Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/167 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 мамырда № 11176 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 31 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 21.01.2020 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 35-бабы 5-тармағына және "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 41) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына арналған шығындардың құнын субсидиялау қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 24 сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Е. Досаев
2015 жылғы 23 сәуір
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 4-1/167 бұйрығымен
бекітілген
Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына
жұмсалған шығындардың құнын субсидиялау қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құнын субсидиялау қағидалары (бұдан әрi – Қағидалар) "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес әзірленді және Оңтүстік Қазақстан облысының бюджетінде тиiстi қаржы жылына көзделген қаражат есебiнен және шегiнде шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құнын субсидиялау (бұдан әрі - субсидиялар) тәртiбiн айқындайды.

Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/167. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2015 года № 11176. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 31.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 31.01.2020 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 35 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 41) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов
24 апреля 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ Е. Досаев
23 апреля 2015 года
Утверждены
приказом исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 4-1/167
Правила
субсидирования стоимости затрат на экспертизу
качества хлопка-сырца и хлопка-волокна
1. Общие положения
1. Настоящие Правила субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 41) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и определяют порядок субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна за счет и в пределах средств, предусмотренных в бюджете Южно-Казахстанской области на соответствующий финансовый год (далее – субсидии).

2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) агроөнеркәсіптік кешенді дамыту саласындағы уәкілетті орган – балық шаруашылығын дамытуды қоспағанда, агроөнеркәсіптік кешенді дамыту саласындағы мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру үшін, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызметтер көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;
3) мақта иесi – меншiк құқығында шиттi мақта және (немесе) мақта талшығы және (немесе) мақта тұқымы бар жеке немесе заңды тұлға;
4) мақта талшығы сапасына сараптама жасау бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізуші – Қазақстан Республикасының Үкіметімен айқындаған сараптамалық ұйым;
5) мақта талшығының сапасына сараптама жасау – сынаманы iрiктеп алумен сынақтан өткiзудi, мақта талшығының сапасы туралы куәлiктi рәсiмдеудi қамтитын мақта талшығы сапасының нақты көрсеткiштерiн анықтау мен растауға бағытталған шаралар кешенi;
6) шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді сатып алушылар – шитті мақта мен мақта талшығының иелері;
7) шитті мақта сапасына сараптама жасау бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізуші – "Сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу туралы" 2008 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген тәртіппен шитті мақтаның сапасына сараптама жүргізу және шитті мақтаның сапасы туралы куәлік беру құқығына аккредиттелген шитті мақта сапасының сараптамасы бойынша сынақ зертханасы (орталық);
8) шиттi мақтаның сапасына сараптама жасау – сынаманы iрiктеп алу мен сынақтан өткiзудi, шиттi мақтаның сапасы туралы куәлікті рәсiмдеудi қамтитын шиттi мақта сапасының нақты көрсеткiштерiн анықтау мен растауға бағытталған шаралар кешенi.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 12.04.2017 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
3. Субсидиялар осы Қағидаларда белгіленген тәртіппен мақта өңдейтін ұйымға қабылдау кезінде шитті мақта сапасының сараптамасы құнын толықтай өтеуге және мақта талшығы сараптамасы құнын толықтай өтеуге бөлінеді.

2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) уполномоченный орган в области развития агропромышленного комплекса – государственный орган, осуществляющий государственное регулирование в области развития агропромышленного комплекса, за исключением развития рыбного хозяйства;
2) государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан, для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;
3) владелец хлопка – физическое или юридическое лицо, имеющее на праве собственности хлопок-сырец и (или) хлопок-волокно, и (или) семена хлопчатника;
4) поставщик услуг по экспертизе качества хлопка-волокна – экспертная организация, определенная Правительством Республики Казахстан;
5) экспертиза качества хлопка-волокна – комплекс мер, направленных на установление и подтверждение фактических показателей качества хлопка-волокна, включающий в себя отбор и испытание пробы, оформление паспорта качества хлопка-волокна;
6) покупатели услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка-волокна – владельцы хлопка-сырца и хлопка-волокна;
7) поставщик услуг по экспертизе качества хлопка-сырца – испытательная лаборатория (центр) по экспертизе качества хлопка-сырца, аккредитованная в порядке, установленном Законом Республики Казахстан от 5 июля 2008 года "Об аккредитации в области оценки соответствия", на право проведения экспертизы качества хлопка-сырца и выдачи удостоверения о качестве хлопка-сырца;
8) экспертиза качества хлопка-сырца – комплекс мер, направленных на установление и подтверждение фактических показателей качества хлопка-сырца, включающий в себя отбор и испытание пробы, оформление удостоверения о качестве хлопка-сырца.
Сноска. Пункт 2 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 12.04.2017 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Субсидии выделяются в порядке, установленном настоящими Правилами на полное возмещение стоимости экспертизы качества хлопка-сырца при приемке на хлопкоперерабатывающие организации и на полное возмещение стоимости экспертизы качества хлопка-волокна.

4. Қаржыландыру заңнамада белгіленген тәртіппен Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің (бұдан әрі – облыс әкімдігі) қаулысы негізінде Оңтүстік Қазақстан облысының бюджетінде тиісті қаржы жылына көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүргізіледі.
5. Шитті мақта сапасы сараптамасының құны өтелетін шитті мақта сапасына сараптама жасау бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде субсидия сомасын анықтау үшін ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – аудан әкімдігі) шешімімен құрамына аудан әкімдігінің, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімдерінің қызметкерлері, сол сияқты Өңірліқ кәсіпкерлер палатасының және қоғамдық бірлестіктердің өкілдері кіретін комиссия құрылады. Қоғамдық бірлестіктер өкілдерінің саны Комиссияның жалпы құрамының жартысынан кем болмауы тиіс.
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі – Бөлім) Комиссияның жұмыс органы болып табылады.
6. Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құны шығындар есептемелерін қоса бере отырып, екі данада облыс әкімінің, ол болмаған жағдайда, оның міндетін атқарушы адамның қолы қойылған ілеспе хатпен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің (бұдан әрі – Министрлік) қарауына ұсынылады.
Министрліктің шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құнын қарау мерзімі хат түскен күннен бастап он жұмыс күнін құрайды.
Оң нәтиже болған жағдайда Министрлік шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындар құнының бір данасын тиісті ілеспе хатпен қайтарады.
Теріс нәтиже болған жағдайда Министрлік дәлелді негіздемесі бар хатпен шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындар құнының екі данасын да пысықтауға жібереді.
Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құны облыс әкімдігінің қаулысымен бекітіледі.
Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құнына өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу осы тармақтың бірінші, екінші, үшінші, төртінші және бесінші бөліктерінде көзделген тәртіппен жүзеге асырылады.
Қаулы қабылданғаннан кейін облыс әкімдігі оны екі жұмыс күні ішінде өзінің ресми интернет-ресурсына орналастырады.
Қаулы ресми интернет-ресурста орналастырылғаннан кейін Министрлік екі жұмыс күні ішінде оны бұрын келісілген шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындар құнына сәйкестігі тұрғысынан салыстырып тексереді.

4. Финансирование осуществляется на основании постановления акимата Южно-Казахстанской области (далее – акимат области), в пределах средств, предусмотренных в бюджете Южно-Казахстанской области на соответствующий финансовый год.
5. Для определения сумм субсидий в разрезе поставщиков услуг по экспертизе качества хлопка-сырца, которым возмещается стоимость экспертизы качества хлопка-сырца, решением местного исполнительного органа района (города областного значения) (далее – акимат района) создается комиссия в составе сотрудников акимата района, отделов сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения), а также представителей Региональных палат предпринимателей и общественных объединений. Количество представителей общественных объединений должно быть не менее половины от общего состава Комиссии.
Рабочим органом Комиссии является отдел сельского хозяйства района (далее – Отдел).
6. Стоимость затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна в двух экземплярах с приложением расчетов затрат предоставляется на рассмотрение в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство) сопроводительным письмом за подписью акима области, в случае его отсутствия лицом, исполняющим его обязанности.
Срок рассмотрения Министерством стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна составляет десять рабочих дней со дня поступления письма.
При положительном результате Министерство возвращает соответствующим сопроводительным письмом один экземпляр стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна.
При отрицательном результате Министерство письмом с мотивированным обоснованием направляет на доработку оба экземпляра стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна.
Стоимость затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна утверждается постановлением акимата области.
Внесение изменений и (или) дополнений в стоимость затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна осуществляется в порядке, предусмотренном частями первой, второй, третьей, четвертой и пятой настоящего пункта.
После принятия постановления, акимат области в течение двух рабочих дней размещает его на своем официальном интернет-ресурсе.
После размещения постановления на официальном интернет-ресурсе, Министерство в течение двух рабочих дней сверяет его на предмет соответствия ранее согласованной стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 03.11.2016 № 462 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Өтінім берілген субсидия көлемі тиісті бюджеттік бағдарлама бойынша жергілікті бюджетте көзделген сомадан асып кеткен кезде Қазақстан Республикасының бюджеттік заңнамасында белгіленген тәртіппен тиісті жергілікті бюджетті бекіту туралы мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу арқылы жергілікті бюджеттен қосымша қаражат бөлінеді.
2. Субсидияларды алушылар
8. Субсидиялар:
1) мақта өңдейтін ұйымдарға тапсырған кезде шитті мақта сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушілердің;
2) мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушілердің шығындары құнын толықтай өтеуге арналады.
3. Субсидияларды алу шарттары
9. Осы Қағидалардың 8-тармағының 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген субсидиялар мынадай шарттар сақталған жағдайда төленеді:
1) "Мақта саласын дамыту туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 6) және 18)-тармақшаларына сәйкес бекітілген Шитті мақтаның сапасына сараптама жүргізу және шитті мақтаның сапасы туралы куәлікті беру қағидалары;
2) Шитті мақта сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің және мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің Мемлекеттік корпорацияға:
осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілген қызметтердің жиынтық тізілімін;
осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шитті мақтаның сапасы туралы берілген куәліктер немесе мақта талшығы сапасының паспорттары бойынша жиынтық актіні қоса бере отырып, осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілген қызметтер үшін субсидиялар алуға өтінім беруі.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 12.04.2017 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
4. Субсидияларды есептеу тәртібі
10. Шитті мақта мен мақта талшығының сапасы сараптамасының құнын толықтай өтеуге арналған субсидиялар шитті мақта сынамаларының (мақта талшығы бумасының) санын шитті мақта (мақта талшығы) сапасы сараптамасының бір сынамасы құнына көбейту жолымен есептеледі.
5. Субсидиялар төлеудің тәртібі
11. Бөлім жыл сайын жиырмасыншы мамырға дейін аудан (қала) әкімдігінің интернет-ресурсында және бұқаралық ақпарат құралдарында субсидиялар алуға құжаттарды қабылдау мерзімін көрсетіп, Мемлекеттік корпорацияның субсидиялау бағдарламасына қатысуға арналған өтінімдерді қабылдауды бастағаны, Комиссияның жұмыс тәртібі туралы хабарландыру жариялауды қамтамасыз етеді.

Сноска. Пункт 6 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 03.11.2016 № 462 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. При превышении объемов заявленных субсидий над суммами, предусмотренными в местном бюджете по соответствующей бюджетной программе, дополнительные средства из местного бюджета выделяются путем внесения изменений в решение маслихата об утверждении соответствующего местного бюджета в порядке, установленном бюджетным законодательством Республики Казахстан.
2. Получатели субсидий
8. Субсидии предназначаются для полного возмещения стоимости затрат:
1) поставщикам услуг по экспертизе качества хлопка-сырца при приемке на хлопкоперерабатывающие организации;
2) поставщикам услуг по экспертизе качества хлопка-волокна.
3. Условия получения субсидий
9. Субсидии, указанные в подпунктах 1) и 2) пункта 8 настоящих Правил, выплачиваются при соблюдении следующих условий:
1) проведении экспертизы качества хлопка-сырца и хлопка-волокна в соответствии с утвержденными Правилами проведения экспертизы качества хлопка-сырца и выдачи удостоверения о качестве хлопка-сырца согласно подпунктам 6) и 18) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О развитии хлопковой отрасли";
2) подачи поставщиком услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и поставщиком услуг по экспертизе качества хлопка-волокна в Государственную корпорацию заявки на получение субсидий за оказанные услуги по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка-волокна по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам, с приложением:
сводного реестра оказанных услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка-волокна по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
сводного акта по выданным удостоверениям о качестве хлопка-сырца или паспортам качества хлопка-волокна по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 12.04.2017 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Порядок расчета субсидий
10. Субсидии на полное возмещение стоимости затрат экспертизы качества хлопка-сырца и хлопка-волокна рассчитываются путем умножения количества проб хлопка-сырца (кип хлопка-волокна) на стоимость одной пробы экспертизы качества хлопка-сырца (хлопка-волокна).
5. Порядок выплаты субсидий
11. Отдел ежегодно до двадцатого мая обеспечивает публикацию объявления о начале приема Государственной корпорацией заявок для участия в программе субсидирования, порядке работы Комиссии на интернет-ресурсе акимата района (города) и в местных средствах массовой информации с указанием сроков приема документов на получение субсидий.

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 12.04.2017 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
11-1. Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушілерден осы Қағидалардың 9-тармағымен көзделген талаптарға сәйкес өтінім мен құжаттарды қабылдайды және оларды Бөлімге Комиссияның қарауына қолма-қол ұсынады.
Ескерту. Бұйрық 11-1-тармақпен толықтырылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 12.04.2017 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
12. Комиссия өтінімдерді қабылдағаннан кейін үш жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидияны алушылардың тізбесін (бұдан әрі – Аудан (қала) бойынша тізбе) қалыптастырады және оны аудан (қала) әкімдігіне бекітуге жіберді.
13. Аудан (қала) әкімдігі Аудан (қала) бойынша тізбені Бөлімнен алғаннан кейін, оны екі жұмыс күні ішінде бекітеді.
14. Бөлім Аудан (қала) бойынша тізбе бекітілгеннен кейін, оны үш жұмыс күні ішінде Оңтүстік Қазақстан облысының Ауыл шаруашылығы басқармасына береді.
15. Оңтүстік Қазақстан облысының Ауыл шаруашылығы басқармасы Аудан (қала) бойынша тізбе келіп түскеннен кейін үш жұмыс күні ішінде мынадай сабақтас іс қимылдарды жүзеге асырады:
1) субсидиялар төлеу үшін осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілген қызыметтердің жиынтық актісін жасайды және бекітеді;
2) осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялар төлеуге арналған жиынтық ведомості қалыптастырады және бекітеді.
16. Оңтүстік Қазақстан облысының Ауыл шаруашылығы басқармасы тиісті жиынтық ведомості бекіткеннен кейін үш жұмыс күні ішінде төлемдер бойынша қаржыландырудың жеке жоспарына сәйкес қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне қағаз жеткізгіште берген кезде екі данада төлем шоттары тізілімін және төлем шотын ұсынады, ал төлем шотын "Қазынашылық-клиент" ақпараттық жүйесі бойынша өткізген кезде төлем шоттары тізілімі ұсынылмайды.
Оңтүстік Қазақстан облысының Ауыл шаруашылығы басқармасы бір мезгілде осы Қағидаларға 6-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялар алуға өтінімнің қарастырылу нәтижелері туралы хабарламаны Мемлекеттік корпорацияға береді.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 12.04.2017 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен

Сноска. Пункт 11 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 12.04.2017 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11-1. Работник Государственной корпорации принимает от поставщиков услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка-волокна заявку и документы согласно требованиям, предусмотренным пунктом 9 настоящих Правил и нарочно предоставляет их на рассмотрение Комиссии в Отдел.
Сноска. Правила дополнены пунктом 11-1 в соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 12.04.2017 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Комиссия в течение трех рабочих дней после получения заявки формирует перечень получателей субсидий по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам (далее – Перечень по району (городу)) и направляет его на утверждение в акимат района (города).
13. Акимат района (города) утверждает Перечень по району (городу) в течение двух рабочих дней после их получения от Отдела.
14. Отдел в течение трех рабочих дней после утверждения представляет в Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области Перечень по району (городу).
15. Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области в течение трех рабочих дней со дня поступления Перечня по району (городу) осуществляет следующие последовательные действия:
1) составляет и утверждает для выплаты субсидий сводный акт оказанных услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка-волокна по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
2) формирует и утверждает сводную ведомость для выплаты субсидий по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам.
16. Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области в течение трех рабочих дней после утверждения соответствующей сводной ведомости в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счет к оплате в двух экземплярах при представлении на бумажном носителе, а при проведении счетов к оплате по информационной системе "Казначейство-клиент" реестры счетов к оплате не представляются.
Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области одновременно представляет Государственной корпорации уведомление о результатах рассмотрения заявки на получение субсидий по форме согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 16 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 12.04.2017 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

17. Келіспеушіліктер туындаған жағдайда мақта талшығының иесі өз қаражаты есебінен басқа сараптамалық ұйымда мақта талшығына қайта сараптама жасатуды іске асырады.
6. Субсидиялау жөніндегі есептілік
18. Оңтүстік Қазақстан облысының Ауыл шаруашылығы басқармасы агроөнеркәсіптік кешенді дамыту саласындағы уәкілетті органға шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына берілген субсидиялар туралы жиынтық ақпаратты бірінші жартыжылдықтың қорытындысы бойынша он бесінші шілдеден кешіктірмей, ал жылдың қорытындысы бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың оныншы қаңтарынан кешіктірмей береді.
Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына берілген субсидиялар туралы жиынтық ақпарат Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында осы Қағдиларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жылына бір рет, есепті жылдан кейінгі жылдың он бесінші қаңтарынан кешіктірмей орналастырылады.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 12.04.2017 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына
жұмсалған шығындардың құнын
субсидиялау қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 12.04.2017 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
___________ кезеңіндегі шитті мақта мен мақта талшығы сапасының
сараптамасы бойынша көрсетілген қызметтер үшін субсидиялар алуға арналған
өтінім
____________________________________________________________ негізінде әрекет ететін
(құрылтай құжаты)
________________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы)
атынан басшысы _________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
___________ мақта сапасының сараптамасы бойынша көрсетілген қызметтер үшін
субсидиялар төлеуді сұрайды.
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және шынайы емес мәліметтер
ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапты болатыным
туралы хабардармын.
Басшы ____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Бас бухгалтер ______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Мөр (бар болса) орны
"___" __________ 20___ жыл
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын
мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Көрсетілетін қызметті алушы: ________________ _____________________________________
(қолы)             (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса))
Мөр (бар болса) орны
"_____" _______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"__________________________ қарауға қабылданды.
________________________________ облысы ______________________________ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы ____________ ________________________________
(қолы)      (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса))
Мөр (бар болса) орны
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына жұмсалған
шығындардың құнын субсидиялау
қағидаларына 2-қосымша
Нысан
___________кезеңіндегі шитті мақта мен мақта талшығы сапасының
сараптамалары бойынша көрсетілген қызметтердің
№ ____жиынтық тізілімі
шитті мақта үшін:
рет
Көрсетілетін қызметтерді сатып алушының атауы
Мақта өңдеу ұйымы/мақта қабылдау пункті
Нақты көрсетілген қызметтер, сынамалар саны
Көрсетілетін қызметтер бірлігінің бағасы, теңге
Тиесілі сома, теңге
Барлығы:
мақта талшығы үшін:
рет
Көрсетілетін қызметтерді сатып алушының атауы
Мақтаны өңдеу ұйымы/мақта қабылдау пункті
Нақты көрсетілген қызметтер, сынамаларының (буманың) саны
Буманың (сынаманың) нөмірі
Көрсетілетін қызметтер бірлігінің бағасы, теңге
Тиесілі сома, теңге
Барлығы:
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және шынайы емес
мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына
сәйкес жауапты болатыным туралы хабардармын.
Басшы________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)
Бас бухгалтер________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)
Мөр орны
"___" __________20 ___жыл
_________________________________________________мақта өңдеу ұйымының
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
басшысы _____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)
Мөр орны
"___" __________20 ___ жыл
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына жұмсалған
шығындардың құнын субсидиялау
қағидаларына 3-қосымша
Нысан
________кезеңіндегі берілген шитті мақтаның сапасы туралы
куәліктер немесе мақта талшығы сапасының паспорттары бойынша
№ _____ жиынтық акт
шитті мақта үшін:
рет
Көрсетілетін қызметтерді сатып алушының атауы
Шитті мақта сапасының куәліктері
№ ______-ден ______ дейін
және күні ______ ден _____ дейін
Куәліктердің жалпы саны
Барлығы:
мақта талшығы үшін:
рет
Көрсетілетін қызметтерді сатып алушының атауы
Шитті мақта сапасының паспорттары
№ ______-ден _______ дейін
және күні _______ ден _____ дейін
Паспорттардың жалпы саны
Барлығы:
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және шынайы емес
мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына
сәйкес жауапты болатыным туралы хабардармын.
Басшы________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)
Бас бухгалтер________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)
Зертхана меңгерушісі ________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)
Мөр орны
"___" __________20 ___жыл
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына жұмсалған
шығындардың құнын субсидиялау
қағидаларына 4-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
Оңтүстік Қазақстан облысы
__________ауданының (қаласының)
әкімі__________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(жеке басын куәландыратын
құжатта бар болса), қолы, мөр)
20___ жылғы "___" _____________
_____________кезеңіндегі_____________ ауданы (қаласы) бойынша
субсидиялар алушылардың тізбесі
шитті мақта үшін:
рет
Көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы
Нақты көрсетілген қызметтер, сынамалар саны
Көрсетілетін қызметтер бірлігіне баға, теңге
Тиесілі сома, теңге
Барлығы:
мақта талшығы үшін:
рет
Көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы
Нақты көрсетілген қызметтер, сынамалар (бума) саны
Көрсетілетін қызметтер бірлігіне баға, теңге
Тиесілі сома, теңге
Барлығы:
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және шынайы емес
мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына
сәйкес жауапты болатыным туралы хабардармын.
Ведомствоаралық комиссияның төрағасы ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Ведомствоаралық комиссияның мүшелері_________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
__________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
__________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
__________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына жұмсалған
шығындардың құнын субсидиялау
қағидаларына 5-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
Оңтүстік Қазақстан облысы
__________ауданының (қаласының)
әкімі__________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(жеке басын куәландыратын
құжатта бар болса), қолы, мөр)
20___ жылғы "___" _____________
___________кезеңіндегі шитті мақта мен мақта талшығы сапасының
сараптамасы бойынша көрсетілген қызметтердің жиынтық актісі
шитті мақта үшін:
рет
Ауданның (қаланың) атауы
Көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы
Нақты көрсетілген қызметтер, сынамалар саны
Көрсетілетін қызметтер бірлігінің бағасы, теңге
Тиесілі сома, теңге
Барлығы:
мақта талшығы үшін:
рет
Ауданның (қаланың) атауы
Көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы
Нақты көрсетілген қызметтер, сынамалар (бума) саны
Көрсетілетін қызметтер бірлігінің бағасы, теңге
Тиесілі сома, теңге
Барлығы:
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және шынайы емес
мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына
сәйкес жауапты болатыным туралы хабардармын.
Оңтүстік Қазақстан облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасы
құрылымдық бөлімшесінің басшысы _____________________________________
(әкесінің аты, аты, тегі (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына жұмсалған
шығындардың құнын субсидиялау
қағидаларына 6-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
Оңтүстік Қазақстан облысы
__________ауданының (қаласының)
әкімі__________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(жеке басын куәландыратын
құжатта бар болса), қолы, мөр)
20___ жылғы "___" _____________
_______________ кезеңіндегі шитті мақта мен мақта талшығы
сапасы сараптамасының құнын мақтаның иелеріне толықтай өтеуге
субсидиялар төлеуге арналған жиынтық ведомость
шитті мақта үшін:
рет
Ауданның каланың) атауы
Көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы
Нақты көрсетілген қызметтер, сынама саны
Көрсетілетін қызметтер бірлігіне баға, теңге
Жыл басынан бастап тиесілі субсидиялар сомасы, теңге
Жыл басынан бастап төленгені, теңге
Тиесілі субсидиялар сомасының қалдығы, теңге
20__ жылғы "__" ___ төленуге тиіс, теңге
жыл басынан бастап
20-жылғы "__" ___ бастап "__" ___ дейін
Барлығы:
мақта талшығы үшін:
рет
Ауданның (каланың) атауы
Көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы
Нақты көрсетілген қызметтер, сынама саны
Көрсетілетін қызметтер бірлігіне баға, теңге
Жыл басынан бастап тиесілі субсидиялар сомасы, теңге
Жыл басынан бастап төленгені, теңге
Тиесілі субсидиялар сомасының қалдығы, теңге
20__ жылғы "__" ___ төленуге тиіс, теңге
жыл басынан бастап
20-жылғы "__" ___ бастап "__" ___ дейін
Барлығы:
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және шынайы емес
мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына
сәйкес жауапты болатыным туралы хабардармын.
Оңтүстік Қазақстан облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасы
құрылымдық бөлімшесінің басшысы _____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына жұмсалған
шығындардың құнын субсидиялау
қағидаларына 7-қосымша
Нысан
"Бекітемін"
Оңтүстік Қазақстан облысы
__________ауданының (қаласының)
әкімі__________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(жеке басын куәландыратын
құжатта бар болса), қолы, мөр)
20___ жылғы "___" _____________
Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына
берілген субсидиялар туралы жиынтық ақпарат
шитті мақта үшін:
рет
Ауданның (қаланың) атауы
Көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы
Нақты көрсетілген қызметтер, сынамалар саны
Көрсетілетін қызметтер бірлігінің бағасы, теңге
Төленген субсидиялар, теңге
Барлығы:
мақта талшығы үшін:
рет
Ауданның (қаланың) атауы
Көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы
Нақты көрсетілген қызметтер, сынамалар (бума) саны
Көрсетілетін қызметтер бірлігінің бағасы, теңге
Төленген субсидиялар, теңге
Барлығы:
Оңтүстік Қазақстан облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасы
құрылымдық бөлімшесінің басшысы _____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), қолы)
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына
жұмсалған шығындардың құнын
субсидиялау қағидаларына

17. В случае возникновения разногласий владелец хлопка-волокна осуществляет повторную экспертизу хлопка-волокна в иной экспертной организации за счет собственных средств.
6. Отчетность по субсидированию
18. Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области представляет в уполномоченный орган в области развития агропромышленного комплекса по итогам первого полугодия в срок не позднее пятнадцатого июля, а по итогам года не позднее десятого января года, следующего за отчетным, сводную информацию о выданных субсидиях на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна.
Сводная информация о выданных субсидиях на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна размещается на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области по форме согласно приложению 7 к настоящим Правилам, один раз в год, не позднее пятнадцатого января следующего за отчетным.
Сноска. Пункт 18 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 12.04.2017 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Правилам субсидирования
стоимости затрат
на экспертизу качества хлопка-сырца
и хлопка-волокна
Форма
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 12.04.2017 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Заявка
на получение субсидий за оказанные услуги
по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка волокна
за период _____________
______________________________________________________, действующего на основании
(наименование поставщика услуг)
________________________________________________________________________________
(учредительный документ)
в лице руководителя ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность))
настоящим просит выплатить субсидии за оказанные услуги по экспертизе качества хлопка -
_________________________.
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об
ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с
законодательством Республики Казахстан.
Руководитель ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность))
Главный бухгалтер _________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"___" __________20 ___года
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
Услугополучатель: ____________ _____________________________________________
(подпись)       (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"_____" _____________ 20____ года
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства ________ ___________________________________
(подпись)       (фамилия, имя, отчество (при наличии
в документе, удостоверяющем личность))
_________________________________ района ___________________________ области
стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна
Место печати (при наличии)
Приложение 2
к Правилам субсидирования
стоимости затрат
на экспертизу качества хлопка-сырца
и хлопка-волокна
Форма
Сводный реестр № _____
оказанных услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и
хлопка-волокна
за период _____________
для хлопка-сырца:
№ п/п
Наименование покупателя услуг
Хлопкоперерабатывающая организация/хлопкоприемный пункт
Фактически оказано услуг, штук проб
Цена за единицу услуг, тенге
Причитающаяся сумма, тенге
Итого:
для хлопка-волокна:
№ п/п
Наименование покупателя услуг
Хлопкоперерабатывающая организация/хлопкоприемный пункт
Фактически оказано услуг, штук проб (кип)
Номер кипы (пробы)
Цена за единицу услуг, тенге
Причитающаяся сумма, тенге
Итого:
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Руководитель ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись))
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись))
Место печати
"___" __________20 ___год
Руководитель ________________________________________________________
(наименование хлопкоперерабатывающей организации)
хлопкоперерабатывающей организации __________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись))
Место печати
"___" __________20 ___год
Приложение 3
к Правилам субсидирования
стоимости затрат
на экспертизу качества хлопка-сырца
и хлопка-волокна
Форма
Сводный акт № _____
по выданным удостоверениям о качестве хлопка-сырца
или паспорта качества хлопка-волокна
за период _____________
для хлопка-сырца:
п/п
Наименование покупателя услуг
№ от _________ до __________ и дата
от ___________ до ____________ удостоверения качества хлопка-сырца
Общее количество удостоверения
Итого:
для хлопка-волокна:
п/п
Наименование покупателя услуг
№ от ___________ до _________ и дата
от __________ до ___________ паспорта качества хлопка-волокна
Общее количество паспорта
Итого:
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Руководитель ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись))
Главный бухгалтер ___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись))
Заведующая лабораторией _____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в
документе, удостоверяющем личность, подпись))
Место печати
"___" __________20 ___год
Приложение 4
к Правилам субсидирования
стоимости затрат
на экспертизу качества хлопка-сырца
и хлопка-волокна
Форма
"Утверждаю"
Аким ___________________района (города)
Южно-Казахстанской области
______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись, печать))
"____" ___________ 20__ года
Перечень
получателей субсидий по ______________ району (городу)
за период ______________
для хлопка-сырца:
№ п/п
Наименование поставщика услуг
Фактически оказано услуг, штук проб
Цена за единицу услуг, тенге
Причитающаяся сумма, тенге
Итого:
для хлопка-волокна:
№ п/п
Наименование поставщика услуг
Фактически оказано услуг, штук проб (кип)
Цена за единицу услуг, тенге
Причитающаяся сумма, тенге
Итого:
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Председатель Межведомственной комиссии
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность))
Члены Межведомственной комиссии
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность))
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность))
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность))
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность))
Приложение 5
к Правилам субсидирования
стоимости затрат
на экспертизу качества хлопка-сырца
и хлопка-волокна
Форма
"Утверждаю"
руководитель Управления сельского хозяйства
Южно-Казахстанской области
_________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись, печать))
"____" ___________ 20__ года
Сводный акт оказанных услуг по экспертизе качества
хлопка-сырца и хлопка-волокна
за период _____________
для хлопка-сырца:
№ п/п
Наименование района (города)
Наименование поставщика услуг
Фактически оказано услуг, штук проб
Цена за единицу услуг, тенге
Причитающаяся сумма, тенге
Итого:
для хлопка-волокна:
№ п/п
Наименование района (города)
Наименование поставщика услуг
Фактически оказано услуг, штук проб (кип)
Цена за единицу услуг, тенге
Причитающаяся сумма, тенге
Итого:
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Руководитель структурного подразделения
Управления сельского хозяйства
Южно-Казахстанской области ____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем
личность, подпись))
Приложение 6
к Правилам субсидирования
стоимости затрат
на экспертизу качества хлопка-сырца
и хлопка-волокна
Форма
"Утверждаю"
руководитель Управления сельского хозяйства
Южно-Казахстанской области
_________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись, печать))
"____" ___________ 20__ года
Сводная ведомость
для выплаты субсидий на полное возмещение владельцам хлопка
стоимости экспертизы качества
хлопка-сырца и хлопка-волокна за период _____________
для хлопка-сырца:
№ п/п
Наименование района (города)
Наименование поставщика услуг
Фактически оказано услуг, штук проб
Цена за единицу услуг, тенге
Причитающаяся сумма субсидий с начала года, тенге
Оплачено с начало года, тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате на "___" _____20__ год, тенге
с начала года
за период с "___" по "___" 20__года
Итого:
для хлопка-волокна:
№ п/п
Наименование района (города)
Наименование поставщика услуг
Фактически оказано услуг, штук проб (кип)
Цена за единицу услуг, тенге
Причитающаяся сумма субсидий с начала года, тенге
Оплачено с начало года, тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате на "___" _____20__ год, тенге
с начала года
за период с "___" по "___" 20__года
Итого:
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Руководитель структурного подразделения
Управления сельского хозяйства
Южно-Казахстанской области __________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность, подпись))