"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 тамыздағы №318 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 196 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 маусымда № 2660 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 237 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 24.08.2017 № 237 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 318 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-10-123 болып тіркелген, 2011 жылдың 1 қазанында №91 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының кіріспе бөлігіндегі "Заңының 31-бап 1 тармақ 13) тармақшасына" деген сөздер "Заңына" деген сөзбен ауыстырылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев

О внесении изменения в постановление акимата Таласского района от 23 августа 2011 года №318 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 29 апреля 2015 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 июня 2015 года № 2660. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 24 августа 2017 года № 237
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 24.08.2017 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Таласского района от 23 августа 2011 года №318 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6-10-123, опубликованно в газете "Талас тынысы" 1 октября 2011 года № 91) следующее изменение:
во вступительной части указанного постановления слова "подпунктом 13) пункта 1 статьи - 31 Закона" заменить на слово "Законом".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Картабаева Галыма Тамабековича.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев