела Центра
Специалист отдела документационного обеспечения МИО
Ответственный исполнитель МИО
Действие № 1
Прием и регистрация заявления (не более 20 (двадцати) минут)
Действие № 2
Формирование реестра (не более 20 (двадцати) минут)
Действие № 3
Прием и регистрация документов от Центра (не более 20 (двадцати) минут)
Действие № 4
Проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО, оформление справки (не более 2 (двух) рабочих дней)
Действие № 6
Выдача получателю государственной услуги справки о наличии личного подсобного хозяйства (не более 20 (двадцати) минут)
Действие № 5
Передача справки о наличии личного подсобного хозяйства в Центр (не более 20 (двадцати) минут)
Таблица 3.1. Варианты использования. Альтернативный процесс -
при наличии оснований для отказа в оказании государственной
услуги. При обращении в МИО
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Ответственный исполнитель МИО
Действие № 1
Прием устного обращения получателя государственной услуги (не более 10 (десяти) минут)
Действие № 2
Проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО, подготовка мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги (в течение 2 (двух) рабочих дней)
Действие № 3
Выдача получателю государственной услуги мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги (не более 10 (десяти) минут)
Таблица 3.2. Варианты использования.
Альтернативный процесс - при наличии оснований для отказа
в предоставлении государственной услуги.
При обращении в Центр
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Инспектор Центра
Инспектор накопительного отдела Центра
Специалист отдела документационного обеспечения МИО
Ответственный исполнитель МИО
Действие № 1
Прием и регистрация заявления (не более 20 (двадцати) минут)
Действие № 2
Формирование реестра (не более 20 (двадцати) минут)
Действие № 3
Прием и регистрация документов от Центра (не более 20 (двадцати) минут)
Действие № 4
Проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге МИО, подготовка мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги (в течение 2 (двух) рабочих дней)
Действие № 6
Выдача получателю государственной услуги мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги (не более 20 (двадцати) минут)
Действие № 5
Передача мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги в Центр (не более 20 (двадцати) минут)
Приложение 5 к регламенту
государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ при обращении в МИО
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
при обращении в Центр
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата

2012 жылғы 25 желтоқсанда № 327
қаулысына 2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 24 тамыздағы № 196
қаулысымен бекітілді
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745, «Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулыларына сәйкес әзірленді.
2. «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) ауданның (облыстық маңызы бар қаланың), аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органы бөлімшесінің ветеринариялық дәрігері (бұдан әрі – ветдәрігер) көрсетеді.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 20) тармақшасы10-1-бабының 12) тармақшасы негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы) көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) қағаздағы тасымалдағышта беру немесе оны беруден бас тарту туралы жазбаша түрдегі дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы мекенжайы және байланысу деректері осы регламентке 1 қосымшада көрсетілген ветдәрігерге жүгінуі керек.
8. Мемлекеттік қызметті ветдәрігер, демалыс және мереке күндерінен басқа күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетеді, түскі үзіліс 13.00-ден 14.00-ге дейін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша, оның ішінде мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты тұтынушы жергілікті арқарушы органдардың веб-сайттарынан немесе осы регламентке 1 қосымшада көрсетілген телефондары бойынша ала алады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) беру, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тарту - 3 жұмыс күні ішінде;

от 25 декабря 2012 года № 327
Утвержден
постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 24 августа 2012 года № 196
Регламент
государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное»
1. Общие положения
1. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745».
2. Государственная услуга «Выдача ветеринарного паспорта на животное» (далее - государственная услуга) оказывается ветеринарным врачом (далее - ветврач) подразделения местного исполнительного органа района (города областного значения), города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, осуществляющего деятельность в области ветеринарии.
3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии».
5. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в ее выдаче в письменном виде.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Для получения государственной услуги потребителю необходимо обратиться к ветврачу, адреса и контактные данные которого указаны в приложении 1 к настоящему регламенту.
8. Государственная услуга оказывается ветврачом ежедневно, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00 часов.
9. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, в том числе о ходе оказания государственной услуги, потребитель может получить на веб-сайтах местных исполнительных органов или по телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
10. Сроки оказания государственной услуги:
государственная услуга предоставляется:
1) выдача ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 рабочих дней;

2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап - 10 жұмыс күні ішінде;
мемлекеттік қызметті алуға дейін күтуге рұқсат етілген ең көп уақыты - 30 минуттан артық емес;
мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетуге рұқсат етілген ең көп уақыты - 40 минуттан артық емес.
11. Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі.
Тұтынушы мемлекеттiк қызметке ақы төлеу кезiнде мынадай құжаттардың нысандарын толтырады:
1) қолма-қол ақы төлеу тәсiлi кезiнде - ақы төлеу туралы түбiртек;
2) «Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуiрдегi № 179 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiне сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсiлi кезiнде - төлем тапсырмасы.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға жануарға берілген жеке нөмірінің болмауы негіз болып табылады.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) ветдәрігердің тұтынушының құжаттарын қабылдауы және тіркеуі;
2) ветдәрігердің жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні), (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын) ресімдеуі немесе оны беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауы;
3) ветдәрігердің тұтынушыға жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні), (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын) немесе оны беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты беруі.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы іс-әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
15. Мемлекеттік қызметті тұтынушының өтінішін ветдәрігер есепке алу журналына тіркейді және тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күні мен уақыты, мерзімі және орны көрсетілген талон береді.
16. Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшін тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісінің құнын төлегенін растайтын құжатты ұсынады. Бұдан басқа, жануарда берілген жеке нөмірінің болуы қажет.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (ветеринариялық паспорттан үзіндіні) алу үшін тұтынушы мыналарды ұсынады:
1) еркін нысандағы жазбаша өтініш;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалған (бүлінген) фактісін растайтын құжаттар (болған жағдайда).

2) выдача дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут;
максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 40 минут.
11. Государственная услуга оказывается платно.
Потребитель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:
1) при наличном способе оплаты - квитанцию об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года № 179 "Об утверждении Правил использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан" - платежное поручение.
12. Основанием для отказа в оказании государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
13. Этапы оказания государственной услуги:
1) прием и регистрация ветврачом документов потребителя;
2) оформление ветврачом ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное), (дубликата ветеринарного паспорта на животное) либо подготовка мотивированного ответа об отказе в ее выдаче;
3) выдача потребителю ветврачом ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное), (дубликата ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированного ответа об отказе в ее выдаче.
14. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги, составляет один сотрудник.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
15. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале регистрации, и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги.
16. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).

тел. 8 (72230) 3-53-03, е-mail: urdzharecon@list.ru
19
«Шемонаиха ауданы әкімінің аппараты» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласы, Совет көшесі, 59
тел. 8 (72232) 3-32-93, е-mail: economicshem@mail.kz
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
1 кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Ветдәрігер
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушының құжаттарын қабылдау және тіркеу
Ресімдеу: жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні); (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын) немесе оны беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты
Тұтынушыға жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні), (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын) немесе оны беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-басқару шешімі)
Есепке алу журналында белгілеу
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді), (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы) немесе оны беруден бас тарту туралы дәлелді жауап
Шығыс хат-хабарлар журналында белгілеу
5
Орындау мерзімдері
10 (он) минуттан артық емес
3 (үш) жұмыс күні ішінде; 10 (он) жұмыс күні ішінде
30 (отыз) минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
-
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Негізгі үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны)
Ветдәрігер
№ 1 іс-әрекет
Тұтынушының құжаттарын қабылдау және тіркеу (10 (он) минуттан артық емес)
№ 2 іс-әрекет
Ресімдеу: Жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні); (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын) (3 (үш) жұмыс күні ішінде; 10 (он) жұмыс күні ішінде)
№ 3 іс-әрекет
Тұтынушыға жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні) (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын) беру (30 (отыз) минуттан артық емес)
3 кесте. Пайдалану нұсқалары. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас
тарту үшін негіз бар болған жағдайдағы балама үдеріс
Балама үдеріс (жұмыстар барысы, ағыны)
Ветдәрігер
№ 1 іс-әрекет
Тұтынушының құжаттарын қабылдау және тіркеу (10 (он) минуттан артық емес)
№ 2 әрекет
Тұтынушыға жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні) (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын) беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау (3 (үш) жұмыс күні ішінде; 10 (он) жұмыс күні ішінде)
№ 3 іс-әрекет
Тұтынушыға жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні) (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын) беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру (30 (отыз) минуттан артық емес)
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік
іс-әрекеттердің (рәсімдердің) қисынды дәйектілігі мен
ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба

тел. 8 (72230) 3-53-03,
e-mail: urdzharecon@list.ru
19
ГУ «Аппарат акима Шемонаихинского района»
Восточно-Казахстанская область, Шемонаихинский район, г. Шемонаиха, ул. Советская, 59
тел. 8 (72332) 3-32-93,
e-mail: economicshem@mail.kz
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное»
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ветврач
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация документов потребителя
Оформление: ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное); (дубликата ветеринарного паспорта на животное) либо подготовка мотивированного ответа об отказе в ее выдаче
Выдача потребителю ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное), (дубликата ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированного ответа об отказе в ее выдаче
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Отметка в журнале регистрации
Ветеринарный паспорт на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное), (дубликат ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированный ответ об отказе в ее выдаче
Отметка в журнале исходящей корреспонденции
5
Сроки исполнения
Не более 10 (десяти) минут
В течение 3 (трех) рабочих дней; в течение 10 (десяти) рабочих дней
Не более 30 (тридцати) минут
6
Номер следующего действия
2
3
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работ)
Ветврач
Действие № 1
Прием и регистрация документов потребителя (не более 10 (десяти) минут)
Действие № 2
Оформление:
ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное);
(дубликата ветеринарного паспорта на животное) (в течение 3 (трех) рабочих дней; в течение 10 (десяти) рабочих дней)
Действие № 3
Выдача потребителю ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное), (дубликата ветеринарного паспорта на животное) (не более 30 (тридцати) минут)
Таблица 3. Варианты использования.
Альтернативный процесс при наличии оснований для отказа
в оказании государственной услуги
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Ветврач
Действие № 1
Прием и регистрация документов потребителя (не более 10 (десяти) минут)
Действие № 2
Подготовка мотивированного ответа об отказе в выдаче потребителю ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное), (дубликата ветеринарного паспорта на животное) (в течение 3 (трех) рабочих дней; в течение 10 (десяти) рабочих дней)
Действие № 3
Выдача потребителю мотивированного ответа об отказе в выдаче потребителю ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное), (дубликата ветеринарного паспорта на животное) (не более 30 (тридцати) минут)
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий (процедур)
в процессе оказания государственных услуг и СФЕ