1 топ мүгедектеріне және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға әлеуметтік көмектің қосымша түрін көрсету жөнінде
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 09/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 3147 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 3 мамырдағы № 21/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 03.05.2024 № 21/02 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 10.02.2016 № 05/03 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 топ мүгедектеріне және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға әлеуметтік көмектің қосымша түрі ақшалай төлем түрінде – 4800 теңге мөлшерінде жылына біржолғы көмек көрсетілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 10.02.2016 № 05/03 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров

Об оказании дополнительного вида социальной помощи инвалидам 1 группы и детям инвалидам до 16 лет
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 18 марта 2015 года № 09/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 апреля 2015 года № 3147. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 3 мая 2024 года № 21/02
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 03.05.2024 № 21/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Абайского района Карагандинской области от 10.02.2016 № 05/03 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Оказать дополнительный вид социальной помощи инвалидам 1 группы и детям инвалидам до 16 лет в виде денежных выплат единовременно 1 раз в год в размере – 4800 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Абайского района Карагандинской области от 10.02.2016 № 05/03 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Абайского района С. Шайдаров