"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 тамыздағы N 23-3 шешіміне озгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 28-4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 ақпанда N 4590 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 09 сәуірдегі N 30-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.04.2014 N 30-7 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 тамыздағы N 23-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4510 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қыркүйектегі "Жалағаш жаршысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің негізгі түрінің кіріспе бөлігі мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңына, "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы N 504 қаулысына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:”;
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
XХVІІІ сессиясының төрағасы                 Ә. БЕКЖАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                        К. СҮЛЕЙМЕНОВ

О внесении изменения в решение Жалагашского районного маслихата от 14 августа 2013 года N 23-3 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 января 2014 года N 28-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2014 года за N 4590. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09 апреля 2014 года N 30-7
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.04.2014 N 30-7.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 14 августа 2013 года N 23-3 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4510, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 18 сентября 2013 года) следующее изменение:
внесено изменение во вступительную часть основного вида решения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель ХХVІІІ сессии
Жалагашского районного маслихата            БЕКЖАНОВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата                         СУЛЕЙМЕНОВ К.