Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 27/8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда № 4673 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 ақпандағы № 50/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 11.02.2016 № 50/3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабын басшылыққа ала отырып, Шиелі ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Шиелі ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орны Шиелі кенті, "Самара-Шымкент" автотрассасы бойында орналасқан Ыбырай Жақаев атындағы саябақ белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы А. Әбдіқадырова
Аудандық мәслихат
хатшысы Ә. Оразбекұлы

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2014 года № 27/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 мая 2014 года № 4673. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11 февраля 2016 года № 50/3
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11.02.2016 № 50/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", маслихат Шиелийского района РЕШИЛ:
1. Определить местом для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шиелийского района Кызылординской области парк имени Ыбырай Жахаева, расположенный на автотрассе "Самара-Шымкент" поселка Шиели.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата А. Абдикадирова
Секретарь районного
маслихата А. Оразбекулы