Қарғалы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 қазандағы № 90 "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының жиырма бес пайызға жоғары жалақыларымен және тарифтік ставкілерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 шілдедегі № 136 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 тамызда № 3641 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 87 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 87 шешімімен (алғышқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауға өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 21.10.2014 № 243 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының жиырма бес пайызға жоғары жалақыларымен тарифтік ставкілерін белгілеу туралы" 2008 жылғы 22 қазандағы № 90 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-6-73 тіркелген, 2008 жылдың 18 қарашасында аудандық "Қарғалы" газетінің № 54 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспе бөлігіндегі "Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251-III Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі" Заңының 238 бабының 2 тармағына" деген сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы хатшысы
Г.Нуредилова Х. Жылқыбеков

О внесении изменения в решение Каргалинского районного маслихата от 22 октября 2008 года № 90 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам, работающим в сельских населенных пунктах"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 30 июля 2013 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 августа 2013 года № 3641. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 22 декабря 2016 года № 87
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 22.12.2016 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 21.10.2014 № 243 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам, работающим в аульной (сельской) местности" от 22 октября 2008 года № 90 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-73, опубликовано 18 ноября 2008 года в районной газете "Қарғалы" за № 54) следующее изменение:
исключить из вступительной части решения слова "пункта 2 статьи 238 Закона Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 251-III "Трудовой Кодекс Республики Казахстан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Г. Нуредилова Ж. Кульманов