Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 наурыздағы № А-1/84 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 сәуірде № 3696 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № а-1/34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 16.02.2016 № а-1/34 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 10.09.2013 № А-8/311 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жақсы ауданы бойынша жұмыс орындарының жалпы санынан үш процент мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Жақсы ауданының "Жақсы ауданында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2009 жылғы 20 қаңтардағы № А-0/46 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-13-86 тіркелген, "Жақсы жаршысы" газетінде жарияланған 2009 жылғы 27 ақпандағы) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Д. Бралинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И.Қабдуғалиев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 5 марта 2013 года № А-1/84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 апреля 2013 года № 3696. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 16 февраля 2016 года № а-1/34
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 16.02.2016 № а-1/34 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 10.09.2013 № А-8/311 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Жаксынскому району.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаксынского района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест Жаксынского района" от 20 января 2009 года № А-0/46 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-86, опубликовано 27 февраля 2009 года в газете "Жаксынский вестник").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Д.Бралину.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района И.Кабдугалиев