"Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі орманды пайдалануға арналған төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/226-ІV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы N 17/202-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда N 3133 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/228-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 12.04.2018 № 19/228-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1."Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі орманды пайдалануға арналған төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/226-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2522, 2010 жылғы 1 ақпандағы № 16 "Дидар", 2010 жылғы 2 ақпандағы № 16 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 14, 88 және 105-баптарына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 506, 510-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 5-тармағына, "Мемлекеттік орман қоры аумағында орманды жанама пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1268 қаулысына, "Мемлекеттік орман қорында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орман пайдалану үшін төлем ставкаларын есептеуге арналған ережелер мен әдістемелік нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 12 маусымдағы № 344, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5719 бұйрығына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. "Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі орманды пайдалануға арналған төлемақы ставкалары туралы" 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/226-ІV шешімге өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 14/177-V шешімінің күші жойылсын.

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/226-IV "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2013 года N 17/202-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 декабря 2013 года за N 3133. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/228-VI
Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12.04.2018 № 19/228-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Восточно-Казахстанской области" от 21 декабря 2009 года № 17/226-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2522, опубликовано в газетах "Дидар" от 1 февраля 2010 года № 16, "Рудный Алтай" от 2 февраля 2010 года № 16) следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьями 14, 88 и 105 Лесного Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, статьями 506, 510 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1268 "Об утверждении Правил побочного пользования лесом на территории государственного лесного фонда", приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 июня 2009 года № 344 "Об утверждении Правил и Методических указаний для расчета ставок платы за лесные пользования в государственном лесном фонде и в особо охраняемых природных территориях", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5719, Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:".
2. Отменить решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2013 года № 14/177-V "О внесении изменения врешение от 21 декабря 2009 года № 17/226-IV "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Восточно-Казахстанской области".

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Солдатов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Г. Пинчук

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
С. Солдатов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Г. Пинчук