Егіндібұлақ ауылдық округінің Егіндібұлақ ауылындағы Ахметов және Айтбаев көшелері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қарашада № 4457 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 25.12.2018 № 4 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 "Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 10414 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндібұлақ ауылдық округінің Егіндібұлақ ауылындағы Ахметов және Айтбаев көшелері аумағында ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс- шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі Р. Инербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
Министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Т.Ж. Көпжасаров
2017 жыл 24 қараша.

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Ахметова и Айтбаева села Егиндыбулак Егиндыбулакского сельского округа
Решение акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 24 ноября 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 ноября 2017 года № 4457. Утратило силу решением акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 25 декабря 2018 № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 25.12.2018 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 "Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных провавых актов за № 10414), аким Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории улиц Ахметова и Айтбаева села Егиндыбулак Егиндыбулакского сельского округа.
2.1Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыбулакского сельского округа Р. Инербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Т.Ж. Копжасаров
24 ноября 2017 года.