Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Саркөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 3 тамыздағы № 22 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 09 тамызда № 5031 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Саркөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Саркөл ауылдық округі әкімінің 29.12.2016 № 30 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 - қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 - бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339- II "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес және Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 14-01/102 ұсынысы негізінде Саркөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Саркөл ауылдық округінің "Масло-Пром" мал қыстағындағы "Баймагамбет" шаруа қожалығы аумағында ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саркөл ауылдық округінің әкімі К.У. Шалманов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Саркульского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 3 августа 2016 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 09 августа 2016 года № 5031. Утратило силу решением акима Саркульского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 29 декабря 2016 года № 30
Сноска. Утратило силу решением акима Саркульского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 29.12.2016 № 30 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 пунктом 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции от 18 мая 2016 года № 14-01/102 аким Саркульского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением бруцеллеза среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Баймагамбет" расположенного в зимовке "Масло-Пром" Саркульского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Саркульского сельского округа Шалманов К. У.