Петропавл қаласы әкімдігі кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 665 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 4161 болып тіркелді
"Құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 - бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Петропавл қаласының Ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 1197 қаулысы (2015 жылғы 31 шілдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3334 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 тамызда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Петропавл қаласының Ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережісін бекіту туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 1197 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 1457 қаулысы (2015 жылғы 18 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3386 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 қазанда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2017 года № 665. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2017 № 4161
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Петропавловска "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Петропавловска" от 29 июня 2015 года № 1197 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3334 от 31 июля 2015 года, опубликовано 10 августа 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет");
2) постановление акимата города Петропавловска "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 29 июня 2015 года № 1197 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Петропавловска" от 14 августа 2015 года № 1457 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3386 от 18 сентября 2015 года, опубликовано 5 октября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие с момента его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов