Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қазанда № 5672 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 2008 жылғы 20 қарашадағы № 3 қазақ тіліндегі "Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округіне қарасты Жаңатұрмыс ауылындағы көшеге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-85 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 желтоқсанда "Мұғалжар" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Қаракөл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауданы Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) 2012 жылғы 17 ақпандағы № 5 "Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі Қаракөл ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-166 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 сәуірдегі "Мұғалжар" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
көрсетілген орыс тіліндегі шешімінің деректемелеріндегі "аульного" сөзі тиісінше "сельского" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые решения акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района
Решение акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района Актюбинской области от 25 сентября 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 октября 2017 года № 5672
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района РЕШИЛ:
Внести в некоторые решения акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района следующие изменения:
1) в решении от 20 ноября 2008 года № 3 на казахском языке "Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округіне қарасты Жаңатұрмыс ауылындағы көшеге атау беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-85, опубликованное 10 декабря 2008 года в районной газете "Мұғалжар"):
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Қаракөл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауданы Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) в решении от 17 февраля 2012 года № 5 "О присвоении наименований безымянным улицам села Каракол сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-166, опубликованное 5 апреля 2012 года районной газете "Мұғалжар"):
в реквизитах указанного решения на русском языке слово "аульного" заменить словом "сельского";
преамбулу решения изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Қаракөл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауданы Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданы
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округінің әкімі
Ж. Бисенов

"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и с учетом мнения населения села Каракол, аким сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени К.Жубанова Мугалжарского района
Ж. Бисенов