2018 жылға арналған Ерейментау ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № а-10/361 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қарашада № 6163 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, 2018 жылға арналған Ерейментау ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, 2018 жылға арналған Ерейментау ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Е.Әлжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының
әкімі
Е.Нұғыманов
Ерейментау ауданы әкімдігінің

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в Ерейментауском районе на 2018 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 30 октября 2017 года № а-10/361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 ноября 2017 года № 6163.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Ерейментауском районе на 2018 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Ерейментауском районе на 2018 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А. Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
Приложение 1
к постановлению акимата
Ерейментауского района

2017 жылғы 30 қазандағы
№ а-10/361 қаулысына
1-қосымша
2018 жылға арналған Ерейментау ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
"Аккорд-НС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6
50
2
"Мандаев" жеке кәсіпкер
9
11,1
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 30 қазандағы
№ а-10/361 қаулысына
2-қосымша
2018 жылға арналған Ерейментау ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 02.10.2018 № а-10/347 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
"Мандаев" жеке кәсіпкер
9

от "30 " октября 2017 года
№ а-10/361
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Ерейментауском районе на 2018 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аккорд-НС"
6
50
2
Индивидуальный предприниматель "Мандаев"
9
11,1
Приложение 2
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "30" октября 2017 года
№ а-10/361
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Ерейментауском районе на 2018 год
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 02.10.2018 № а-10/347 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Индивидуальный предприниматель "Мандаев"
9

11,1
2
Ақмола облысы Денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Ерейментау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
450
0,2

11,1
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ерейментауская центральная районная больница" при Управлении здравоохранения Акмолинской области
450
0,2