Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 07/15 "Қарағанды қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 08/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 3731 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қаңтардағы № 01/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 11.01.2017 № 01/02 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылық Министрінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 7-1/559 "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық актілерді бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9891 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, "Бірқатар функцияларды беру туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 24/05 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 60/04 қаулысын орындау мақсатында, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 07/15 "Қарағанды қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3016 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 9 наурыздағы № 43-44 "Орталық Қазақстан", № 33-34 "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
"Қарағанды қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі Ережесінің 15 тармағының 28-1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Қарағанды қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Р.Т. Мүкееваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Әубәкіров

О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 18 февраля 2015 года № 07/15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Караганды"
Постановление акимата города Караганды от 24 февраля 2016 года № 08/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2016 года № 3731. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 11 января 2017 года № 01/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 11.01.2017 № 01/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 октября 2014 года № 7-1/559 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9891), во исполнение постановления акимата города Караганды от 11 декабря 2015 года № 60/04 "О внесении изменений в посатновление акимата города Караганды от 27 мая 2015 года № 24/05 "О передаче некоторых функций" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Караганды от 18 февраля 2015 года № 07/15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3016, опубликовано 12 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 19 марта 2015 года в газетах "Орталық Қазақстан"№ 43-44, "Индустриальная Караганда" № 33-34) внести следующие изменения:
подпункт 28-1) пункта 15 Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Караганды" исключить.
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии города Караганды" принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Мукееву Р.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Караганды Н. Аубакиров
____________ А.Джумекенов
____________ Т. Калмаханов
____________ И.Любарская
____________ Р. Мукеева
____________ А.Оспанов
____________ Е.Темирханов
____________ Т. Шатохина
____________ А. Апакашева
____________ А. Куйкентаева
____________ И. Мосина