Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 14 "Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округінің Сағашилі ауылының көше атауларын қайта атау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 5504 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 14 "Мұғалжар ауданы, Еңбек ауылдық округінің Сағашилі ауылының көше атауларын қайта туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-167 тіркелген, 2012 жылғы 19 сәуірде аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
орыс тіліндегі шешімнің деректемелеріндегі "аульного" сөзі тиісінше "сельского" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еңбек ауылдық
округінің әкімі А.Медеуова

О внесении изменения в решение акима Енбекского сельского округа Мугалжарского района от 27 марта 2012 года № 14 "О переименовании улиц села Сагашили Енбекского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Енбекского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 18 мая 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 мая 2017 года № 5504
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Енбекского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Енбекского аульного округа Мугалжарского района от 27 ноября 2012 года № 14 "О переименовании улиц села Сагашили Енбекского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-167, опубликованное 19 апреля 2012 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
в реквизитах решения на русском языке слово "аульного" заменить соответственно словом "сельского".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Енбекского
сельского округа Медеуова А.