Сырым ауданы бойынша 2014 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 180 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 маусымда № 3569 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 23.01.2015 № 14 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту  туралы" Заңдарына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым ауданы бойынша 2014 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Сырым аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
3. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы № 77 "2013 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3295, 2013 жылғы 11 шілдеде "Сырым елі" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Төреғалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      А. Шыныбеков
2014 жылғы 13 маусымдағы № 180
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
Сырым ауданы бойынша
2014 жылға нысаналы топтарға жататын
адамдардың қосымша тізбесі
1. Алты айдан жоғары уәкілетті органда жұмыссыз ретінде тіркелгендер;
2. Елу жастан асқан жұмыссыз әйелдер;
3. Елу бес жастан асқан жұмыссыз ерлер;
4. Аудан орталығынан тыс елді мекендерде тұратындар (әлеуметтік жұмыс орындары үшін уақытша және маусымдық жұмыс мезгілдеріне);
5. Он екі және одан да көп айға созылған жұмыссыз тұлғалар;
6. Отбасында бір де жұмыс істеуші жоқ тұлғалар;
7. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі оқу орындарының түлектері;
8. Уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар;
9. Бұрын жұмыс жасамаған (бірінші рет іздеушілер) тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2014 год по Сырымскому району
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 13 июня 2014 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 июня 2014 года № 3569. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 14.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам на 2014 год по Сырымскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Сырымского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
3. Признать утратившим силу постановление акимата района от 20 мая 2013 года № 77 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3295, опубликовано 11 июля 2013 года в газете "Сырым елі").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т. Турегалиева.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      А. Шыныбеков
Приложение
к постановлению акимата района
от 13 июня 2014 года № 180
Дополнительный перечень лиц,
относящихся к целевым группам на 2014 год
по Сырымскому району
1. Безработные, зарегистрированные в уполномоченном органе свыше шести месяцев;
2. Безработные женщины старше пятидесятилетнего возраста;
3. Безработные мужчины старше пятидесяти пятилетнего возраста;
4. Лица, проживающие в населенных пунктах вне районного центра (для социальных рабочих мест на временные и сезонные работы);
5. Безработные лица длительностью двенадцати и более месяцев;
6. Лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
7. Выпускники учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования;
8. Лица, принявшие участие во временных и сезонных работах;
9. Лица, ранее не работавшие (впервые ищущие работу).