Әлімбет селолық округі әкімінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 2 "Әлімбет селолық округіне қарасты елді мекендердің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Әлімбет ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 сәуірде № 5449 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының Әлімбет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әлімбет селолық округі әкімінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 2 "Әлімбет селолық округіне қарасты елді мекендердің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-143 болып тіркелген, 2012 жылдың 14 маусымында аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының
Әлімбет ауылдық округінің әкімі Т.Жаналин

О внесении изменений в решение акима Алимбетовского сельского округа от 28 мая 2012 года № 2 "О наименовании улиц населенных пунктов Алимбетовского сельского округа"
Решение акима Алимбетовского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 24 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 апреля 2017 года № 5449
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алимбетовского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алимбетовского сельского округа от 28 мая 2012 года № 2 "О наименовани улиц населенных пунктов Алимбетовского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-143, опубликованное 14 июня 2012 года в районной газете "Каргалы") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық" заменить словами "ауылдық".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Алимбетовского сельского округа
Каргалинского района Т.Жаналин