Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 183 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қыркүйекте № 3642 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 06.05.2019 № 68 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Халелов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шыңғырлау аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________ Е. Р. Тұрмағамбетов
11.09.2014 ж.
2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 183
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру орындары
Алмаз
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Аққұдық
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Сегізсай
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды
Ащысай
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Талдысай
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды
Жінішке
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды
Амангелді
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Мырзағара
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Тасмола
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Қотантал
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Белогор
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Полтава
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Қарағаш
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Қайынды
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Ақсуат
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Қарғалы
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды
Қызылкөл
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Шоқтыбай
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Ұрысай
Фельдшерлік пункт ғимаратының алды
Лубен
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Шыңғырлау
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
Л. Қылышев атындағы Шилі орта жалпы
білім беретін мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының алды
"Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2014 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 сентября 2014 года № 3642. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 6 мая 2019 года № 68
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 06.05.2019 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Чингирлауской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Халелов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Чингирлауской районной
избирательной комиссии
_____________Турмагамбетов Е. Р.
11.09.2014 г.
Приложение
к постановлению акимата
района
от 11 сентября 2014 года № 183
Места для размещения
агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Алмазный
Перед зданием сельского дома культуры
Аккудук
Перед зданием сельского дома культуры
Сегизсай
Перед зданием сельской библиотеки
Ащисай
Перед зданием сельского дома культуры
Талдысай
Перед зданием сельской библиотеки
Жинишке
Перед зданием сельской библиотеки
Амангельды
Перед зданием сельского дома культуры
Мырзагара
Перед зданием фельдшерского пункта
Тасмола
Перед зданием фельдшерского пункта
Котантал
Перед зданием фельдшерского пункта
Белогор
Перед зданием сельского дома культуры
Полтава
Перед зданием сельского дома культуры
Карагаш
Перед зданием сельского дома культуры
Кайынды
Перед зданием фельдшерского пункта
Аксуат
Перед зданием фельдшерского пункта
Каргалы
Перед зданием сельской библиотеки
Кызылкуль
Перед зданием фельдшерского пункта
Шоктыбай
Перед зданием сельского дома культуры
Урысай
Перед зданием фельдшерского пункта
Лубен
Перед зданием сельского дома культуры
Шынгырлау
Перед зданием сельского дома культуры
Перед зданием государственного
учреждения "Чиликская средняя
общеобразовательная школа имени
Л. Клышева"
Перед зданием государственного
учреждения "Чингирлауская средняя
общеобразовательная школа"