Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 950 "Атырау қаласындағы жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты қалалық тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 2103 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 желтоқсанда № 3369 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы №950 "Атырау қаласындағы жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты қалалық тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысына (бұдан әрі - Қаулы) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4-1-164 болып тіркелген, 2012 жылы 19 маусымда облыстық "Атырау" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Қаулының 1-тармағындағы "18", "22", "52-А" және "60" сандары алынып тасталсын;
"50 (елу)" деген сан мен сөз "80 (сексен)" деген санмен және сөзбен, "10 (он)" деген сан мен сөз "20 (жиырма)" деген санмен және сөзбен өзгертілсін;
2) Қаулының 1-тармағының 2-абзацы "58" деген санмен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Ә. Зайдуллин
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық Мәслихатының
хатшысы (келісім бойынша) Б. Қазиманов
"24" қараша 2015 жыл

О внесении изменении и дополнения в постановление акимата города Атырау от 13 июня 2012 года № 950 "Об установлении единого тарифа на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Атырау"
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 27 ноября 2015 года № 2103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 03 декабря 2015 года № 3369
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Атырау от 13 июня 2012 года № 950 "Об установлении единого тарифа на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Атырау" (далее - Постановление) (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-164, опубликованное 19 июня 2012 года в областной газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнение:
1) исключить цифры "18", "22", "52-А" и "60" пункта 1 Постановления;
изменить цифры и слово "50 (пятьдесять)" на цифры и слово "80 (восемьдесять)", цифры и слово "10 (десять)" на цифры и слово "20 (двадцать)";
2) абзац 2 пункта 1 Постановления дополнить цифрой "58".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 2016 года.
Исполняющий обязанности акима города Зайдуллин А.
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Атырауского городского
Маслихата (по согласованию)
"24" ноября 2015 год
Қазиманов Б.