Ақсу қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 329/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 сәуірде № 4439 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі N 14/2 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 14.04.2016 N 14/2 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. .Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, жергілікті жердегі жағдайларды ескеріп, Ақсу қаласында жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізетін мынадай орындар анықталсын:
жиналыстар, митингілер және демонстрациялар Әуезов көшесінде Сәбит Дөнентаев атындағы қалалық Мәдениет сарайы алдындағы алаңда, Набережная көшесіндегі алаңда, орталық қалалық саябақтағы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздері алаңында;
шерулер мен пикеттер Әуезов және Набережная көшелерінде.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік және жастар саясаты, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Шалабаева
Қалалық мәслихат
хатшысы М. Омарғалиев

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Аксу
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 3 апреля 2015 года № 329/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 апреля 2015 года № 4439. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 14 апреля 2016 года № 14/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 14.04.2016 № 14/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, определить места проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Аксу с учетом местных условий, путем определения следующих мест их проведения:
собрания, митинги и демонстрации на площади перед городским дворцом культуры имени Сабита Донентаева по улице Ауэзова, на площади по улице Набережная, на площади Государственных символов Республики Казахстан в центральном городском парке;
шествия и пикеты по улице Ауэзова и Набережная.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной и молодежной политики, законности и правопорядка городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Шалабаева
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев