Еркіндік ауылының аумағында карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы Өспен ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 маусымда № 3864 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының Шет ауданы Өспен ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының Шет ауданы Өспен ауылдық округінің әкімінің 15.07.2016 № 02 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, Өспен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Сібір жарасы ауруының шығуына байланысты Шет ауданының Өспен ауылдық округіне қарасты Еркіндік ауылының аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж. Аманжолов

Об установлении карантин на территории села Еркиндик
Решение акима Успенского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 21 июня 2016 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июня 2016 года № 3864. Утратило силу решением акима Успенского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 15 июля 2016 года № 02
Сноска. Утратило силу решением акима Успенского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 15.07.2016 № 02.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" аким, Успенского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с болезнью сибирской язвы установить карантин на территории села Еркиндик Успенского сельского округа Шетского района.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ж. Аманжолов