Хромтау ауданы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 4795 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімінің 30.09.2016 № 10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 4 хаттамасы негізінде, Хромтау ауданының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты, елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында Хромтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Хромтау ауданы аумағындағы төтенше жағдайды жою басшылығын өзіме қалдырамын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргіземін.
3. Хромтау ауданы әкімінің 2016 жылғы 3 қаңтардағы № 1 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтікт құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4665 болып тіркелген, 2016 жылдың 7 қаңтарында "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі және 2016 жылдың 15 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Хромтау ауданының әкімі А.Усмангалиев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера на территории Хромтауского района
Решение акима Хромтауского района Актюбинской области от 16 марта 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2016 года № 4795. Утратило силу решением акима Хромтауского района Актюбинской области от 30 сентября 2016 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Хромтауского района Актюбинской области от 30.09.2016 № 10.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закон Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Хромтауского района от 16 марта 2016 года № 4, в связи со сложившейся обстановкой на территории Хромтауского района, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Хромтауского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Хромтауского района.
2. Руководство ликвидации чрезвычайной ситуации и проведения соответствующих мероприятий, вытекающих из данного решения на территории Хромтауского района оставляю за собой.
3. Признать утратившим силу решение акима Хромтауского района от 3 января 2016 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4665, опубликованное 7 января 2016 года в газете "Хромтау").
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования, и распространяются на правоотношения, возникшие с 15 марта 2016 года.
Аким Хромтауского района А.Усмангалиев